Dostupné lety z letiště Sittwe (AKY)

Prozkoumejte 5 lokalit s 4 různými dopravci

Denní odletový plán na letiště Sittwe

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
RGN Yangon

3-4 letů za den

1h 20m Zobrazit cenu
MDL Mandalay
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
NYT Naypyidaw
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
VBA Ann
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 30m Zobrazit cenu
SNW Thandwe
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 45m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se letiště Sittwe

Název letiště letiště Sittwe
Kód letiště (IATA) AKY
Město Sittwe
Země Burma (MM)
Úplná adresa letiště Sittwe
Zeměpisná šířka 20.132722
Zeměpisná délka 92.872956
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Sittwe

Letiště Sittwe, které se nachází v hlavním městě státu Rakhine v Myanmaru, nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlné a pohodlné cestování. Od moderního vybavení po efektivní služby se letiště snaží vyhovět potřebám domácích i mezinárodních cestujících.

Zařízení

 • Budova terminálu: Sittwe Budova terminálu letiště je prostorná a dobře navržená. Cestujícím poskytuje čisté a pohodlné prostředí, kde mohou relaxovat nebo čekat na svůj let.
 • Odbavovací přepážky: Letiště má vyhrazené odbavovací přepážky, kde mohou cestující pohodlně dokončit své odbavení. odbavovací procedury a obdržení palubních lístků.
 • Maloobchodní prodejny: Na letišti je k dispozici celá řada maloobchodních prodejen, které nabízejí výběr bezcelních nákupů, suvenýrů, místní řemeslné výrobky, knihy a běžné předměty.
 • Restaurace a kavárny: Cestující si mohou dát něco k jídlu nebo si vychutnat osvěžující nápoj v letištních restauracích a kavárnách. Tato zařízení podávají řadu vynikajících jídel místní i mezinárodní kuchyně.
 • Salónky: Letiště Sittwe nabízí pohodlné salonky, kde si cestující mohou odpočinout, odpočinout si a vychutnat si bezplatné občerstvení a nápoje spolu s přístupem. k základnímu vybavení, jako je Wi-Fi, noviny a časopisy.
 • Bankomaty a směnárny: Letiště je vybaveno bankomaty a směnárnami, které cestujícím usnadňují pohodlné finanční transakce.
 • Parkování: Letiště Sittwe nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování pro ty, kteří se rozhodnou na letiště přijet autem.

Služby

 • Služby zavazadel: Letiště poskytuje efektivní služby zavazadel, které zajišťují, že se zavazadly cestujících je zacházeno opatrně a jsou doručena okamžitě po příletu.
 • Informace o letu: Cestující mohou snadno přistupovat k informacím o letu v reálném čase prostřednictvím digitálních zobrazovacích panelů umístěných po celé budově terminálu.
 • Doprava: Letiště Sittwe nabízí různé možnosti dopravy do az centra města, včetně taxi, kyvadlové dopravy a pronájmu aut.
 • Zdravotnická zařízení: V případě nouze nebo lékařské pomoci má letiště lékařské středisko vybaveno kvalifikovaným personálem, který poskytuje nezbytnou pomoc.
 • Speciální asistence: Letištní personál je vyškolen tak, aby pomáhal cestujícím se speciálními potřebami, poskytoval služby invalidního vozíku, přednostní nástup na palubu a další nezbytnou asistenci.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty nebo ztráty věcí má letiště Sittwe vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které cestujícím pomáhá získat zpět jejich věci.
 • Obchodní prostory: Pro obchodní cestující nabízí letiště zasedací místnosti a obchodní salonky vybavené základním vybavením, které jim umožňuje pohodlně vykonávat svou práci.

Celkově letiště Sittwe zabere pyšní na své moderní vybavení a efektivní služby. Ať už přilétáte nebo odlétáte, letiště se snaží, aby vaše cesta byla příjemná a bezproblémová.


letiště Sittwe Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti letiště Sittwe?

Kód AKY byl přiřazen letišti letiště Sittwe Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z letiště Sittwe?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi letiště Sittwe a Yangon International Airport (RGN) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 20m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na letiště Sittwe?

Celkem 4 dopravců poskytuje služby na letišti letiště Sittwe, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Myanmar Airways International, Myanmar National Airlines, Mann Yadanarpon Airline

Které letiště by mělo být použito při odletu z Sittwe letecky?

Cestující odjíždějící z Sittwe často preferují letiště Sittwe (AKY) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Sittwe?

V okolí Sittwe se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella