Přímý let z Letiště Meixian (MXZ)

Non-stop lety do 11 destinací prostřednictvím 6 různých dopravců

Denní odletový plán na Letiště Meixian

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
CAN Guangzhou

3 letů za den

1h 5m Zobrazit cenu
HZA Heze

1 letů za den

2h 40m Zobrazit cenu
SZX Shenzhen

1 letů za den

1h 15m Zobrazit cenu
CGO Zhengzhou
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 30m Zobrazit cenu
CSX Changsha
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 28m Zobrazit cenu
HAK Haikou
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 45m Zobrazit cenu
PVG Šanghaj
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 5m Zobrazit cenu
ZUH Zhuhai
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 10m Zobrazit cenu
CKG Chongqing
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 20m Zobrazit cenu
ZHA Zhanjiang
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 40m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Meixian

Název letiště Letiště Meixian
Kód letiště (IATA) MXZ
Město Meizhou
Země China (CN)
Úplná adresa Letiště Meixian
Zeměpisná šířka 24.263355
Zeměpisná délka 116.109490
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Meixian

Letiště Meixian je moderní letiště v Meixianu v Číně. Slouží jako důležitý dopravní uzel regionu a nabízí řadu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby cestujících. Ať už odlétáte z letiště Meixian nebo na něj přilétáte, můžete očekávat pohodlný a efektivní zážitek.

Zařízení

 • Budova terminálu: Letiště Meixian se může pochlubit dobře navrženou a prostornou budovou terminálu vybavenou moderními vymoženostmi.
 • Maloobchodní prodejny: Cestující mohou na letišti využívat různé nákupní možnosti, včetně bezcelních obchodů a dárkových předmětů obchody a obchody se smíšeným zbožím.
 • Restaurace a kavárny: K dispozici je několik možností stravování, od řetězců rychlého občerstvení po místní kuchyni, což zajišťuje, že cestující najdou něco, co jim vyhovuje. chuťové pohárky.
 • Salónky: Pro ty, kteří hledají klidnější prostředí, nabízí letiště Meixian pohodlné salonky, kde si cestující mohou odpočinout a odpočinout si před odletem.
 • Bankomaty a směnárny: Pohodlně umístěné bankomaty a přepážky směnáren jsou k dispozici cestujícím, kteří potřebují spravovat své finance.
 • Lékařské služby: Letiště poskytuje lékařské služby. zařízení a lékárna pro řešení jakýchkoli zdravotních problémů, které mohou mít cestující během cesty.
 • Ztráty a nálezy: Pro případ, že během cesty zahodíte své věci, má letiště vyhrazenou Oddělení ztrát a nálezů, které vám pomůže.

Služby

 • Služby zavazadel: Letiště Meixian zajišťuje efektivní manipulaci se zavazadly s vyhrazeným k dispozici personál, který cestujícím pomůže s odbavením, odevzdáním zavazadel a vyzvednutím po příletu.
 • Doprava: Pro spojení letiště s centrem města jsou k dispozici různé možnosti dopravy. okolní oblasti. Patří mezi ně taxi, autobusy a služby pronájmů aut.
 • Informační přepážky: Informační přepážky s přátelským personálem jsou k dispozici po celém letišti a poskytují pomoc, odpovídají na dotazy a nabízejí rady.
 • Wi-Fi: Bezplatné Wi-Fi je dostupné po celém letišti a umožňuje cestujícím zůstat ve spojení se svými blízkými nebo pracovat na cestách.
 • Zařízení pro děti: Cestování s dětmi je na letišti Meixian snazší díky vyhrazeným hřištím a místnostem pro péči o děti, které rodinám zajistí pohodlný zážitek.
 • Speciální asistence.: Letiště nabízí speciální asistenci pro cestující se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, což zajišťuje rovný přístup a bezproblémovou cestu.
 • Parkování: Dostatečná parkovací místa jsou k dispozici na adrese letiště, což umožňuje cestujícím pohodlně zaparkovat svá vozidla během svých cest.

Celkově se letiště Meixian snaží poskytovat špičková zařízení a služby, aby zlepšilo zážitek z cestování svých cestujících. Díky své výhodné poloze a široké škále vybavení je letiště Meixian bránou do pulzujícího města a okolních regionů a zajišťuje bezproblémovou cestu pro všechny cestovatele.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Meixian?

V leteckém průmyslu je Letiště Meixian identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, MXZ.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Meixian?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Meixian a Beijing Daxing International (PKX) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 3h 5m.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Meixian?

Cestující odjíždějící z Letiště Meixian mají na výběr mezi 6 různými dopravci, přičemž China Southern Airlines, Air Guilin, Gestair, Tianjin Airlines, China United Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Meizhou?

Typicky je Letiště Meixian (MXZ) preferovanou možností pro cestující z Meizhou kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Meizhou?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella