Let bez mezipřistání z Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo (AGU)

Cestujte do 9 destinací s 6

Informativní detaily týkající se Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo

Název letiště Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo
Kód letiště (IATA) AGU
Město Aguascalientes
Země Mexico (MX)
Úplná adresa Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo
Zeměpisná šířka 21.697283
Zeměpisná délka -102.315863
Webové stránky Aeropuertosgap.com.mx
Zobrazit na mapě Google maps

Lic. Zařízení a služby mezinárodního letiště Jesús Terán Peredo

Úvod:

Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo, které se nachází v Aguascalientes v Mexiku, je moderní a efektivní letiště, které svým cestujícím poskytuje řadu zařízení a služeb, které zpříjemní cestování. Svou výhodnou polohou a rozmanitou nabídkou vybavení zajišťuje letiště cestujícím z celého světa pohodlnou a bezproblémovou cestu. Pojďme prozkoumat některá klíčová zařízení a služby nabízené na letišti.

Vybavení:

 • Budova terminálu: Letiště se může pochlubit moderní a prostornou budovou terminálu vybavenou nejmodernější infrastrukturou, která zajišťuje pohodlí a pohodlí cestujícím.
 • Restaurace a kavárny: Cestující si mohou vychutnat různé možnosti stravování podle různých chutí a preferencí. Od rychlého občerstvení po mezinárodní kuchyni, letiště nabízí kulinářský zážitek pro všechny cestovatele.
 • Maloobchodní prodejny: Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo je domovem několika maloobchodních prodejen, které nabízejí řadu produktů včetně bezcelního nakupování, módy, elektroniky, suvenýrů a dalších. Cestovatelé si mohou před odletem dopřát nákupní horečku.
 • Salónky: Letiště nabízí salonky, kde mohou cestující relaxovat, pracovat nebo se před odletem osvěžit. Salonky poskytují pohodlné sezení, vysokorychlostní Wi-Fi, nabíjecí stanice a obchodní zařízení pro zvýšení celkového zážitku z cestování.
 • Airport Hotel: Pro cestující s dlouhými mezipřistáními nebo brzkými ranními lety nabízí letiště výhodně umístěný hotel. Tato možnost umožňuje cestujícím odpočívat a zotavit se, aniž by museli opustit areál letiště.

Služby:

 • Pozemní doprava: Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo nabízí různé možnosti dopravy na az terminálu. Patří mezi ně taxíky, půjčovny aut a kyvadlová doprava, díky nimž se cestující snadno dostanou do cíle.
 • Parkování: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. Cestující si mohou vybrat z krytých nebo venkovních parkovacích ploch podle svých preferencí.
 • Wi-Fi: Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici na celém letišti, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení a pohodlně procházet internet.
 • Služby zavazadel: Letiště zajišťuje efektivní manipulaci se zavazadly pomocí služeb, jako je balení zavazadel, ztráty a nálezy a zavazadlové vozíky.
 • Lékařská pomoc: V případě jakékoli lékařské pohotovosti letiště má k dispozici zdravotnická zařízení a personál, který poskytuje okamžitou pomoc.
 • Informační přepážky: Aby cestujícím pomohli s jakýmikoli dotazy nebo informacemi souvisejícími s cestováním, má letiště informační přepážky vhodně umístěné po celém terminálu.

Závěr:

Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo je dobře vybavené moderním vybavením a službami, které uspokojí potřeby všech cestovatelů. Od pohodlných salonků až po širokou škálu možností stravování a nakupování zajišťuje letiště příjemný zážitek z cestování. Se zaměřením na pohodlí a efektivitu cestujících, Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo je vstupní branou do Aguascalientes a Mexika a poskytuje bezproblémovou cestu pro domácí i mezinárodní cestovatele.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo?

Kód AGU byl přiřazen letišti Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo je nejdelší nabízený let do Midway International Airport (MDW) s přibližnou dobou trvání 3h 42m na palubě A320neo.

Kteří dopravci provozují lety z Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo?

Cestující odjíždějící z Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo mají na výběr mezi 6 různými dopravci, přičemž Aeromexico, Volaris, Aeromar, American Airlines, TAR Aerolinea poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Aguascalientes letecky?

Cestující odjíždějící z Aguascalientes často preferují Lic. Mezinárodní letiště Jesús Terán Peredo (AGU) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Aguascalientes?

V okolí Aguascalientes se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella