Přímý let z Mezinárodní letiště Wilwal (JIJ)

Cestujte do 1 destinací s 1

Denně plánované odlety z Mezinárodní letiště Wilwal

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
ADD Addis Abeba

7 letů za den

1h 15m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště Wilwal

Název letiště Mezinárodní letiště Wilwal
Kód letiště (IATA) JIJ
Město Jijiga
Země Ethiopia (ET)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Wilwal
Zeměpisná šířka 9.331637
Zeměpisná délka 42.908272
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Wilwal

Mezinárodní letiště Wilwal se zavázalo poskytovat svým cestujícím bezproblémové cestování. Letiště s nejmodernějším vybavením a širokou škálou služeb zajišťuje cestujícím pohodlnou a pohodlnou cestu.

Vybavení

  • Budovy terminálů: Wilwal Mezinárodní letiště se může pochlubit moderními a prostornými budovami terminálů vybavených pokročilou technologií, která uspokojí potřeby cestujících.
  • Maloobchod a stravování: Cestující mohou v areálu letiště využívat různé možnosti nakupování a stravování. Ať už se jedná o rychlé občerstvení nebo gurmánské jídlo, letiště nabízí řadu možností, které uspokojí všechny jazýčky.
  • Salónky: Letiště nabízí luxusní salonky, kde mohou cestující relaxovat, pracovat nebo se osvěžit před odletem. Tyto salonky jsou vybaveny pohodlným sezením, bezplatnou Wi-Fi a dalším vybavením pro zpříjemnění čekací doby.
  • Parkování: Mezinárodní letiště Wilwal má dobře udržovaná parkovací zařízení pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. - potřeby dlouhodobého parkování. Pozemky mají výhodnou polohu v blízkosti budov terminálu, což zajišťuje snadný přístup pro cestující.
  • WiFi a dobíjecí stanice: Letiště nabízí bezplatné Wi-Fi v celém areálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během cesty. Kromě toho je k dispozici řada nabíjecích stanic, které zajistí, že elektronická zařízení budou vždy napájena.

Služby

  • Služby zavazadel: Letiště poskytuje efektivní služby zavazadel, včetně zavazadel vozíky a balení zavazadel, aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí věcí cestujících.
  • Informační přepážky: Přátelští a znalí zaměstnanci jsou umístěni u informačních přepážek po celém letišti, aby pomohli cestujícím s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které mohou mít.
  • Zdravotnická zařízení: Mezinárodní letiště Wilwal upřednostňuje pohodu svých cestujících a nabízí zdravotnická zařízení v areálu. Vyškolení zdravotníci jsou k dispozici, aby poskytli pomoc v případě jakékoli nouze.
  • Doprava: Letiště nabízí různé možnosti dopravy do az města, včetně taxi, kyvadlové dopravy a půjčoven aut. Cestující si mohou vybrat nejvhodnější způsob dopravy podle svých potřeb.
  • Péče o děti: Mezinárodní letiště Wilwal rozumí potřebám cestujících rodin a poskytuje vyhrazené prostory pro péči o děti a zařízení na přebalování.

Wilwal International Airport se neustále snaží vylepšovat svá zařízení a služby, aby zlepšilo zážitek z cestování pro všechny cestující. Bez ohledu na to, zda letíte pravidelně nebo cestujete poprvé, odhodlání letiště k dokonalosti zajišťuje hladkou a příjemnou cestu.


Mezinárodní letiště Wilwal Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Wilwal?

V leteckém průmyslu je Mezinárodní letiště Wilwal identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, JIJ.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Wilwal je nejdelší nabízený let do Addis Ababa Bole International Airport (ADD) s přibližnou dobou trvání 1h 15m na palubě De Havilland (Bombardier) DHC-8 Dash 8.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Wilwal?

Celkem 1 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Wilwal, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Ethiopian Airline

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Jijiga?

Typicky je Mezinárodní letiště Wilwal (JIJ) preferovanou možností pro cestující z Jijiga kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Jijiga?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella