Odlety z letiště Mezinárodní letiště Ministro Pistarini (EZE)

Non-stop lety do 56 destinací s 29 různými leteckými společnostmi

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště Ministro Pistarini

Název letiště Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Kód letiště (IATA) EZE
Město Ezeiza
Země Argentina (AR)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Zeměpisná šířka -34.815004
Zeměpisná délka -58.534828
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini
Mezinárodní letiště Ministro Pistarini

Zařízení a služby mezinárodního letiště Ministro Pistarini

Mezinárodní letiště Ministro Pistarini, běžně známé jako mezinárodní letiště Ezeiza, je největším a nejrušnějším letištěm v Argentině. Toto moderní letiště se nachází v Ezeiza, předměstí Buenos Aires, a nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí příjemný a pohodlný zážitek z cestování.

Zařízení

  • Terminály: Letiště má tři terminály: Terminál A, Terminál B a Terminál C. Každý terminál poskytuje různá zařízení, jako jsou salonky, bezcelní obchody, restaurace a informační přepážky.
  • Nakupování a stravování: Cestovatelé si můžete dopřát maloobchodní terapii v mnoha obchodech dostupných na letišti. Od luxusních značek až po místní butiky, letiště nabízí rozmanitou škálu obchodů, které uspokojí všechny preference. Široký výběr restaurací, kaváren a barů navíc zajišťuje, že cestující najdou lahodné možnosti, které uspokojí všechny touhy.
  • Salónky: Pro ty, kteří hledají exkluzivnější a pohodlnější prostředí, nabízí mezinárodní letiště Ministro Pistarini několik salonků.. Tyto salonky poskytují vybavení, jako je pohodlné sezení, bezplatné občerstvení a nápoje, Wi-Fi připojení a obchodní zařízení. Přístup do těchto salonků může být dostupný prostřednictvím věrnostních programů leteckých společností nebo zakoupením denní vstupenky.
  • Letištní hotely: Cestující s dlouhými mezipřistáními nebo časnými ranními lety mohou využít letištních hotelů nacházejících se v okolí. Tyto hotely nabízejí pohodlí a komfort a umožňují cestujícím odpočinout si a načerpat nové síly, než budou pokračovat v cestě.
  • Parkování: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. Cestující mají možnost vybrat si mezi krytými a nekrytými parkovacími plochami, což zajišťuje bezpečnost jejich vozidel během cesty.

Služby

  • Doprava: Ministro Pistarini International Letiště má dobré spojení do Buenos Aires a dalších velkých měst v Argentině. Cestující se do svého cíle snadno dostanou různými dopravními prostředky, jako jsou taxi, půjčovny aut a veřejné autobusy.
  • Wi-Fi a dobíjecí stanice: Zůstaňte ve spojení po celou dobu své cesty díky bezplatné Wi-Fi službě na letišti. Kromě toho jsou ve vyhrazených částech letiště k dispozici nabíjecí stanice, které zajistí, že vaše zařízení budou napájena.
  • Bankomaty a směnárna: Potřebujete vybrat hotovost nebo vyměnit měnu? Letiště poskytuje pro pohodlí cestujících bankomaty a směnárenské služby.
  • Zdravotnická zařízení: V případě jakékoli lékařské pohotovosti má mezinárodní letiště Ministro Pistarini k dispozici zdravotnická zařízení a vyškolený personál, který cestujícím pomůže.
  • Zvláštní pomoc: Letiště se snaží vyjít vstříc cestujícím se zvláštními potřebami nebo postižením. Poskytují přístupná zařízení, vyhrazený personál a speciální asistenční služby, aby zajistily hladký zážitek z cestování pro všechny.

Svou širokou škálou zařízení a služeb se mezinárodní letiště Ministro Pistarini snaží poskytovat pohodlné a efektivní cestovní zážitek. Cestující si mohou užít různé nabízené vybavení, které zajistí příjemný začátek nebo konec jejich cesty v Buenos Aires.


Mezinárodní letiště Ministro Pistarini Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Ministro Pistarini?

Kód EZE byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Ministro Pistarini Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Ministro Pistarini je nejdelší nabízený let do Fiumicino – Leonardo Da Vinci International Airport (FCO) s přibližnou dobou trvání 13h 15m na palubě Airbus A330.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Ministro Pistarini?

Celkem 29 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Ministro Pistarini, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Aerolineas Argentinas, LATAM Airlines, Felix Airways, American Airlines, Copa Airline

Které letiště by mělo být použito při odletu z Ezeiza letecky?

Cestující odjíždějící z Ezeiza často preferují Mezinárodní letiště Ministro Pistarini (EZE) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Ezeiza?

V okolí Ezeiza se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella