Přímý let z Letiště Silchar (IXS)

Přímé lety do 2 destinací zajišťují 3 letecké společnosti.

Denní odletový plán na Letiště Silchar

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
CCU Kalkata

3-4 letů za den

1h 25m Zobrazit cenu
SHL Sheldone
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 58m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Silchar

Název letiště Letiště Silchar
Kód letiště (IATA) IXS
Město Silchar
Země India (IN)
Úplná adresa Letiště Silchar
Zeměpisná šířka 24.915904
Zeměpisná délka 92.979528
Webové stránky Aai.aero
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Silchar

Letiště Silchar je klíčovým dopravním uzlem ve městě Silchar v Assamu v Indii. Slouží jako brána do malebného státu Assam a poskytuje několik zařízení a služeb, které svým cestujícím zajistí příjemný a pohodlný zážitek z cestování.

Zařízení terminálu:

 • Zkontrolovat -in přepážky: Letiště Silchar nabízí několik odbavovacích přepážek, kde se cestující mohou efektivně odbavit na své lety.
 • Oblast pro výdej zavazadel: Pro cestující je k dispozici vyhrazená oblast, kde si mohou vyzvednout svá zavazadla po příletu.
 • Oblast pro výdej zavazadel.
 • Čekárny: K dispozici jsou pohodlné čekací salonky, kde si cestující mohou před odletem odpočinout. Tyto salonky jsou vybaveny uspořádáním sedadel a nabízejí poklidnou atmosféru.
 • Obchodní a stravovací možnosti: Letiště Silchar má řadu maloobchodních prodejen a možností stravování, kde si cestující mohou dopřát nákupy nebo si dát jídlo. Od místních lahůdek po oblíbené mezinárodní značky, letiště uspokojuje různé chutě a preference.
 • Toalety: Dobře udržované toalety jsou pohodlně rozmístěny po celém letišti pro pohodlí a pohodlí cestujících.

Letištní služby:

 • Směnárna: Letiště Silchar poskytuje směnárenské služby pro cestující, kteří potřebují převést své peníze na místní měnu.
 • ATM: Automatic Teller Na letišti jsou k dispozici automaty (bankomaty), které cestujícím umožňují vybrat si hotovost podle svých požadavků.
 • Lékařská pomoc: Letiště má zdravotnická zařízení a služby první pomoci pro případ jakékoli zdravotní nouze.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztracených nebo nesprávně umístěných věcí je k dispozici vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které cestujícím pomůže získat jejich věci.
 • Informační přepážka: Informační přepážka je vybavena zkušeným personálem, který poskytnout pomoc a odpovědět na jakékoli dotazy týkající se letů, služeb nebo obecných informací.
 • Bezbariérová dostupnost: Letiště Silchar zajišťuje bezbariérový přístup cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace nabídkou asistence na invalidním vozíku.
 • Parkoviště: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování, takže je pohodlné pro cestující, kteří se rozhodnou řídit.
 • Nákladní služby: Letiště Silchar zajišťuje také nákladní služby, což usnadňuje přepravu zboží a produkty v regionu i mimo něj.
 • Služby půjčování aut: Cestující mohou na letišti využít služeb půjčení auta, což umožňuje snadné a pohodlné možnosti dopravy.

Celkově, Silchar Airport si klade za cíl poskytovat svým cestujícím bezproblémové cestování tím, že nabízí řadu zařízení a služeb. Ať už jde o dobře vybavená terminálová zařízení nebo různé letištní služby, letiště Silchar se snaží zajistit, aby byly uspokojeny potřeby každého cestujícího, a vytvořit tak pozitivní a pohodlnou cestu.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Silchar?

Kód IXS byl přiřazen letišti Letiště Silchar Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Silchar je nejdelší nabízený let do Netaji Subhas Chandra Bose International Airport (CCU) s přibližnou dobou trvání 1h 15m na palubě Airbus A320.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Silchar?

Cestující odjíždějící z Letiště Silchar mají na výběr mezi 3 různými dopravci, přičemž IndiGo, Air India, SpiceJe poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Silchar?

Typicky je Letiště Silchar (IXS) preferovanou možností pro cestující z Silchar kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Silchar?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella