Let bez mezipřistání z Mezinárodní letiště McAllen-Miller (MFE)

Cestujte do 8 destinací s 4

Denní odletový plán na Mezinárodní letiště McAllen-Miller

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
IAH Houston

6-11 letů za den

1h 13m Zobrazit cenu
DFW Dallas a Fort Worth

3-4 letů za den

1h 38m Zobrazit cenu
LAS Las Vegas

2 letů za den

3h 12m Zobrazit cenu
MEX Mexico City
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 10m Zobrazit cenu
MTY Monterrey
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
SFB Sanford

1 letů za den

2h 39m Zobrazit cenu
BNA Nashville
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 28m Zobrazit cenu
LAX Los Angeles
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 15m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště McAllen-Miller

Název letiště Mezinárodní letiště McAllen-Miller
Kód letiště (IATA) MFE
Město McAllen
Země United-States (US)
Úplná adresa Mezinárodní letiště McAllen-Miller
Zeměpisná šířka 26.176000
Zeměpisná délka -98.239040
Webové stránky Mcallenairport.com
Zobrazit na mapě Google maps

Mezinárodní letiště McAllen-Miller

Zařízení a služby mezinárodního letiště McAllen-Miller

Vítejte na mezinárodním letišti McAllen-Miller, kde se snažíme našim cestujícím poskytovat špičková zařízení a služby. Ať už letíte služebně nebo rekreačně, naše letiště má vše, co potřebujete k zajištění hladkého a příjemného cestování.

Vybavení

 • Moderní terminál: Naše letiště se může pochlubit státem -moderní terminál navržený tak, aby vyhovoval potřebám našich cestovatelů. Díky prostorným čekárnám, pohodlnému sezení a bezplatnému Wi-Fi v celém terminálu můžete relaxovat a zůstat ve spojení před odletem.
 • Maloobchod a restaurace: Prozkoumejte různé maloobchodní prodejny a možnosti stravování dostupné na letišti LETIŠTĚ. Od suvenýrů až po cestovní nezbytnosti na poslední chvíli, naše obchody mají vše. Dejte si rychlé sousto nebo si vychutnejte jídlo v jedné z našich restaurací.
 • Služby zavazadel: Chápeme důležitost bezpečné manipulace se zavazadly. Naše letiště poskytuje zavazadlové služby, včetně zavazadlových vozíků, úschovny zavazadel a zařízení pro ztráty a nálezy. Buďte si jisti, že vaše věci jsou v dobrých rukou.
 • Parkování: Pro ty, kteří cestují autem, naše letiště nabízí pohodlné parkoviště. Vyberte si z možností krátkodobého nebo dlouhodobého parkování a využijte naše dostupné sazby a bezplatnou kyvadlovou dopravu mezi parkovištěm a terminálem.
 • Pronájem auta: Potřebujete pro svůj pobyt v McAllenu auto? Na letišti máme různé půjčovny aut. Pronajměte si vozidlo dle vlastního výběru a prozkoumejte město svým vlastním tempem.
 • Přístupnost: Mezinárodní letiště McAllen-Miller se zavázalo poskytovat dostupnost pro všechny cestující. Naše zařízení jsou navržena tak, aby vyhovovala jednotlivcům se speciálními potřebami, včetně bezbariérového přístupu a vyhrazených parkovacích míst.

Služby

 • Informace o letu: Zůstaňte aktuální se stavem vašeho letu prostřednictvím našich letových informačních displejů umístěných po celém terminálu. Získejte aktuální informace o čase odletu a příletu, abyste si mohli bez problémů naplánovat cestu.
 • Služby VIP: Zažijte maximální pohodlí a pohodlí s našimi VIP službami. Užijte si přednostní odbavení, rychlou bezpečnostní kontrolu, přístup do exkluzivních salonků a personalizovanou asistenci po celou dobu vašeho zážitku na letišti.
 • Obchodní centrum: Pro obchodní cestující nabízí naše letiště plně vybavené obchodní centrum s vybavením, jako je např. tiskárny, kopírky, faxy a soukromé pracovní stanice. Zůstaňte produktivní a ve spojení před letem nebo po něm.
 • Přístup k Wi-Fi: Zůstaňte ve spojení a procházejte internet pomocí našeho bezplatného vysokorychlostního Wi-Fi dostupného na celém letišti. Podělte se o své zážitky z cest nebo dohoďte práci při čekání na let.
 • Bankomaty a směnárna: Potřebujete hotovost? Naše letiště poskytuje snadný přístup k bankomatům a směnárnám, abyste měli jistotu, že budete mít místní měnu pro vaše cestovní potřeby.
 • Hřiště pro děti: Cestujete s malými? Nechte je před letem spálit trochu energie na našem vyhrazeném dětském hřišti. Je vybavena hračkami a sedadly pro rodiče odpovídajícími jejich věku a je to ideální místo, kde se děti mohou bavit a odpočívat.

Na mezinárodním letišti McAllen-Miller jsme odhodláni poskytovat výjimečné zařízení a služby pro vylepšení vašeho zážitku z cestování. Ať už se jedná o pohodlné čekárny, četné možnosti stravování nebo komplexní služby pro cestující, snažíme se, aby vaše cesta naším letištěm byla příjemná.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště McAllen-Miller?

Kód MFE byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště McAllen-Miller Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště McAllen-Miller je nejdelší nabízený let do Los Angeles International Airport (LAX) s přibližnou dobou trvání 3h 10m na palubě Airbus A320.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště McAllen-Miller?

Celkem 4 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště McAllen-Miller, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: United Airlines, American Airlines, Allegiant Air, Aeroma

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z McAllen?

Typicky je Mezinárodní letiště McAllen-Miller (MFE) preferovanou možností pro cestující z McAllen kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí McAllen?

V okolí McAllen se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella