Dostupné lety z Mezinárodní letiště Nashville (BNA)

Non-stop lety do 105 destinací s 23 různými leteckými společnostmi

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště Nashville

Název letiště Mezinárodní letiště Nashville
Kód letiště (IATA) BNA
Město Nashville
Země United-States (US)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Nashville
Zeměpisná šířka 36.126317
Zeměpisná délka -86.677371
Webové stránky Flynashville.com
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Nashville
Mezinárodní letiště Nashville
Mezinárodní letiště Nashville
Mezinárodní letiště Nashville
Mezinárodní letiště Nashville
Mezinárodní letiště Nashville

Mezinárodní letiště Nashville

Zařízení a služby mezinárodního letiště Nashville

Brána do města hudby

Mezinárodní letiště Nashville (BNA) hrdě slouží jako hlavní brána pro cestující přilétající a odlétající z Nashvillu, Tennessee. BNA nabízí řadu moderních zařízení a služeb, díky nimž je každá cesta pohodlná a příjemná.

Moderní terminálová zařízení

Terminál BNA poskytuje pohodlné a efektivní cestování. Díky elegantnímu designu a prostornému uspořádání je navigace po letišti hračka. Terminál nabízí spoustu míst k sezení, nabíjecí stanice a bezplatné Wi-Fi, aby cestující mohli zůstat ve spojení a dobíjet se během cesty. Kromě toho se BNA může pochlubit vynikajícími funkcemi pro přístupnost, včetně ramp, výtahů a přístupných toalet, což zajišťuje hladký zážitek pro cestující se speciálními potřebami.

Nakupování a stravování

BNA rozmazluje cestovatele širokým řada nákupních a stravovacích možností. Cestující mohou prozkoumat různé maloobchodní prodejny, od luxusních butiků až po cestovní nezbytnosti a suvenýry s tématikou Nashvillu. Letiště také nabízí vynikající výběr restaurací, kaváren a barů, kde si návštěvníci mohou dopřát lahodnou místní kuchyni nebo si dát před odletem něco rychlého.

Umění a výstavy

Ponořte se do sebe. na pulzující umělecké scéně v Nashvillu v BNA. Letiště hrdě vystavuje různé stálé a rotující umělecké výstavy v celém terminálu. Cestující si mohou užít sochy, obrazy a instalace vytvořené místními a mezinárodními umělci, které jim během cesty nabízejí jedinečný a obohacující zážitek.

Efektivní celní a bezpečnostní opatření

V BNA mohou cestující očekávat efektivní a zjednodušené celní a bezpečnostní postupy. Oddaný personál letiště usilovně pracuje na zajištění bezpečného a bezproblémového zážitku pro všechny cestující. Nejmodernější bezpečnostní systémy, včetně TSA PreCheck a Clear, urychlují proces detekce a umožňují cestujícím dosáhnout jejich bran v minimálním čase.

Pozemní doprava

BNA nabízí několik pohodlné možnosti pozemní dopravy pro spojení cestujících s centrem Nashvillu a dalšími destinacemi. Cestující si mohou vybrat z různých služeb veřejné dopravy, včetně autobusů a kyvadlové dopravy. Kromě toho jsou pro ty, kteří během pobytu v Music City preferují větší flexibilitu, snadno dostupné půjčovny aut a služby spolujízdy.

Další služby

Kromě výše uvedeného vybavení poskytuje BNA také řadu základních služeb pro zlepšení zkušeností cestujících. Patří mezi ně směnárny, bankomaty, pomoc při ztrátách a nálezech, vozíky na zavazadla, prostory pro pomoc domácím mazlíčkům a ošetřovny, které uspokojí různé potřeby cestujících.

Na závěr

S jeho moderní zařízení, rozmanité vybavení a výjimečné služby, mezinárodní letiště Nashville zajišťuje, že vaše cesta začne a skončí hladce. Ať už navštěvujete Nashville pracovně nebo zábavně, BNA se zavázala, že váš čas na letišti bude pozitivní a nezapomenutelný.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Nashville?

Kód BNA byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Nashville Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště Nashville?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště Nashville a London Heathrow Airport (LHR) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 8h 5m.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Nashville?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Nashville mají na výběr mezi 23 různými dopravci, přičemž Southwest Airlines, American Airlines, Delta Air Lines, United Airlines, Spirit Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Nashville?

Typicky je Mezinárodní letiště Nashville (BNA) preferovanou možností pro cestující z Nashville kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Nashville?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující: Mezinárodní letiště Nashville (BNA)

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella