Speciální letové nabídky z Letiště Narrabri (NAA)

Prozkoumejte 2 lokalit s 1 různými dopravci

Denní odletový plán na Letiště Narrabri

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
IVR Inverell

1 letů za den

0h 30m Zobrazit cenu
SYD Maskot

1 letů za den

1h 15m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Narrabri

Název letiště Letiště Narrabri
Kód letiště (IATA) NAA
Město Narrabri
Země Australia (AU)
Úplná adresa Letiště Narrabri
Zeměpisná šířka -30.318290
Zeměpisná délka 149.829120
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Narrabri

Úvod

Narrabri Airport je regionální letiště nacházející se v krásném městě Narrabri v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Přestože se jedná o menší letiště, nabízí řadu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby cestujících i leteckých nadšenců.

Zařízení

 • Budova terminálu: Letiště se může pochlubit moderní a prostorná budova terminálu vybavená základním vybavením pro zajištění pohodlného cestování.
 • Parkoviště: V blízkosti terminálu je k dispozici dostatek parkovacích míst, které nabízí pohodlí cestujícím s vlastními vozidly.
 • Veřejná doprava: Letiště je dobře napojeno na místní dopravní síť, což cestujícím usnadňuje dosáhnout a opustit letiště autobusem nebo taxíkem.
 • Restaurace a kavárny: Hladoví cestovatelé mohou uspokojit své V letištních restauracích a kavárnách jsou k dispozici různé možnosti jídla a pití.
 • Toalety: V celé budově terminálu jsou k dispozici čisté a dobře udržované toalety.

Služby

 • Informace o letu: Cestující mají snadný přístup k aktuálním letovým informacím a oznámením zobrazeným na obrazovkách po celém letišti.
 • Odbavování zavazadel: Letiště zajišťuje efektivní a bezpečná manipulace se zavazadly cestujících, aby se minimalizovaly jakékoli nepříjemnosti.
 • Bezpečnost: Letiště Narrabri upřednostňuje bezpečnost a ochranu cestujících tím, že zaměstnává profesionální bezpečnostní personál a zavádí přísná bezpečnostní opatření.
 • Zařízení pro osoby se zdravotním postižením: The letiště je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám jednotlivců se zdravotním postižením, má bezbariérový přístup, asistenční služby a parkování pro invalidy.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztracených věcí je k dispozici vyhrazená kancelář pro ztráty a nálezy pomoci cestujícím při vymáhání jejich věcí.
 • Půjčovna aut: Cestující, kteří potřebují dopravu, si mohou pohodlně pronajmout vozidla od renomovaných autopůjčoven působících na letišti.

Narrabri Airport zajišťuje bezproblémový zážitek z cestování díky rozmanité řadě zařízení a služeb. Od dobře vybavené budovy terminálu až po základní vybavení mohou cestující relaxovat s vědomím, že jsou splněny jejich potřeby. Závazek letiště k bezpečnosti, zabezpečení a dostupnosti dále posiluje jeho pověst spolehlivého regionálního letiště. Ať už jste místní obyvatel nebo návštěvník prozkoumávající město Narrabri, toto letiště poskytuje pohodlné spojení pro leteckou dopravu.


Letiště Narrabri Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Narrabri?

Kód NAA byl přiřazen letišti Letiště Narrabri Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Narrabri je nejdelší nabízený let do Sydney Kingsford Smith Airport (SYD) s přibližnou dobou trvání 1h 15m na palubě Fairchild (Swearingen)SA26/SA226/SA227Merlin/Metro/Expediter.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Narrabri?

Cestující odjíždějící z Letiště Narrabri mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž VivaColombi poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Narrabri?

Typicky je Letiště Narrabri (NAA) preferovanou možností pro cestující z Narrabri kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Narrabri?

V okolí Narrabri se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella