Přímý let z Mezinárodní letiště Nadi (NAN)

Prozkoumejte 23 lokalit s 10 různými dopravci

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Nadi

Název letiště Mezinárodní letiště Nadi
Kód letiště (IATA) NAN
Město Nadi
Země Fiji (FJ)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Nadi
Zeměpisná šířka -17.754277
Zeměpisná délka 177.436812
Webové stránky Airportsfiji.com
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Nadi

Úvod

Mezinárodní letiště Nadi, které se nachází na Fidži, slouží jako hlavní brána na tichomořské ostrovy a je známé svým vynikajícím vybavením a rozsahem služeb. Zde prozkoumáme různé vybavení a služby dostupné na tomto rušném letišti.

Zařízení

 • Terminálové budovy: Mezinárodní letiště Nadi má dvě odbavovací budovy? mezinárodní terminál a vnitrostátní terminál. Oba terminály jsou dobře udržované a nabízejí pohodlné prostředí pro cestující.
 • Restaurace a kavárny: Ať už hledáte rychlé občerstvení nebo plné jídlo, letiště má různé možnosti stravování pro všechny chutě. Od místních lahůdek po mezinárodní kuchyni si cestující mohou vychutnat řadu kulinářských specialit.
 • Maloobchodní prodejny: Letiště je domovem několika bezcelních obchodů a maloobchodních prodejen. Cestující zde naleznou široký výběr zboží včetně elektroniky, suvenýrů, oblečení a doplňků. Je to skvělá příležitost nakoupit před odletem.
 • Bankovnictví a směnárna: Cestující mohou využít různé bankovní služby dostupné na letišti, včetně bankomatů a směnáren. To zajišťuje pohodlný přístup k převodu hotovosti a měn.
 • Salónky: Mezinárodní letiště Nadi nabízí prémiové salonky pro cestující v business třídě a členy určitých věrnostních programů. Cestující mohou využívat řadu vybavení, jako je pohodlné sezení, bezplatné občerstvení a nápoje a Wi-Fi připojení.
 • Wi-Fi a dobíjecí stanice: Zůstat ve spojení je snadné na Mezinárodní letiště Nadi díky bezplatnému Wi-Fi připojení. Kromě toho letiště poskytuje nabíjecí stanice ve všech terminálech, což cestujícím umožňuje mít svá zařízení neustále zapnutá.

Služby

 • Informační přepážky: Letiště má vyhrazené informační přepážky v obou terminálech, které jsou vybaveny zkušeným personálem, který může cestujícím pomoci s dotazy, pokyny a obecnými informacemi o letech a službách.
 • Služby zavazadel: Mezinárodní letiště Nadi nabízí úschovnu i balicí služby pro zavazadla. Ať už potřebujete bezpečné místo k odložení svých věcí nebo chcete ochránit svá zavazadla, tyto služby jsou k dispozici pro vaše pohodlí.
 • Lékařské služby: Letiště má zdravotnická zařízení vybavená pro manipulaci. jakékoli lékařské pohotovosti. Kromě toho je k dispozici vyškolený zdravotnický personál, který v případě potřeby poskytne první pomoc.
 • Speciální pomoc: Cestující, kteří potřebují zvláštní asistenci, jako jsou služby invalidního vozíku nebo pomoc starším cestujícím, mohou požádat o podporu. prostřednictvím přepážky služeb zákazníkům letiště. Zaměstnanci jsou odhodláni zajistit bezproblémovou cestu pro každého.
 • Doprava: Mezinárodní letiště Nadi nabízí řadu možností dopravy, včetně taxi, autobusů a půjčoven aut, což usnadňuje pro cestující, aby dosáhli svých požadovaných destinací.
 • Parkování: Letiště poskytuje krátkodobé i dlouhodobé parkování, což cestujícím zajišťuje bezproblémové parkování. Tyto parkovací plochy jsou bezpečné a dobře udržované.

Celkově se mezinárodní letiště Nadi snaží poskytnout všem cestujícím bezproblémový a příjemný zážitek. S řadou zařízení a služeb navržených tak, aby vyhovovaly potřebám cestujících, slouží letiště jako vynikající brána na krásné tichomořské ostrovy.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Nadi?

Kód NAN byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Nadi Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště Nadi?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště Nadi a Vancouver International Airport (YVR) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 11h 5m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Nadi?

Celkem 10 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Nadi, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Fiji Airways, Virgin Australia, Air New Zealand, Qantas, Jetsta

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Nadi?

Typicky je Mezinárodní letiště Nadi (NAN) preferovanou možností pro cestující z Nadi kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Nadi?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella