Let bez mezipřistání z Letiště Skardu (KDU)

Prozkoumejte 2 lokalit s 2 různými dopravci

Denní odletový plán na Letiště Skardu

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
ISB Rawalpindi

2 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
SKT Sialkot
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

letů za den

1h 5m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Skardu

Název letiště Letiště Skardu
Kód letiště (IATA) KDU
Město Skardu
Země Pakistan (PK)
Úplná adresa Letiště Skardu
Zeměpisná šířka 35.339444
Zeměpisná délka 75.541389
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Skardu

Úvod

Letiště Skardu, které se nachází ve městě Skardu v oblasti Gilgit-Baltistan v Pákistánu, slouží jako důležitá brána do jednoho z nejmalebnějších a nejdobrodružnějších destinací na světě. Letiště Skardu, obklopené vysokými horami a uhnízděné uprostřed ohromující přírodní krásy, nabízí základní zařízení a služby, které svým cestujícím zajistí bezproblémové cestování.

Moderní infrastruktura

Letiště Skardu se může pochlubit moderním a dobře udržovaná infrastruktura, která uspokojí potřeby domácích i mezinárodních cestujících. Letištní terminál zahrnuje pohodlné čekárny, čisté toalety a bezcelní obchody nabízející různé místní řemeslné výrobky, suvenýry a občerstvení.

Odbavování zavazadel

Letiště poskytuje efektivní manipulaci se zavazadly služby a zajistit, aby zavazadla byla rychle přemístěna z letadla do příslušného prostoru pro výdej zavazadel. Cestující se mohou spolehnout na to, že letištní personál se maximálně postará o jejich věci a zajistí jejich bezpečný přílet.

Stravování a občerstvení

Letiště Skardu chápe důležitost poskytování kvalitních možností stravování a občerstvení. jeho cestující. Součástí terminálu je restaurace a několik stánků s občerstvením, které nabízejí řadu delikátní místní i mezinárodní kuchyně, občerstvení a nápoje. Ať už hledáte rychlé sousto nebo plné jídlo, letiště zajistí, že vaše chuťové pohárky budou spokojené.

Dopravní služby

Doprava na letiště Skardu a zpět je snadno dostupná. Taxíky, půjčovny aut a soukromé přepravní služby jsou snadno dostupné mimo letištní terminál a poskytují cestujícím pohodlné možnosti, jak dosáhnout požadovaných destinací. Pro pohodlí turistů navíc touroperátoři nabízejí specializované dopravní služby do různých oblíbených turistických míst v regionu.

Zdravotnická zařízení

Letiště Skardu upřednostňuje pohodu svých cestujících tím, že nabízí základní zdravotnická zařízení. Terminál má dobře vybavené lékařské centrum s kvalifikovanými zdravotnickými odborníky, kteří jsou vyškoleni pro zvládnutí jakýchkoli menších lékařských mimořádných událostí. V případě závažnějších zdravotních situací je letiště propojeno s okolními nemocnicemi pro okamžitou a účinnou lékařskou pomoc.

Informace o letu

Letiště poskytuje aktuální informace o letu, které si je třeba uchovávat cestující informovali o zpožděních, zrušeních a podrobnostech o nástupu. Cestující mají k těmto informacím přístup prostřednictvím digitálních zobrazovacích panelů strategicky umístěných v terminálu.

Letiště Skardu se zavazuje poskytovat svým cestujícím bezproblémové cestování. Díky moderní infrastruktuře, efektivním službám a pohodlnému vybavení letiště zajišťuje, že si cestující užijí pohodlnou a bezproblémovou cestu do az jedné z nejúchvatnějších destinací na světě.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Skardu?

V leteckém průmyslu je Letiště Skardu identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, KDU.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Skardu je nejdelší nabízený let do Sialkot International Airport (SKT) s přibližnou dobou trvání 1h 5m na palubě Airbus A320.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Skardu?

Celkem 2 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Skardu, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Pakistan International Airlines, Airblu

Které letiště by mělo být použito při odletu z Skardu letecky?

Cestující odjíždějící z Skardu často preferují Letiště Skardu (KDU) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Skardu?

V okolí Skardu se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella