Odlety z letiště Mezinárodní letiště N'Djili (FIH)

Non-stop lety do 23 destinací s 17 různými leteckými společnostmi

Denní odletový plán na Mezinárodní letiště N'Djili

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště N'Djili

Název letiště Mezinárodní letiště N'Djili
Kód letiště (IATA) FIH
Město Kinshasa
Země Democratic-Republic-of-Congo (CD)
Úplná adresa Mezinárodní letiště N'Djili
Zeměpisná šířka -4.385556
Zeměpisná délka 15.444444
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště N'Djili
Mezinárodní letiště N'Djili
Mezinárodní letiště N'Djili
Mezinárodní letiště N'Djili
Mezinárodní letiště N'Djili
Mezinárodní letiště N'Djili

Zařízení a služby mezinárodního letiště N'Djili

Mezinárodní letiště N'Djili, které se nachází v Kinshase v Demokratické republice Kongo, je největším a nejrušnějším letištěm v zemi. Slouží jako důležitý dopravní uzel pro vnitrostátní i mezinárodní cestování. Letiště nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí hladké a pohodlné cestování.

Zařízení:

 • Budovy terminálů: Mezinárodní letiště N'Djili má dva terminály budovy, terminál 1 a terminál 2. Terminál 1 odbavuje vnitrostátní lety, zatímco terminál 2 je určen pro mezinárodní lety.
 • Odbavovací přepážky: Cestující se mohou snadno odbavit na své lety na dostupném odbavení přepážky, vhodně umístěné v obou terminálech. Přátelský personál vám pomůže s procesem odbavení.
 • Maloobchodní a bezcelní obchody: Letiště se může pochlubit řadou maloobchodních prodejen a bezcelních obchodů, kde si cestující mohou zakoupit širokou škálu produktů, včetně suvenýrů, oblečení, elektroniky a místních specialit.
 • Restaurace a kavárny: Po celém letišti je rozeseto mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí výběr z místní i mezinárodní kuchyně. Návštěvníci si mohou před letem nebo po něm vychutnat rychlé občerstvení nebo plnohodnotné jídlo.
 • Salonky: Mezinárodní letiště N'Djili nabízí prémiové salonky pro cestující, kteří hledají pohodlí a odpočinek před cestou. Tyto soukromé prostory nabízejí pohodlné sezení, Wi-Fi připojení, občerstvení a další vybavení.
 • Bankomaty a směnárny: V areálu letiště jsou k dispozici vhodně umístěné bankomaty a přepážky směnáren, které zajišťují snadný přístup cestujících na místní měnu.
 • Zdravotnická zařízení: Letiště upřednostňuje pohodu svých cestujících a nabízí zdravotnická zařízení, včetně stanice první pomoci, k řešení jakýchkoli lékařských mimořádných událostí, které mohou nastat během cestování.
 • Služby půjčovny aut: Cestující si mohou snadno pronajmout auto po příletu na mezinárodní letiště N'Djili. V budovách terminálů se nachází několik důvěryhodných autopůjčoven.

Služby:

 • Služby zavazadel: Letiště poskytuje služby zavazadel, včetně vážení, balení a skladovací prostory, aby vyhovovaly potřebám cestujících a zajistily bezpečnost jejich věcí.
 • Wi-Fi připojení: Bezplatná Wi-Fi je k dispozici na celém letišti, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházet internet během čekání. jejich lety.
 • Doprava: Pro cestující na letiště az něj jsou k dispozici různé možnosti dopravy. Patří mezi ně taxi, kyvadlová doprava a služby soukromých automobilů.
 • Zvláštní pomoc: Mezinárodní letiště N'Djili má za cíl zpřístupnit cestování všem cestujícím, včetně těch, kteří mají problémy s mobilitou nebo mají speciální potřeby. Po celém letišti je k dispozici asistence vozíčkáře a specializovaný personál.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty nebo nesprávného umístění věcí je k dispozici vyhrazený přepážkový pult pro ztráty a nálezy, který cestujícím pomůže najít a získat své věci.

Svou komplexní nabídkou zařízení a služeb se mezinárodní letiště N'Djili snaží zajistit spokojenost a pohodlí cestujících. Ať už cestující odlétají, přilétají nebo jsou v tranzitu, letištní nabídka vychází vstříc jejich potřebám a poskytuje příjemný zážitek z cestování.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště N'Djili?

Kód FIH byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště N'Djili Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště N'Djili je nejdelší nabízený let do Wilson Airport (WIL) s přibližnou dobou trvání 22h 45m na palubě Cessna (Light aircraft).

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště N'Djili?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště N'Djili mají na výběr mezi 17 různými dopravci, přičemž CAA, Congo Airways, ASKY Airlines, Ethiopian Airlines, Air Cote D'Ivoir poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Kinshasa letecky?

Cestující odjíždějící z Kinshasa často preferují Mezinárodní letiště N'Djili (FIH) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Kinshasa?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella