Speciální letové nabídky z Nové letiště Chitose (CTS)

Přímé lety do 39 destinací zajišťují 25 letecké společnosti.

Zásadní informace týkající se Nové letiště Chitose

Název letiště Nové letiště Chitose
Kód letiště (IATA) CTS
Město Sapporo
Země Japan (JP)
Úplná adresa Nové letiště Chitose
Zeměpisná šířka 42.792594
Zeměpisná délka 141.670478
Webové stránky New-chitose-airport.jp
Zobrazit na mapě Google maps
Nové letiště Chitose
Nové letiště Chitose
Nové letiště Chitose
Nové letiště Chitose
Nové letiště Chitose
Nové letiště Chitose

Nové letiště Chitose

Nové letiště Chitose a služby

Nové letiště Chitose je mezinárodní letiště v Chitose, Hokkaido, Japonsko. Jako jedno z nejrušnějších letišť v zemi nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby cestujících. Ať už přilétáte, odlétáte nebo procházíte přes letiště, letiště New Chitose Airport je vybaveno různými vymoženostmi, které zajistí hladký a příjemný zážitek.

Zařízení

  • Terminály: Letiště má dva hlavní terminály pro cestující, vnitrostátní terminál a mezinárodní terminál, z nichž každý nabízí celou řadu obchodů, restaurací a služeb.
  • Nakupování: Od luxusních značek po místní suvenýry se v terminálech nachází rozmanitá řada obchodů a butiky. Ať už hledáte módu, elektroniku nebo tradiční japonské produkty, pro každého je tu něco.
  • Stravování: Letiště se může pochlubit mnoha možnostmi stravování, včetně místní i mezinárodní kuchyně. Ať už máte náladu na sushi, ramen nebo rychlé občerstvení v kavárně, existuje spousta restaurací, ze kterých si můžete vybrat.
  • Salónky: Cestující, kteří hledají více relaxační zážitek, mají přístup k různým salonkům leteckých společností., kde si mohou odpočinout, vychutnat si bezplatné občerstvení a nápoje a využít obchodní zařízení.
  • Dětský koutek: Letiště má vyhrazené hřiště pro děti vybavené hračkami, hrami a zařízeními pro udržení dětí. cestující pobavení a zapojení.

Služby

  • Informační přepážky: Po celém letišti je pohodlně umístěno několik informačních přepážek, které cestujícím pomohou s jakýmikoli dotazy, poskytují pokyny a nabídnout cestovní poradenství.
  • Služby zavazadel: Letiště poskytuje služby úschovy zavazadel a doručování, což cestujícím umožňuje prozkoumat oblast bez zátěže jejich zavazadel.
  • Lékařské služby: V případě jakýchkoli pro naléhavé lékařské případy nebo zdravotní problémy, má letiště lékařské kliniky a lékárny, které nabízejí řadu služeb.
  • Wi-Fi zdarma: Zůstaňte ve spojení s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech terminálech, které cestujícím umožňuje procházet internet, kontrolujte e-maily a zůstaňte v kontaktu s blízkými.
  • Doprava: Z letiště jsou k dispozici pohodlné možnosti dopravy, včetně půjčení auta, kyvadlových autobusů a taxíků, díky nimž se cestující snadno dostanou do cíle.

Toto je jen několik příkladů četných zařízení a služeb poskytovaných na letišti New Chitose. Letiště upřednostňuje pohodlí a pohodlí cestujících a zajišťuje, aby si každý cestovatel během pobytu na letišti odnesl příjemný zážitek. Ať už potřebujete nakupování, stravování, informace nebo odpočinek, letiště New Chitose vám pomůže.


Nové letiště Chitose Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Nové letiště Chitose?

Kód CTS byl přiřazen letišti Nové letiště Chitose Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Nové letiště Chitose je nejdelší nabízený let do Singapore Changi Airport (SIN) s přibližnou dobou trvání 8h 50m na palubě Boeing 787-8.

Kteří dopravci provozují lety z Nové letiště Chitose?

Cestující odjíždějící z Nové letiště Chitose mají na výběr mezi 25 různými dopravci, přičemž ANA, JAL, Peach Aviation, Skymark Airlines, Jetstar Japa poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Sapporo?

Typicky je Nové letiště Chitose (CTS) preferovanou možností pro cestující z Sapporo kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Sapporo?

V okolí Sapporo se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella