Speciální letové nabídky z Letiště Kalaupapa (LUP)

Non-stop lety do 2 destinací s 1 různými leteckými společnostmi

Denní odletový plán na Letiště Kalaupapa

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
MKK Kaunakakai

1-4 letů za den

0h 13m Zobrazit cenu
HNL Honolulu

1-2 letů za den

0h 36m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Kalaupapa

Název letiště Letiště Kalaupapa
Kód letiště (IATA) LUP
Město Kalaupapa
Země United-States (US)
Úplná adresa Letiště Kalaupapa
Zeměpisná šířka 21.210892
Zeměpisná délka -156.973309
Webové stránky Hawaii.gov
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Kalaupapa

O letišti Kalaupapa

Letiště Kalaupapa, které se nachází na poloostrově Kalaupapa na ostrově Molokai na Havaji, je malé letiště sloužící vzdálené komunitě Kalaupapa. Letiště hraje zásadní roli při propojování obyvatel této izolované oblasti s vnějším světem. Navzdory své malé velikosti poskytuje letiště několik zařízení a služeb pro zajištění pohodlí a pohodlí svých cestujících.

Časté lety

Přestože letiště Kalaupapa slouží malé populaci, během týdne zajišťuje časté lety. Denně přilétá a odlétá několik letů, které spojují Kalaupapu s blízkými letišti na ostrovech Molokai a Oahu. Tyto lety jsou klíčové pro přepravu obyvatel, základního zboží a zdravotnického materiálu do az komunity.

Terminálové služby

Budova terminálu na letišti Kalaupapa nabízí různé služby pro zvýšení zážitku z cestování. Cestující mají přístup k pohodlnému sezení, které zajišťuje uvolněné prostředí před nástupem na palubu. Pro pohodlí cestujících jsou v terminálu pohodlně dostupné toalety. Kromě toho letiště poskytuje bezbariérový přístup a ubytování pro cestující se zdravotním postižením.

Pozemní doprava

Pro usnadnění dopravy na letiště az letiště nabízí letiště Kalaupapa možnosti pozemní dopravy. Pro cestující, kteří je potřebují, jsou na letišti k dispozici taxi a půjčovna aut. Kromě toho jsou zde vyhrazená místa pro vyzvednutí a vykládku, aby byl zajištěn plynulý provoz a snadný přístup.

Parkování

Pokud se cestující rozhodnou jet na letiště autem, je k dispozici dostatek parkovacích míst. Letiště nabízí bezpečná a dobře udržovaná parkoviště zajišťující bezpečnost vozidel po dobu trvání cesty. Ceny za parkování jsou přiměřené, pokrývají krátkodobé i dlouhodobé pobyty.

Služby zavazadel

Letiště Kalaupapa chápe důležitost efektivních služeb zavazadel. Cestující mohou využít zavazadlové vozíky pohodlně umístěné v terminálu pro přepravu svých věcí a usnadnit jim cestu. Kromě toho letiště poskytuje služby manipulace se zavazadly, které pomáhají cestujícím s těžšími nebo objemnými zavazadly.

Vybavení na místě

Pro pohodlí svých cestujících nabízí letiště Kalaupapa v rámci terminálu různé vybavení. Cestovatelé mohou během čekání najít občerstvení nebo prodejní automaty, kde si mohou zakoupit občerstvení. Toto vybavení zajišťuje cestujícím přístup k jídlu a pití, zejména během delší čekací doby.

Na závěr,

Letiště Kalaupapa poskytuje řadu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby svých cestujících. Od pohodlného sezení a přístupných toalet až po možnosti pozemní dopravy a služby zavazadel, letiště upřednostňuje pohodlí a spokojenost zákazníků. Tato zařízení přispívají k příjemnému cestování jak pro místní obyvatele, tak pro návštěvníky komunity Kalaupapa.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Kalaupapa?

V leteckém průmyslu je Letiště Kalaupapa identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, LUP.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Kalaupapa je nejdelší nabízený let do Honolulu International Airport (HNL) s přibližnou dobou trvání 36m na palubě Cessna (Light aircraft-single turboprop engine).

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Kalaupapa?

Cestující odjíždějící z Letiště Kalaupapa mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž Southern Airways Expres poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Kalaupapa?

Typicky je Letiště Kalaupapa (LUP) preferovanou možností pro cestující z Kalaupapa kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Kalaupapa?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella