Přímý let z Letiště Marina di Campo (EBA)

Prozkoumejte 2 lokalit s 1 různými dopravci

Denně plánované odlety z Letiště Marina di Campo

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
FLR Florencie
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 50m Zobrazit cenu
PSA Pisa
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 45m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Marina di Campo

Název letiště Letiště Marina di Campo
Kód letiště (IATA) EBA
Město Elba
Země Italy (IT)
Úplná adresa Letiště Marina di Campo
Zeměpisná šířka 42.761462
Zeměpisná délka 10.239621
Webové stránky Elbaisland-airport.it
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Marina di Campo

Letiště Marina di Campo, které se nachází na italském ostrově Elba, nabízí řadu zařízení a služeb, které svým cestujícím zajistí příjemný a pohodlný zážitek z cestování. Ať už přilétáte nebo odlétáte, letiště se snaží vyhovět potřebám každého cestovatele.

Vybavení

Letiště se může pochlubit moderním a dobře udržovaným zařízením navrženým tak, aby poskytovalo pohodlí a pohodlí cestujícím. Mezi klíčová zařízení, která jsou na letišti Marina di Campo k dispozici, patří:

 • Budova terminálu: Budova terminálu letiště je prostorná a nabízí různé vybavení. Cestující na letišti najdou informační přepážky, směnárnu a přepážky pro prodej letenek pro letecké společnosti.
 • Restaurace a kavárny: Letiště Marina di Campo má výběr restaurací a kaváren. kde si cestující mohou dát rychlé sousto nebo si vychutnat klidné jídlo. Tato zařízení nabízejí řadu místních a mezinárodních kuchyní, které uspokojí různé preference.
 • Maloobchodní prodejny: Cestující mohou prozkoumat různé maloobchodní prodejny dostupné na letišti. Mohou si procházet obchody nabízející předměty, jako jsou suvenýry, oblečení, doplňky a bezcelní produkty.
 • Parkování: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé -termínované parkování. Cestující mohou pohodlně zaparkovat svá vozidla a dostat se k terminálu bez jakýchkoli potíží.
 • Wi-Fi: Letiště Marina di Campo nabízí bezplatné Wi-Fi v celém terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházejte internet během pobytu na letišti.
 • Služby půjčoven aut: Pro ty, kteří chtějí prozkoumat ostrov, má letiště několik autopůjčoven, které se pohodlně nacházejí v terminálu budova.

Služby

Kromě svých zařízení poskytuje letiště Marina di Campo také řadu služeb pro zvýšení zážitku z cestování:

 • Odbavování zavazadel: Cestující se mohou na letišti spolehnout na efektivní služby odbavení zavazadel. Od odbavení až po vyzvednutí letiště zajišťuje, aby bylo se zavazadly nakládáno profesionálně a bezpečně.
 • Informační přepážka: Na letištní informační přepážce je k dispozici přátelský a znalý personál, který cestujícím pomůže s jakékoli dotazy týkající se letů, zařízení nebo služeb.
 • Vozíky na zavazadla: Vozíky na zavazadla jsou k dispozici v celém terminálu, což cestujícím usnadňuje přepravu jejich věcí do az odbavovací přepážka nebo prostor pro výdej zavazadel.
 • Lékařské služby: V případě jakékoli lékařské pohotovosti má letiště na místě zdravotnická zařízení a vyškolený personál, který poskytne potřebnou pomoc.
 • Zvláštní pomoc: Letiště Marina di Campo se zavázalo poskytovat přístupná zařízení a pomoc cestujícím se sníženou pohyblivostí nebo jinými zvláštními potřebami. K dispozici jsou služby pro vozíčkáře a vyhrazená parkovací místa.
 • Ztráty a nálezy: Pokud během cesty dojde ke ztrátě nebo ztrátě osobních věcí, mohou cestující kontaktovat oddělení ztrát a nálezů letiště a požádat o pomoc při hledání jejich předmětů.

Celkově letiště Marina di Campo nabízí řadu dobře udržovaných zařízení a služeb, které uspokojují potřeby cestujících a zajišťují hladký a příjemný zážitek v jednom z italských krásné ostrovní destinace.


Letiště Marina di Campo Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Marina di Campo?

V leteckém průmyslu je Letiště Marina di Campo identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, EBA.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Marina di Campo je nejdelší nabízený let do Florence Airport Peretola (FLR) s přibližnou dobou trvání 50m na palubě Aircraft Industries (LET) 410.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Marina di Campo?

Cestující odjíždějící z Letiště Marina di Campo mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž FlexFligh poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Elba?

Typicky je Letiště Marina di Campo (EBA) preferovanou možností pro cestující z Elba kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Elba?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella