Dostupné lety z Letiště Mwanza (MWZ)

Cestujte do 4 destinací s 3

Denně plánované odlety z Letiště Mwanza

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
DAR Dar es Salaam

3-5 letů za den

1h 45m Zobrazit cenu
JRO Arusha

1-2 letů za den

1h 30m Zobrazit cenu
BKZ Bukoba

1 letů za den

0h 40m Zobrazit cenu
ARK Arusha
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

letů za den

1h 30m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Mwanza

Název letiště Letiště Mwanza
Kód letiště (IATA) MWZ
Město Mwanza
Země Tanzania (TZ)
Úplná adresa Letiště Mwanza
Zeměpisná šířka -2.441221
Zeměpisná délka 32.923225
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Mwanza

Letiště Mwanza, které se nachází v Mwanze v Tanzanii, je rušným uzlem, který slouží jako základní brána do krásných turistických destinací a ekonomických aktivit v regionu. Díky své strategické poloze a rostoucímu významu investovalo letiště Mwanza do různých zařízení a služeb, aby cestujícím zajistilo bezproblémové cestování.

Budova terminálu

Moderní budova terminálu letiště se může pochlubit řadou vybavení a vymoženosti, které uspokojí potřeby cestujících. Prostorný a dobře navržený interiér poskytuje cestujícím pohodlné prostředí při čekání na let. Kromě toho je terminál vybaven zařízeními, jako jsou salonky, restaurace a obchody, které nabízejí výběr občerstvení, občerstvení a suvenýrů.

Odbavení a zabezpečení

Upřednostňuje letiště Mwanza účinnost a bezpečnost odbavovacích postupů. Letiště zavedlo pokročilé technologie pro zefektivnění procesu odbavení a umožnilo cestujícím rychle dokončit potřebné postupy. Kromě toho jsou zavedena robustní bezpečnostní opatření, která zajišťují bezpečnost a pohodu všech cestujících.

Parkovací zařízení

Pro ty, kteří jedou na letiště, nabízí Mwanza dostatek parkovacích zařízení. Letiště má vyhrazené parkovací plochy pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, které poskytují pohodlí a klid pro cestující cestující svými vozidly. Parkoviště jsou dobře udržovaná a zabezpečená, což umožňuje cestujícím zaparkovat svá auta s jistotou.

Služby zavazadel

Letiště Mwanza zajišťuje bezproblémový zážitek, pokud jde o manipulaci se zavazadly. Od odbavení až po vyzvednutí má letiště zavedené účinné procesy, které minimalizují pravděpodobnost ztráty nebo poškození zavazadel. Cestující se mohou spolehnout na profesionální manipulaci se svými věcmi, což jim zajistí klid během cesty.

Pozemní doprava

Pro usnadnění hladkého spojení nabízí letiště Mwanza řadu pozemní dopravy možnosti. Cestovatelé si mohou vybrat z taxi, půjčoven aut nebo autobusů veřejné dopravy, aby dosáhli svých požadovaných destinací. Letiště má také vyhrazená místa pro vyzvednutí taxíků a půjčovnu aut, takže cestující mohou po příletu pohodlně pokračovat v cestě.

Služby leteckých společností

Na letišti Mwanza sídlí několik renomovaných leteckých společností, zajišťování vnitrostátních a mezinárodních letů. Tyto letecké společnosti nabízejí širokou škálu tras a letových řádů, které umožňují cestujícím pohodlně se dostat do svých destinací. Letiště udržuje silné partnerství s těmito leteckými společnostmi, aby zajistilo poskytování spolehlivých a včasných služeb.

Dostupnost

Letiště Mwanza se zavázalo být přístupné všem cestujícím. Letiště nabízí zázemí pro cestující se zdravotním postižením, včetně bezbariérového přístupu a specializovaných asistenčních služeb. Kromě toho letiště splňuje mezinárodní standardy dostupnosti, což zajišťuje, že si každý může užít hladký zážitek z cestování.

Letiště Mwanza je kritickým cestovním uzlem v Tanzanii a nabízí širokou škálu zařízení a služeb pro zlepšení cestujících. Zkušenosti. Od moderní budovy terminálu po efektivní odbavovací postupy, dostatek parkovacích míst, spolehlivé služby pro zavazadla a vynikající možnosti pozemní dopravy, letiště se snaží zajistit bezproblémovou cestu pro všechny cestující. Díky svému závazku k dostupnosti a přítomnosti renomovaných leteckých společností je letiště Mwanza dobře vybaveno, aby vyhovovalo potřebám turistů a přispívalo k růstu a rozvoji regionu.


Letiště Mwanza Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Mwanza?

V leteckém průmyslu je Letiště Mwanza identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, MWZ.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Mwanza?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Mwanza a Julius Nyerere International Airport (DAR) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 2h 10m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Mwanza?

Celkem 3 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Mwanza, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Air Tanzania, Precision Ai

Které letiště by mělo být použito při odletu z Mwanza letecky?

Cestující odjíždějící z Mwanza často preferují Letiště Mwanza (MWZ) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Mwanza?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella