Odlety z letiště Regionální letiště Hays (HYS)

Prozkoumejte 2 lokalit s 1 různými dopravci

Denně plánované odlety z Regionální letiště Hays

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
DEN Denver

1 letů za den

1h 21m Zobrazit cenu
SLN Salina

1 letů za den

0h 45m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Regionální letiště Hays

Název letiště Regionální letiště Hays
Kód letiště (IATA) HYS
Město Hays
Země United-States (US)
Úplná adresa Regionální letiště Hays
Zeměpisná šířka 38.853909
Zeměpisná délka -99.273786
Webové stránky Flyhays.com
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby regionálního letiště Hays

Regionální letiště Hays, které se nachází v Hays, Kansas, slouží jako důležitý dopravní uzel pro region. S řadou moderních zařízení a služeb se letiště snaží svým cestujícím poskytovat pohodlné a příjemné cestování. Pojďme prozkoumat, co dělá Hays Regional Airport nejlepší volbou pro cestovatele.

Zařízení

 • Budova terminálu: Hays Regional Airport má prostornou a moderní budovu terminálu vybavenou veškerým potřebným vybavením. Budova je navržena tak, aby poskytovala pohodlí a pohodlí cestujícím po celou dobu jejich cesty.
 • Odbavovací přepážky: Cestovatelé najdou rychlé a efektivní odbavovací přepážky, kde mohou snadno odevzdat svá zavazadla a získat palubní vstupenky.. Zaměstnanci zajišťují hladké odbavovací postupy, aby se minimalizovaly čekací doby.
 • Brány: Letiště má několik bran pro efektivní nástup a odlety. Cestující mohou snadno najít svou bránu a užít si bezproblémový zážitek z nastupování.
 • Služby půjčoven aut: Návštěvníci mohou využít několik renomovaných autopůjčoven umístěných na letišti. To umožňuje cestujícím po příletu si pohodlně pronajmout auto a prozkoumat region svým vlastním tempem.
 • Parkování: Regionální letiště Hays nabízí dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Cestující mohou bezpečně zaparkovat svá vozidla a mít během cesty klid.
 • Restaurace a obchody: Na letišti se nachází řada restaurací a obchodů, které cestujícím poskytují možnost vychutnat si lahodná jídla a nakoupit cestovní nezbytnosti.

Služby

 • Informace o letu: Cestující mohou snadno získat informace o letech v reálném čase na celém letišti. Obrazovky zobrazující časy odletů a příletů informují cestující o jakýchkoli změnách nebo aktualizacích.
 • Služby zavazadel: Letiště poskytuje efektivní a bezpečné služby zavazadel, které zajišťují, že zavazadla cestujících dorazí do cíle bezpečně a včas. Specializovaný personál je připraven vám pomoci s jakýmikoli dotazy týkajícími se zavazadel.
 • Dostupnost na invalidním vozíku: Regionální letiště Hays se zavázalo poskytovat dostupnost všem cestujícím. Služby pro invalidní vozíky jsou k dispozici na vyžádání, což zajišťuje pohodlné cestování pro jednotlivce s potřebami mobility.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty nebo nesprávného umístění má regionální letiště Hays vyhrazené oddělení ztrát a nálezů. Cestující mohou kontaktovat personál letiště nebo navštívit informační přepážku a zeptat se na své ztracené věci.
 • Wi-Fi a dobíjecí stanice: Letiště nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celé budově terminálu, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení. Kromě toho jsou k dispozici nabíjecí stanice, které udržují elektronická zařízení v chodu.
 • Bankomat a směnárna: Pro pohodlí cestujících jsou na letišti k dispozici bankomaty a směnárny. To zajišťuje, že cestující mají snadný přístup k hotovosti a cizím měnám.

Svým moderním vybavením a kvalitními službami se regionální letiště Hays snaží poskytnout všem cestujícím příjemný zážitek z cestování. Ať už navštívíte Hays nebo míříte do jiné destinace, toto letiště zajistí, že vaše cesta začne a skončí hladce.


Regionální letiště Hays Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Regionální letiště Hays?

Kód HYS byl přiřazen letišti Regionální letiště Hays Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Regionální letiště Hays?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Regionální letiště Hays a Denver International Airport (DEN) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 21m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Regionální letiště Hays?

Celkem 1 dopravců poskytuje služby na letišti Regionální letiště Hays, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: United Airline

Které letiště by mělo být použito při odletu z Hays letecky?

Cestující odjíždějící z Hays často preferují Regionální letiště Hays (HYS) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Hays?

V okolí Hays se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella