Odlety z letiště Letiště Kimberley (KIM)

Cestujte do 2 destinací s 2

Denní odletový plán na Letiště Kimberley

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
JNB Johannesburg

3-5 letů za den

1h 5m Zobrazit cenu
CPT Kapské město

1-2 letů za den

1h 35m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Kimberley

Název letiště Letiště Kimberley
Kód letiště (IATA) KIM
Město Kimberley
Země South-Africa (ZA)
Úplná adresa Letiště Kimberley
Zeměpisná šířka -28.801495
Zeměpisná délka 24.766519
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Kimberley

Úvod

Letiště Kimberley, které se nachází v provincii Severní Kapsko v Jižní Africe, slouží jako hlavní brána do slavného diamantového města Kimberley. Letiště nabízí řadu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby domácích i mezinárodních cestujících.

Zařízení terminálů

 • Přepážky pro odbavení: Letiště Kimberley poskytuje pohodlnou kontrolu -na přepážkách, aby se cestujícím usnadnil hladký proces odletu.
 • Manipulace se zavazadly: Cestující mohou očekávat efektivní služby manipulace se zavazadly, které zajistí, že jejich zavazadla dorazí bezpečně do zamýšleného místa určení.
 • Bankomaty a měna. směnárna: Na letišti se nacházejí bankomaty, které podporují různé bankovní sítě a také nabízí směnárenské služby pro cestující, kteří potřebují převést své peníze.
 • Restaurace a kavárny: V budově terminálu je několik restaurací a kaváren, které nabízejí různé lahodného občerstvení, jídel a nápojů.
 • Maloobchodní prodejny: Cestovatelé si mohou užít maloobchodní terapii v letištních obchodech, které prodávají řadu produktů včetně bezcelního zboží, suvenýrů, knih a časopisů.

Dopravní služby

 • Taxi a půjčovna aut: Cestující mohou snadno najít taxi nebo si vybrat službu půjčení auta na letišti Kimberley, což jim umožní pohodlně dojet do cíle.
 • Soukromé transfery: Aby bylo cestování pohodlnější, jsou k dispozici soukromé transferové služby pro ty, kteří dávají přednost personalizovanějšímu a bezproblémovějšímu zážitku.

Zařízení pro tělesně postižené

 • Dostupnost pro vozíčkáře: Letiště je vybaveno rampami a výtahy, které zajišťují snadný přístup pro cestující s omezenou pohyblivostí.
 • Zvláštní pomoc: Cestující vyžadující zvláštní asistenci si ji mohou předem vyžádat. potřebnou podporu po celou dobu své cesty.

Parkovací zařízení

 • Krátkodobé parkování: Cestující, kteří zaparkují svá vozidla na kratší dobu, mohou využít zabezpečený krátkodobý oblast dlouhodobého parkování.
 • Dlouhodobé parkování: Ti, kteří potřebují parkování na delší dobu, mohou využít možnosti dlouhodobého parkování.

Další služby

 • Wi-Fi: Letiště Kimberley poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během cesty.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty věcí, cestující se mohou nahlásit na oddělení ztrát a nálezů letiště, kde se mohou zeptat na své věci a případně je získat zpět.

Zařízení a služby nabízené na letišti Kimberley zajišťují cestujícím příjemný a pohodlný zážitek z cestování. Od efektivních procesů odbavení a manipulace se zavazadly až po různé restaurace, obchody a možnosti dopravy, letiště uspokojuje různorodé potřeby cestovatelů, kteří navštíví diamantové město Kimberley.


Letiště Kimberley Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Kimberley?

V leteckém průmyslu je Letiště Kimberley identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, KIM.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Kimberley?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Kimberley a Cape Town International Airport (CPT) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 35m.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Kimberley?

Cestující odjíždějící z Letiště Kimberley mají na výběr mezi 2 různými dopravci, přičemž Airlink (South Africa), CemAi poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Kimberley?

Typicky je Letiště Kimberley (KIM) preferovanou možností pro cestující z Kimberley kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Kimberley?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella