Speciální letové nabídky z Mezinárodní letiště Katovice (KTW)

Přímé lety do 54 destinací zajišťují 11 letecké společnosti.

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Katovice

Název letiště Mezinárodní letiště Katovice
Kód letiště (IATA) KTW
Město Katovice
Země Poland (PL)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Katovice
Zeměpisná šířka 50.472802
Zeměpisná délka 19.075881
Webové stránky Katowice-airport.com
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Katovice
Mezinárodní letiště Katovice
Mezinárodní letiště Katovice
Mezinárodní letiště Katovice
Mezinárodní letiště Katovice
Mezinárodní letiště Katovice

Zařízení a služby mezinárodního letiště Katovice

Mezinárodní letiště Katovice, které se nachází v polských Pyrzovicích, je moderní a dobře vybavené letiště, které slouží jako významný dopravní uzel pro domácí i mezinárodní cestující. Se zaměřením na poskytování špičkových zařízení a služeb se letiště snaží svým cestujícím zajistit pohodlné a příjemné cestování.

Zařízení

 • Budova terminálu: Letiště nabízí prostornou a architektonicky přitažlivou budovu terminálu, kde se nachází veškeré potřebné vybavení a vybavení.
 • Odbavovací přepážky: Cestující se mohou snadno odbavit na mnoha dostupných přepážkách, což jim zajistí hladký a efektivní začátek cesty.
 • Maloobchodní prodejny: V budově terminálu jsou přítomny různé maloobchodní prodejny, které nabízejí řadu produktů, od bezcelního zboží po suvenýry.
 • Restaurace a kavárny: Cestovatelé si mohou užít různé možností stravování, včetně restaurací a kaváren, které podávají místní i mezinárodní kuchyni.
 • Business Lounge: Pro ty, kteří potřebují klidné a pohodlné pracovní prostředí, nabízí letiště vyhrazené business salonky vybavené základním vybavením.
 • Bankomaty a směnárny: Po celém letišti je několik bankomatů a směnáren, takže cestující mají pohodlný přístup k hotovosti nebo směně měn.
 • Služby půjčoven aut: Několik půjčoven aut má kanceláře na letišti, což cestujícím umožňuje snadno si pronajmout vozidlo na další cestu.

Služby

 • Informace o letu: Cestující mají snadný přístup k letu v reálném čase informace prostřednictvím informačních obrazovek umístěných v celé budově terminálu.
 • Odbavování zavazadel: Letiště poskytuje efektivní služby odbavování zavazadel, aby bylo zajištěno bezpečné a včasné doručení zavazadel cestujících.
 • Ztráty a nálezy: V případě nešťastné ztráty nebo nesprávného umístění věcí je k dispozici vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které cestujícím pomůže získat jejich věci.
 • Speciální pomoc: Letiště nabízí řadu služeb pro cestující se zvláštními potřebami, včetně zařízení pro usnadnění přístupu, pomoci nezletilým bez doprovodu a podpory pro starší nebo zdravotně postižené cestující.
 • Wi-Fi: Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celé budově terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během pobytu na letišti.
 • Parkování: Pro potřeby krátkodobého i dlouhodobého parkování je k dispozici dostatek parkovacích míst, což zajišťuje pohodlí pro cestující se soukromými vozidly.

S ohledem na Mezinárodní letiště Katovice, které poskytuje výjimečné zařízení a služby, si klade za cíl vytvořit příjemný a efektivní zážitek z cestování pro všechny cestující procházející jeho dveřmi. Ať už jde o služební cestu nebo zábavu, moderní infrastruktura letiště a řada vybavení zajistí pohodlný pobyt při čekání na odlet nebo přílet.


Mezinárodní letiště Katovice Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Katovice?

V leteckém průmyslu je Mezinárodní letiště Katovice identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, KTW.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště Katovice?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště Katovice a Tenerife South Airport (TFS) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 5h 45m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Katovice?

Celkem 11 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Katovice, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Wizz Air, Ryanair, LOT - Polish Airlines, Lufthansa, KL

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Katovice?

Typicky je Mezinárodní letiště Katovice (KTW) preferovanou možností pro cestující z Katovice kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Katovice?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella