Let bez mezipřistání z Letiště Novosibirsk Tolmachevo (OVB)

Non-stop lety do 78 destinací prostřednictvím 24 různých dopravců

Zásadní informace týkající se Letiště Novosibirsk Tolmachevo

Název letiště Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Kód letiště (IATA) OVB
Město Novosibirsk
Země Russia (RU)
Úplná adresa Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Zeměpisná šířka 55.009529
Zeměpisná délka 82.671203
Webové stránky Eng.tolmachevo.ru
Zobrazit na mapě Google maps
Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Letiště Novosibirsk Tolmachevo
Letiště Novosibirsk Tolmachevo

Zařízení a služby letiště Novosibirsk Tolmachevo

Letiště Novosibirsk Tolmachevo, které se nachází v Novosibirsku v Rusku, je jedním z největších a nejrušnějších letišť na Sibiři. Letiště se svým nejmodernějším vybavením a širokou nabídkou služeb zajišťuje cestujícím hladký a pohodlný zážitek z cestování. Níže jsou uvedeny některé klíčové prvky zařízení a služeb dostupných na letišti Novosibirsk Tolmachevo:

Zařízení:

  • Budovy terminálů: Letiště se může pochlubit moderními budovami terminálů vybavených veškerým potřebným vybavením a zařízení. Cestující mají k dispozici pohodlná místa k sezení, informační přepážky a řadu obchodů a restaurací.
  • Salónky: Letiště Novosibirsk Tolmachevo nabízí prémiové salonky pro domácí i mezinárodní cestující. Tyto salonky poskytují klidné prostředí s pohodlným sezením, bezplatnou Wi-Fi a řadou občerstvení.
  • Parkování: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. K dispozici jsou také vyhrazená parkoviště pro zdravotně postižené cestující.
  • Doprava: Na letiště az něj jsou k dispozici různé možnosti dopravy, včetně taxi, půjčoven aut a veřejné dopravy. Letiště je dobře spojeno s centrem města Novosibirsk a okolními oblastmi.
  • Lékařské služby: V případě lékařské pohotovosti je letiště vybaveno lékařským střediskem nabízejícím odbornou lékařskou pomoc.

Služby:

  • Informace o letu: Letiště Novosibirsk Tolmachevo poskytuje cestujícím aktuální informace o letech prostřednictvím informačních tabulí, online portálů a vyhrazených zástupců zákaznických služeb.
  • Služby zavazadel: Cestující mohou využít služeb zavazadel, jako jsou vozíky na zavazadla, balení zavazadel a zařízení pro ztráty a nálezy.
  • Nakupování a stravování: Na letišti se nachází řada obchodů, bezcelní obchody, a možnosti stravování. Od suvenýrů po luxusní značky mohou cestující najít různé maloobchodní prodejny, které vyhovují jejich potřebám a preferencím.
  • Obchodní a konferenční prostory: Letiště Novosibirsk Tolmachevo nabízí dobře vybavené obchodní a konferenční prostory pro obchodní cestující. Mezi tato zařízení patří zasedací místnosti, obchodní centra a konferenční sály.
  • Wi-Fi a dobíjecí stanice: Letiště poskytuje bezplatné Wi-Fi v celém areálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během cesty. K dispozici jsou také dobíjecí stanice, které zajistí, že elektronická zařízení zůstanou napájena.

Letiště Novosibirsk Tolmachevo se zavázalo poskytovat vysoký standard služeb a zajišťovat spokojenost cestujících. Díky svému modernímu vybavení, vynikající konektivitě a zákaznicky orientovaným službám si letiště klade za cíl, aby byl zážitek každého cestovatele příjemný a bezproblémový.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Novosibirsk Tolmachevo?

Kód OVB byl přiřazen letišti Letiště Novosibirsk Tolmachevo Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Novosibirsk Tolmachevo je nejdelší nabízený let do New Ulaanbaatar International Airport (UBN) s přibližnou dobou trvání 22h 30m na palubě Embraer RJ145.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Novosibirsk Tolmachevo?

Celkem 24 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Novosibirsk Tolmachevo, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: S7 Airlines, Pobeda, Aeroflot, UTair, Alrosa Ai

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Novosibirsk?

Typicky je Letiště Novosibirsk Tolmachevo (OVB) preferovanou možností pro cestující z Novosibirsk kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Novosibirsk?

V okolí Novosibirsk se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella