Dostupné lety z Letiště Mackay (MKY)

Cestujte do 3 destinací s 3

Denní odletový plán na Letiště Mackay

Zásadní informace týkající se Letiště Mackay

Název letiště Letiště Mackay
Kód letiště (IATA) MKY
Město Mackay
Země Australia (AU)
Úplná adresa Letiště Mackay
Zeměpisná šířka -21.176290
Zeměpisná délka 149.181888
Webové stránky Mackayairport.com.au
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Mackay

Letiště Mackay, které se nachází v australském Queenslandu, nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlný a příjemný zážitek. Ať už odlétáte, přilétáte nebo projíždíte přes letiště, k dispozici je různé vybavení, které uspokojí vaše potřeby.

Zařízení terminálu

 • Přepážky pro odbavení: Terminál nabízí několik odbavovacích přepážek, kde si cestující mohou odevzdat zavazadla a získat palubní lístky.
 • Maloobchodní prodejny: V rámci terminálu je několik maloobchodních prodejen, které nabízejí různé nákupní příležitosti, včetně bezcelních obchodů, obchody se suvenýry, butiky s oblečením a další.
 • Restaurace a kavárny: Cestující si mohou dopřát řadu delikátní kuchyně z letištních restaurací a kaváren. Před letem si dejte rychlou svačinu nebo si sedněte k jídlu.
 • Bankomaty a směnárny: V celém terminálu jsou k dispozici pohodlně umístěné bankomaty a směnárny, které zajišťují, že budete mít přístup k měně, kterou potřebujete.
 • Zařízení salonku: Pro ty, kteří touží po pohodlnějším a uvolněnějším zážitku, jsou k dispozici exkluzivní salonky poskytující vybavení, jako je bezplatné občerstvení, Wi-Fi a pohodlné sezení.

Dopravní služby

 • Parkování: Letiště Mackay nabízí krátkodobé i dlouhodobé možnosti parkování, aby vyhovělo potřebám různých cestujících. Parkoviště jsou snadno dostupná a nacházejí se v těsné blízkosti terminálu.
 • Půjčovna aut: Několik známých autopůjčoven má přepážky umístěné přímo v terminálu, takže cestujícím je pohodlné půjčit si auto po příletu.
 • Taxi a spolujízda: Mimo terminál je vyhrazená oblast pro taxi a služby spolujízdy, což zajišťuje bezproblémovou cestu do cíle.
 • Veřejná doprava: Letiště je v pořádku – napojeno na systém městské hromadné dopravy, s autobusovými zastávkami v blízkosti.

Speciální asistenční služba

 • Bezbariérový přístup: Letiště je vybaveno zařízením pro pomoc cestujícím s problémy s mobilitou. Invalidní vozíky jsou k dispozici na vyžádání a jsou zde vyhrazená přístupná parkovací místa a toalety.
 • Cestování s dětmi: Pro rodiny s malými dětmi nabízí letiště zařízení na přebalování dětí, kojenecké pokoje a hřiště. děti baví a jsou pohodlné.
 • Ztráty a nálezy: V případě nešťastné ztráty věcí je v terminálu vyhrazená kancelář pro ztráty a nálezy, která cestujícím pomáhá získat jejich věci.

Celkově se letiště Mackay snaží poskytovat bezproblémové cestování tím, že nabízí širokou škálu zařízení a služeb. Od pohodlných parkovacích možností až po různé restaurace a obchody, letiště zajišťuje, že cestující mají vše, co potřebují před cestou, během ní i po cestě. Ať už jste věrní cestující nebo navštěvujete Mackay poprvé, závazek letiště ke spokojenosti zákazníků je zřejmý v celém jeho vybavení a službách.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Mackay?

Kód MKY byl přiřazen letišti Letiště Mackay Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Mackay?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Mackay a Brisbane Airport (BNE) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 25m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Mackay?

Celkem 3 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Mackay, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Qantas, Virgin Australia, Jetsta

Které letiště by mělo být použito při odletu z Mackay letecky?

Cestující odjíždějící z Mackay často preferují Letiště Mackay (MKY) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Mackay?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella