Let bez mezipřistání z Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla (ADZ)

Prozkoumejte 9 lokalit s 9 různými dopravci

Denně plánované odlety z Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
BOG Bogota

9-10 letů za den

2h 2m Zobrazit cenu
MDE Rionegro

6-7 letů za den

1h 46m Zobrazit cenu
CLO Cali

3-4 letů za den

2h 2m Zobrazit cenu
CTG Cartagena

1-2 letů za den

1h 16m Zobrazit cenu
BAQ Barranquilla
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 29m Zobrazit cenu
PTY město Panama

1 letů za den

1h 15m Zobrazit cenu
MIA Miami
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 18m Zobrazit cenu
YUL Dorval
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

5h 10m Zobrazit cenu
PEI Pereira
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 55m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla

Název letiště Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla
Kód letiště (IATA) ADZ
Město San Andrés
Země Colombia (CO)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla
Zeměpisná šířka 12.587864
Zeměpisná délka -81.702788
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Gustavo Rojas Pinilla

Úvod

Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla, které se nachází na ostrově San Andrés v Kolumbii, je rušné letiště, které slouží jako vstupní brána pro turisty i místní obyvatele. Díky svému modernímu vybavení a komplexní nabídce služeb letiště zajišťuje hladký zážitek z cestování pro všechny cestující.

Vybavení

  • Budova terminálu: Prostorná a dobře navržená budova terminálu nabízí pohodlné prostředí pro cestující. S několika patry, čekárnami a jasným značením je navigace po letišti hračka.
  • Maloobchod a restaurace: Letiště se může pochlubit různými obchody, bezcelními prodejnami a restauracemi, které poskytují rozmanitou škálu možností. pro cestující nakupovat a jíst. Od suvenýrů po místní lahůdky, pro každého je tu něco.
  • Salónky: Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla International Airport nabízí prémiové salonky pro cestující v business třídě nebo pro ty, kteří mají zvláštní přístupová práva do salonků. Tyto salonky poskytují poklidnou a luxusní atmosféru doplněnou o vybavení, jako je bezplatné občerstvení, pracovní stanice a sprchy.
  • Služby zavazadel: Letiště poskytuje pohodlné vybavení pro služby zavazadel, včetně výdeje zavazadel, úschovy a balení. Cestující mohou snadno najít své věci nebo požádat o pomoc a zajistit si tak bezproblémový zážitek z cestování.

Služby

  • Informace o letu: Cestující mají přístup k až - informace o datu letu prostřednictvím vyhrazených informačních obrazovek strategicky rozmístěných po celé budově terminálu. Informace týkající se příletů, odletů, zpoždění a přiřazení brány jsou snadno dostupné.
  • Doprava: Letiště nabízí různé možnosti dopravy, včetně taxislužeb, půjčoven aut a veřejné dopravy. Cestující si mohou vybrat nejvhodnější způsob dopravy, aby dosáhli požadovaného cíle.
  • Zvláštní pomoc: Mezinárodní letiště Gustava Rojase Pinilla se zavázalo poskytovat pomoc cestujícím se zvláštními potřebami. Letiště nabízí služby pro osoby se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, včetně bezbariérových zařízení, asistenční služby pro vozíčkáře a vyškoleného personálu, který zajistí pohodlnou cestu pro všechny cestující.
  • Směnárna a bankovnictví: Měna, aby uspokojila mezinárodní cestovatele Na letišti jsou k dispozici směnárenské služby a bankovní zařízení. Cestující si mohou během pobytu pohodlně směnit měnu nebo získat přístup k finančním službám.
  • Parkování: Letiště poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé potřeby parkování. Cestující mohou bezpečně zaparkovat svá vozidla a užít si cestu s vědomím, že jejich vozidla jsou zabezpečená.

Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla International Airport se svým vynikajícím vybavením a širokou nabídkou služeb zajišťuje bezproblémové cestování. Cestující si mohou užít pohodlný pobyt v moderním terminálu, dopřát si nákupní a stravovací možnosti a využít výhodných služeb šitých na míru jejich potřebám. Mezinárodní letiště Gustava Rojas Pinilla je skutečně vstupní branou na krásný ostrov San Andrés.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla?

Kód ADZ byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla je nejdelší nabízený let do Montreal-Pierre Elliott Trudeau International Airport (YUL) s přibližnou dobou trvání 5h 10m na palubě Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla mají na výběr mezi 9 různými dopravci, přičemž LATAM Airlines, AVIANCA, Viva Air Colombia, SATEN poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z San Andrés letecky?

Cestující odjíždějící z San Andrés často preferují Mezinárodní letiště Gustavo Rojas Pinilla (ADZ) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí San Andrés?

V okolí San Andrés se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella