Odlety z letiště Letiště Houghton County Memorial Airport (CMX)

Non-stop lety do 1 destinací s 1 různými leteckými společnostmi

Denně plánované odlety z Letiště Houghton County Memorial Airport

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
ORD Chicago

2 letů za den

1h 43m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Houghton County Memorial Airport

Název letiště Letiště Houghton County Memorial Airport
Kód letiště (IATA) CMX
Město Calumet
Země United-States (US)
Úplná adresa Letiště Houghton County Memorial Airport
Zeměpisná šířka 47.167966
Zeměpisná délka -88.487545
Webové stránky Houghtoncounty.org
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Houghton County Memorial

Houghton County Memorial Airport je malé regionální letiště v okrese Houghton, Michigan. Navzdory své velikosti nabízí letiště řadu zařízení a služeb pro pohodlí a komfort cestujících. Ať už odlétáte nebo přilétáte na letiště Houghton County Memorial Airport, zde jsou některé z klíčových funkcí, které můžete očekávat:

Zařízení

  • Budova terminálu: Letiště má moderní a prostornou odbavovací budovu vybavenou vybavením, které cestujícím zajistí příjemný zážitek. Budova poskytuje pohodlnou čekárnu, toalety a bezplatné Wi-Fi připojení.
  • Půjčovna aut: Pro ty, kteří potřebují dopravu po příletu, je na letišti k dispozici půjčovna aut. Z letiště působí několik renomovaných společností, které nabízejí různé vozy, které vyhovují vašim potřebám.
  • Veřejné parkování: Letiště nabízí dostatek parkovacích míst na místě pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Parkoviště se nachází v blízkosti budovy terminálu, což usnadňuje přístup na letiště.

Služby

Houghton County Memorial Airport se zavazuje poskytovat cestujícím širokou škálu služeb pro zajištění hladké a příjemné cesty. Zde jsou některé z dostupných služeb:

  • Informace o letu: Letiště poskytuje snadno dostupné informace o letech. Cestující mohou kontrolovat stav svých letů na monitorech umístěných v celé budově terminálu.
  • Služby zavazadel: Pokud potřebujete pomoc se zavazadly, mohou se cestující obrátit na specializovaný personál v zavazadlovém prostoru Přepážka služeb. Mohou pomoci se ztracenými zavazadly, poškozenými zavazadly nebo jakýmikoli jinými dotazy týkajícími se zavazadel.
  • Stravování a nakupování: Letiště Houghton County Memorial Airport se může pochlubit řadou možností stravování a maloobchodních prodejen. Cestovatelé si mohou pochutnat na jídle, dát si rychlé občerstvení nebo procházet různé obchody, což nabízí perfektní příležitost k nákupu suvenýrů nebo základních věcí.
  • Pozemní doprava: Letiště nabízí různé možnosti. možnosti pozemní dopravy, včetně taxíků, kyvadlové dopravy a veřejné dopravy, což cestujícím usnadňuje dosažení jejich konečného cíle.
  • Dostupnost: Letiště Houghton County Memorial Airport je navrženo tak, aby bylo přístupné všichni cestující. Zařízení je vybaveno rampami, výtahy a vyhrazenými parkovacími místy pro osoby se zdravotním postižením.

Houghton County Memorial Airport nabízí řadu zařízení a služeb, které zajistí pohodlný a pohodlný zážitek z cestování pro všechny cestující. Díky modernímu terminálu, půjčovnám aut, dostatečným parkovacím místům a různým vymoženostem je letiště dobře vybaveno, aby uspokojilo potřeby svých cestujících. Navíc dostupnost letových informací, služeb zavazadel, stravovacích a nákupních možností, pozemní dopravy a funkcí dostupnosti dále vylepšují celkový zážitek na letišti Houghton County Memorial Airport.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Houghton County Memorial Airport?

Kód CMX byl přiřazen letišti Letiště Houghton County Memorial Airport Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Houghton County Memorial Airport?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Houghton County Memorial Airport a představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně .

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Houghton County Memorial Airport?

Cestující odjíždějící z Letiště Houghton County Memorial Airport mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž United Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Calumet letecky?

Cestující odjíždějící z Calumet často preferují Letiště Houghton County Memorial Airport (CMX) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Calumet?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella