Dostupné lety z RAAF Learmonth (LEA)

Cestujte do 3 destinací s 2

Denní odletový plán na RAAF Learmonth

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
PER Perth

1-2 letů za den

1h 45m Zobrazit cenu
CCK Západní ostrov
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 10m Zobrazit cenu
MEL Melbourne
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

letů za den

4h 15m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se RAAF Learmonth

Název letiště RAAF Learmonth
Kód letiště (IATA) LEA
Město Exmouth
Země Australia (AU)
Úplná adresa RAAF Learmonth
Zeměpisná šířka -22.239883
Zeměpisná délka 114.094270
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby RAAF Learmonth

Learmonth Base Královského australského letectva (RAAF), která se nachází poblíž města Exmouth v západní Austrálii, byla nápomocná při poskytování strategické podpory a rovněž přispívá k různým národním a mezinárodním operacím. Základna nabízí širokou škálu zařízení a služeb na podporu RAAF a dalších mezinárodních obranných sil.

1. Ubytování

RAAF Learmonth poskytuje ubytování pro stálé i dočasné zaměstnance. Základna nabízí moderní a pohodlné bydlení pro zajištění vysokého standardu bydlení pro svůj personál.

2. Letiště

Základna má hlavní letiště, které podporuje řadu letadel a usnadňuje rychlé nasazení a tranzitní operace. Letiště je vybaveno nezbytnou infrastrukturou pro podporu parkování letadel, tankování a údržby.

3. Hangáry a zařízení pro údržbu

RAAF Learmonth se může pochlubit nejmodernějšími hangáry a zařízeními pro údržbu na podporu běžné údržby a oprav letadel. Tato zařízení zajišťují, že letadla jsou dobře udržována, což jim umožňuje provoz na nejvyšší výkonnostní úrovni.

4. Lékařské služby

Zdraví a pohoda personálu umístěného na RAAF Learmonth jsou nanejvýš důležité. Zdravotnická zařízení základny poskytují komplexní zdravotnické služby personálu RAAF a jejich rodinným příslušníkům. Lékařský tým zajišťuje, aby byl personál v dobrém zdravotním stavu a způsobilý ke službě.

5. Rekreační zařízení

RAAF Learmonth chápe důležitost poskytování rekreačních příležitostí pro svůj personál k relaxaci a revitalizaci. Základna nabízí celou řadu rekreačních zařízení, včetně tělocvičen, bazénů, sportovišť a společenských klubů, zajišťujících svému personálu zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

6. Výcviková zařízení

Základna má vyhrazená výcviková zařízení pro poskytování nezbytných dovedností a znalostí personálu RAAF. Tato zařízení jsou vybavena nejnovější technologií a zdroji pro poskytování vysoce kvalitních školicích programů.

7. Bezpečnostní a podpůrné služby

RAAF Learmonth má zavedena robustní bezpečnostní opatření k zajištění bezpečnosti a ochrany personálu a majetku. Základna také poskytuje podpůrné služby, včetně stravování, dopravy a administrativní podpory, aby usnadnila hladký provoz a zvýšila celkovou efektivitu základny.

8. Environmental Initiatives

RAAF Learmonth se zavázala k udržitelnosti životního prostředí. Základna zavedla různé iniciativy ke snížení své ekologické stopy, včetně nakládání s odpady, úspor energie a opatření na úsporu vody.

9. Zapojení komunity

RAAF Learmonth se aktivně zapojuje do místní komunity a účastní se komunitních akcí a iniciativ. Základna si váží svého spojení s okolní komunitou, pěstuje pozitivní vztahy a vzájemnou podporu.

10. Schopnosti reakce na mimořádné události

RAAF Learmonth je vybavena řadou schopností reakce na mimořádné situace, aby zvládla jakékoli nepředvídané události nebo přírodní katastrofy, které mohou nastat. Základna má dobře vycvičený personál a potřebné zdroje k poskytování pomoci a podpory v dobách krize.


RAAF Learmonth Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti RAAF Learmonth?

V leteckém průmyslu je RAAF Learmonth identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, LEA.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze RAAF Learmonth je nejdelší nabízený let do Melbourne Airport (MEL) s přibližnou dobou trvání 4h 15m na palubě Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2.

Kteří dopravci provozují lety z RAAF Learmonth?

Cestující odjíždějící z RAAF Learmonth mají na výběr mezi 2 různými dopravci, přičemž Qantas, Virgin Australi poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Exmouth letecky?

Cestující odjíždějící z Exmouth často preferují RAAF Learmonth (LEA) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Exmouth?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella