Přímý let z Letiště La Florida (LSC)

Non-stop lety do 6 destinací prostřednictvím 3 různých dopravců

Denně plánované odlety z Letiště La Florida

Zásadní informace týkající se Letiště La Florida

Název letiště Letiště La Florida
Kód letiště (IATA) LSC
Město La Serena
Země Chile (CL)
Úplná adresa Letiště La Florida
Zeměpisná šířka -29.917122
Zeměpisná délka -71.203819
Webové stránky Aeropuertodelaserena.cl
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště La Florida

Letiště La Florida, které se nachází v krásném městě Santiago, Chile, je jedním z nejrušnějších a nejmodernějších letišť v Jižní Americe. Díky široké škále zařízení a služeb zajišťuje každý rok miliony cestujících bezproblémové cestování. Pojďme prozkoumat některé z klíčových nabídek tohoto rušného letiště:

1. Terminály

Letiště se skládá ze dvou hlavních terminálů, terminálu 1 a terminálu 2. Každý terminál nabízí různé vybavení, služby a maloobchodní možnosti, aby uspokojil různorodé potřeby cestujících. Terminály jsou vybaveny prostornými čekárnami, pohodlnými sedadly a informačními pulty, které cestujícím poskytují pomoc a pokyny.

2. Nakupování a stravování

Letiště La Florida se může pochlubit širokou škálou maloobchodních prodejen, bezcelních obchodů a luxusních butiků. Cestující si mohou dopřát nějakou maloobchodní terapii a najít vše od luxusních značek po místní suvenýry. Letiště také nabízí mnoho možností stravování, včetně kaváren, řetězců rychlého občerstvení a kvalitních restaurací, které podávají národní i mezinárodní kuchyni.

3. Salonky

Pro ty, kteří hledají exkluzivnější a uvolněnější prostředí, nabízí letiště La Florida několik salonků. Tyto salonky poskytují pohodlné sezení, bezplatné Wi-Fi, dobíjecí stanice a bezplatné občerstvení a nápoje. Cestující mohou před letem omládnout, dohnat práci nebo si jen odpočinout. Některé salonky nabízejí také sprchy a lázeňské procedury pro větší pohodlí.

4. Doprava

Letiště La Florida je snadno dostupné z centra města a okolních oblastí. Cestující si mohou vybrat z různých možností dopravy, včetně taxi, soukromých autoservisů a veřejných autobusů. Letiště také nabízí služby půjčení auta pro ty, kteří dávají přednost poznávání města na vlastní pěst. Kromě toho je v blízkosti terminálů příhodně umístěn vyhrazený prostor pro půjčovny automobilů.

5. Parkování

Aby bylo zajištěno parkování cestujících, nabízí letiště La Florida dostatek parkovacích míst. K dispozici jsou krátkodobé i dlouhodobé možnosti parkování s vyhrazenými prostory pro handicapované cestující. Letiště nabízí uživatelsky přívětivý systém pro snadné platby a dostupnost, aby bylo zajištěno bezproblémové parkování.

6. Lékařské služby

Letiště La Florida upřednostňuje pohodu svých cestujících. V rámci terminálů jsou k dispozici lékařské služby pro případ nouze nebo nutné lékařské pomoci. K dispozici jsou vysoce vyškolení odborníci, kteří cestujícím v nouzi poskytují okamžitou péči a podporu.

7. Bankovnictví a směnárna

Letiště La Florida poskytuje mezinárodním cestujícím pohodlná bankovní zařízení a směnárenské služby. Cestující mohou přes terminály snadno přistupovat k bankomatům, bankovním zařízením a směnárnám, což zajišťuje hladký průběh peněžních transakcí.

8. Asistence pro cestující se sníženou pohyblivostí

Letiště je navrženo tak, aby vyhovovalo cestujícím se sníženou pohyblivostí. K zajištění pohodlného zážitku pro všechny cestující jsou k dispozici služby pro vozíčkáře, bezbariérové toalety a vyhrazená parkovací místa. K dispozici jsou také vyškolení zaměstnanci, kteří v případě potřeby poskytnou pomoc a podporu.

9. Wi-Fi a konektivita

Letiště La Florida nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech terminálech, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a procházet internet bez jakýchkoli potíží. Nabíjecí stanice jsou vhodně umístěny, aby bylo zajištěno, že zařízení zůstanou vždy zapnutá.

Svou širokou nabídkou zařízení a služeb se letiště La Florida snaží svým cestujícím zlepšit zážitek z cestování. Letiště se neustále snaží poskytovat prvotřídní služby všem cestujícím, kteří procházejí jeho branami, od pohodlných dopravních možností a pohodlných salonků až po skvělé možnosti nakupování a stravování.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště La Florida?

Kód LSC byl přiřazen letišti Letiště La Florida Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště La Florida je nejdelší nabízený let do Chacalluta International Airport (ARI) s přibližnou dobou trvání 2h 2m na palubě Airbus A320.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště La Florida?

Cestující odjíždějící z Letiště La Florida mají na výběr mezi 3 různými dopravci, přičemž JetSMART, Sky Airline, LATAM Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z La Serena letecky?

Cestující odjíždějící z La Serena často preferují Letiště La Florida (LSC) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti La Serena?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella