Let bez mezipřistání z Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního (IKA)

Cestujte do 39 destinací s 28

Informativní detaily týkající se Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního

Název letiště Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního
Kód letiště (IATA) IKA
Město Teherán
Země Iran (IR)
Úplná adresa Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního
Zeměpisná šířka 35.409139
Zeměpisná délka 51.155019
Webové stránky Ikia.airport.ir
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště imáma Chomejního v Teheránu

Mezinárodní letiště imáma Chomejního v Teheránu se nachází v hlavním městě Íránu a je hlavním mezinárodním letištěm v zemi. Díky svému modernímu vybavení a rozsáhlým službám nabízí letiště cestujícím pohodlné a pohodlné cestování. Pojďme prozkoumat některé z klíčových prvků tohoto rušného mezinárodního uzlu.

Budovy terminálů

 • Letiště se skládá z hlavní budovy terminálu, která odbavuje mezinárodní i vnitrostátní lety.
 • Nabízí také samostatný terminál určený výhradně pro odbavování mezinárodních letů, zajišťující hladký provoz a efektivní imigrační a celní zařízení.

Odbavení a zabezpečení

 • Mezinárodní letiště Imáma Chomejního v Teheránu má dobře organizované odbavovací přepážky vybavené moderní technologií pro bezproblémové odbavení cestujících.
 • Letiště dodržuje přísná bezpečnostní opatření k zajištění bezpečnosti všech cestujících a má implementovali pokročilé detekční systémy pro vylepšené bezpečnostní kontroly.

Maloobchod a restaurace

 • Cestující mohou využívat širokou škálu maloobchodních možností včetně bezcelních obchodů nabízejících různé produktů, jako je elektronika, vůně, kosmetika a tradiční íránské řemeslné výrobky.
 • Letiště také nabízí rozmanitý výběr možností stravování, od mezinárodních řetězců rychlého občerstvení až po tradiční íránskou kuchyni, která uspokojí všechny chutě a preference.

Salónky

 • Pro ty, kteří hledají extra pohodlí a relaxaci, nabízí mezinárodní letiště Tehran Imam Khomeini International Airport exkluzivní salonky s prémiovým vybavením, jako je pohodlné sezení, jídlo zdarma a nápoje, vysokorychlostní přístup k internetu a obchodní zařízení.
 • Cestující si mohou užít klidnou atmosféru daleko od davů, což jim umožní odpočinout si nebo dohnat práci před odletem.

Doprava a parkování

 • Letiště má dobré spojení do centra města a dalších částí Teheránu prostřednictvím různých dopravních možností, včetně taxi, autobusů a expresních vlaků.
 • Pro cestující soukromými vozidly jsou k dispozici vyhrazená parkoviště, která zajišťují pohodlný přístup k letištním terminálům.

Asistenční a lékařské služby pro cestující

 • Asistenční přepážky pro cestující jsou strategicky rozmístěny po celém letišti a poskytují cestujícím informace, pokyny a podporu.
 • Mezinárodní letiště Imáma Chomejního v Teheránu navíc nabízí lékařské služby v případě jakékoli lékařské pohotovosti nebo zdravotních problémů obavy.

Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního představuje moderní a dobře vybavené zařízení, které poskytuje řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí příjemný zážitek z cestování. Letiště se snaží vyhovět potřebám a očekáváním cestujících, od efektivních odbavovacích postupů po luxusní salonky, rozmanité maloobchodní možnosti až po pohodlné dopravní spojení. Ať už přilétáte do Teheránu nebo odlétáte z Teheránu, cílem tohoto mezinárodního uzlu je zanechat cestujícím trvalé pozitivní dojmy.

Poznámky

Žádné


Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního?

Kód IKA byl přiřazen letišti Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního je nejdelší nabízený let do Simón Bolívar International Airport (CCS) s přibližnou dobou trvání 15h 0m na palubě Airbus A340.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního?

Celkem 28 dopravců poskytuje služby na letišti Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Mahan Air, Iran Air, Turkish Airlines, Qeshm Air, Iran Airtou

Které letiště by mělo být použito při odletu z Teherán letecky?

Cestující odjíždějící z Teherán často preferují Teheránské mezinárodní letiště imáma Chomejního (IKA) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Teherán?

V okolí Teherán se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella