Odlety z letiště Mezinárodní letiště Jemeljanovo (KJA)

Non-stop lety do 52 destinací prostřednictvím 21 různých dopravců

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Jemeljanovo

Název letiště Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Kód letiště (IATA) KJA
Město Krasnojarsk
Země Russia (RU)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Zeměpisná šířka 56.176788
Zeměpisná délka 92.481397
Webové stránky Yemelyanovo.ru
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Mezinárodní letiště Jemeljanovo
Mezinárodní letiště Jemeljanovo

Zařízení a služby mezinárodního letiště Yemelyanovo

Mezinárodní letiště Yemelyanovo, které se nachází v Krasnojarsku v Rusku, je moderní a dobře vybavené letiště, které slouží jako hlavní dopravní uzel v regionu. S řadou zařízení a služeb, které vyhovují potřebám cestujících, zajišťuje letiště Jemeljanovo hladký a příjemný zážitek z cestování pro všechny.

Zařízení:

 • Terminálové budovy: Letiště Jemeljanovo se skládá ze dvou terminálů pro cestující, příhodně označených jako Terminál 1 a Terminál 2. Tyto moderní terminály nabízejí cestujícím pohodlné a prostorné prostředí.
 • Maloobchod a restaurace: The Letiště nabízí řadu maloobchodních prodejen a bezcelních obchodů, které nabízejí různé produkty včetně oblečení, doplňků, elektroniky a suvenýrů. Cestující si také mohou užít rozmanitý výběr možností stravování, od obchodů s rychlým občerstvením po kavárny a restaurace.
 • Salónky: Letiště Yemelyanovo nabízí exkluzivní salonky, které jsou k dispozici jak pro domácí a mezinárodní cestující. Tyto salonky nabízejí klidnou a relaxační atmosféru, bezplatné občerstvení, Wi-Fi připojení a další vybavení pro zvýšení zážitku z cestování.
 • Služby zavazadel: Cestující mohou využít letištní služby. služby zavazadel, včetně balení zavazadel, skladování a zařízení pro ztráty a nálezy. To zajišťuje bezpečnost věcí a poskytuje pohodlná řešení pro jakékoli problémy související se zavazadly.
 • Zdravotnická zařízení: Letiště Jemelyanovo má zdravotnická zařízení, včetně stanice první pomoci a lékárny, aby uspokojit jakékoli nouzové nebo zdravotní potřeby cestujících.
 • Parkování: Letiště nabízí pohodlná parkovací zařízení pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, což zajišťuje, že vozidla cestujících jsou během jejich cesty.

Služby:

 • Wi-Fi: Letiště Yemelyanovo poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení ve všech budovách terminálů, umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházet internet během pobytu na letišti.
 • Informační přepážky: Cestující mohou požádat o pomoc letištní informační přepážky, které jsou strategicky umístěné v terminálech. Přátelští zaměstnanci jsou k dispozici, aby vám poskytli informace, odpověděli na dotazy a nabídli rady ohledně různých letištních služeb.
 • Doprava: Letiště nabízí cestujícím pohodlné možnosti dopravy, aby se dostali do požadovaných destinací. Patří mezi ně taxi, půjčovny aut a spoje veřejné dopravy.
 • Speciální pomoc: Letiště Yemelyanovo poskytuje speciální asistenční služby pro cestující se sníženou pohyblivostí nebo postižením. Tyto služby zajišťují pohodlné a bezproblémové cestování pro ty, kteří vyžadují další podporu.
 • Směnárna: Cestující si mohou své měny pohodlně směnit na letištních směnárnách, což zajistí, že mají pro cestu k dispozici místní měnu.
 • Bankomaty a bankovní služby: Letiště má několik bankomatů a bankovních zařízení, kde mohou cestující vybírat hotovost nebo provádět bankovní transakce.

Celkově mezinárodní letiště Yemelyanovo nenabízí pouze moderní vybavení a řadu služeb, ale upřednostňuje také pohodlí a pohodlí cestujících. Ať už se jedná o nákupy, stravování, přepravu nebo speciální asistenci, letiště zajišťuje, že cestující budou mít během pobytu na letišti příjemný zážitek.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Jemeljanovo?

Kód KJA byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Jemeljanovo Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Jemeljanovo je nejdelší nabízený let do Sochi International Airport (AER) s přibližnou dobou trvání 6h 10m na palubě Boeing 737-900 (winglets) Passenger/BBJ3.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Jemeljanovo?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Jemeljanovo mají na výběr mezi 21 různými dopravci, přičemž Aeroflot, S7 Airlines, Sky Regional, UTair, NordStar Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Krasnojarsk?

Typicky je Mezinárodní letiště Jemeljanovo (KJA) preferovanou možností pro cestující z Krasnojarsk kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Krasnojarsk?

V okolí Krasnojarsk se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella