Speciální letové nabídky z Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu (DCA)

Prozkoumejte 104 lokalit s 8 různými dopravci

Zásadní informace týkající se Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu

Název letiště Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Kód letiště (IATA) DCA
Město okres Arlington
Země United-States (US)
Úplná adresa Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Zeměpisná šířka 38.851242
Zeměpisná délka -77.040232
Webové stránky Flyreagan.com
Zobrazit na mapě Google maps
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu
Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu

Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu

Zařízení a služby národního letiště Ronalda Reagana Washington

Úvod

Národní letiště Ronalda Reagana Washington, které se nachází v Arlingtonu ve Virginii, je jedním z hlavních letišť obsluhujících metropolitní město Washington, DC plocha. Díky své strategické poloze přímo přes řeku Potomac od centra Washingtonu, DC, letiště nabízí řadu moderních zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlné a efektivní cestování.

Zařízení

1. Terminály

Na letišti jsou tři terminály označené jako Terminál A, B a C, které cestujícím poskytují pohodlný a dobře vybavený prostor. Každý terminál má několik vestibulů s mnoha obchody, restauracemi a vybavením.

2. Obchody a restaurace

Cestující na letišti Ronalda Reagana se mohou těšit na širokou škálu obchodů a možností stravování. Od renomovaných mezinárodních značek až po místní butiky, letiště má řadu maloobchodních prodejen, které uspokojují různé potřeby. Mnoho restaurací, kaváren a barů navíc nabízí rozmanitý výběr kuchyní, které uspokojí chuť každého cestovatele.

3. Salonky

Pro cestující, kteří hledají vyšší komfort a služby, je na letišti k dispozici několik salonků. Tyto salonky poskytují klidné prostředí, kde si cestující mohou odpočinout před odletem. Přístup do salonků je k dispozici oprávněným cestujícím prostřednictvím členských programů nebo konkrétních leteckých společností.

4. Parkování

Letiště Ronalda Reagana nabízí možnosti krátkodobého i dlouhodobého parkování. Parkoviště se nachází v blízkosti terminálů, což zajišťuje snadný přístup. Cestující si mohou pružně vybrat ze služeb vlastního parkování nebo služeb s obsluhou na základě svých preferencí a požadavků.

Služby

1. Wi-Fi a dobíjecí stanice

Protože připojení je pro moderní cestovatele životně důležité, poskytuje letiště Ronalda Reagana ve všech terminálech bezplatné Wi-Fi. Letiště také nabízí četné dobíjecí stanice, které zajišťují, že cestující mohou během pobytu na letišti snadno udržovat svá zařízení zapnutá.

2. Airport Assistance

Zaměstnanci letiště jsou odhodláni poskytovat výjimečné služby a pomáhat cestujícím s jejich potřebami. K dispozici je vyškolený personál, který poskytuje pokyny, odpovídá na dotazy a nabízí podporu cestujícím, včetně těch s postižením nebo se zvláštními požadavky.

3. Bankovnictví a směnárna

Na letišti Ronalda Reagana se nachází různá bankovní zařízení a směnárny, které cestujícím usnadňují finanční transakce. Tyto služby zajišťují cestujícím snadný přístup k bankovním službám a měnám z celého světa.

4. Oblasti pomoci pro domácí mazlíčky

Letiště je také přátelské k domácím mazlíčkům, s vyhrazenými oblastmi pro pomoc domácím mazlíčkům umístěným po celém terminálu. Tyto prostory umožňují cestujícím s domácími mazlíčky poskytnout svým chlupatým přátelům nezbytné přestávky a zajistit jim pohodlí na cestách.

5. Pozemní doprava

Z letiště Ronalda Reagana mají cestující pohodlný přístup k různým možnostem pozemní dopravy. To zahrnuje taxi, služby spolujízdy, limuzíny, půjčovny aut a veřejnou dopravu. Letiště také poskytuje několik služeb kyvadlové dopravy do okolních hotelů.

6. Služby zavazadel

K dispozici jsou efektivní služby zavazadel, díky kterým bude cestování bez problémů. Cestujícím jsou nabízeny zavazadlové vozíky, úschovna zavazadel a služby balení zavazadel, které cestujícím pomohou s jejich věcmi po celou dobu jejich cesty.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu?

Kód DCA byl přiřazen letišti Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu a San Francisco International Airport (SFO) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 6h 12m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu?

Celkem 8 dopravců poskytuje služby na letišti Národní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airlines, United Airlines, JetBlue Airway

Které letiště by mělo být použito při odletu z okres Arlington letecky?

Cestující odjíždějící z okres Arlington často preferují Mezinárodní letiště Washington Dulles (IAD) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti okres Arlington?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella