Přímý let z Letiště Foshan Shadi (FUO)

Prozkoumejte 16 lokalit s 1 různými dopravci

Zásadní informace týkající se Letiště Foshan Shadi

Název letiště Letiště Foshan Shadi
Kód letiště (IATA) FUO
Město Foshan
Země China (CN)
Úplná adresa Letiště Foshan Shadi
Zeměpisná šířka 23.133333
Zeměpisná délka 113.283330
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Foshan Shadi

Moderní a efektivní letiště

Letiště Foshan Shadi je rušný dopravní uzel ve městě Foshan v provincii Guangdong v Číně. Toto letiště, proslulé svým moderním vybavením a efektivními službami, slouží jako vstupní brána nejen pro místní komunitu, ale také pro mezinárodní cestující. Ať už jste prvním návštěvníkem nebo často cestujete, Foshan Shadi Airport nabízí nepřeberné množství vybavení, které vám zpříjemní cestování.

Rozsáhlé letové služby

Foshan Shadi Airport nabízí širokou škálu služeb. rozsah letových služeb, spojující cestující do různých domácích i mezinárodních destinací. Díky přítomnosti mnoha leteckých společností můžete snadno najít lety do velkých měst v Číně i do oblíbených mezinárodních destinací. Letiště provozuje lety, které uspokojí jak obchodní cestující, tak i turisty, což zajišťuje, že jsou k dispozici pohodlné možnosti pro všechny.

Pohodlné a moderní vybavení

Letiště se může pochlubit nejmodernějším vybavením. umělecká zařízení navržená tak, aby poskytovala cestujícím maximální komfort a pohodlí. Budova terminálu nabízí prostorné čekárny s pohodlným sezením, které umožňuje cestujícím relaxovat před odletem. Letiště Foshan Shadi nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení a efektivně využívat svůj čas.

Pro ty, kteří hledají možnosti zábavy a nakupování, se na letišti nachází řada maloobchodních prodejen a služeb. bezplatné obchody. Ať už hledáte suvenýry na poslední chvíli nebo luxusní zboží nejvyšší třídy, najdete širokou škálu možností, ze kterých si můžete vybrat.

Výborné možnosti stravování

Pokud máte chuť k jídlu pro lahodnou kuchyni letiště Foshan Shadi nezklame. Letiště nabízí rozmanitý výběr možností stravování, od místních lahůdek po mezinárodní chutě. Ať už chcete ochutnat tradiční čínská jídla nebo si dát rychlé občerstvení, můžete prozkoumat různé restaurace a kavárny v rámci terminálu.

Efektivní imigrační a celní procesy

Letiště je vybaveno moderní imigrační a celní zařízení zajišťující rychlé a bezproblémové procesy. Díky vyhrazeným pruhům pro mezinárodní cestující jsou pasová kontrola a celní odbavení zjednodušeny, takže váš příjezd nebo odjezd bude bezproblémový. Přátelský a profesionální personál je vždy připraven pomoci cestujícím s jakýmikoli dotazy nebo podporou, kterou mohou potřebovat.

Doprava a dostupnost

Letiště Foshan Shadi má dobré spojení s městem a okolními oblastmi, což cestujícím usnadňuje cestu na letiště a zpět. Možnosti veřejné dopravy, včetně autobusů a taxíků, jsou snadno dostupné mimo budovu terminálu. Letiště navíc poskytuje dostatek parkovacích míst, což zajišťuje pohodlný zážitek pro ty, kteří se rozhodnou pro soukromou dopravu.

Na závěr

Letiště Foshan Shadi nabízí řadu vynikajících zařízení a služeb, díky čemuž je ideální volba pro cestovatele mířící do Foshanu nebo z něj. Svým moderním vybavením, pohodlným dopravním spojením a efektivními procesy se letiště snaží poskytnout příjemný zážitek pro všechny cestující. Ať už se vydáváte na služební cestu nebo na klidnou dovolenou, letiště Foshan Shadi zajistí, že vaše cesta začne a skončí pohodlně a snadno.


Letiště Foshan Shadi Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Foshan Shadi?

Kód FUO byl přiřazen letišti Letiště Foshan Shadi Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Foshan Shadi?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Foshan Shadi a Beijing Daxing International (PKX) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 3h 15m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Foshan Shadi?

Celkem 1 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Foshan Shadi, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: China United Airline

Které letiště by mělo být použito při odletu z Foshan letecky?

Cestující odjíždějící z Foshan často preferují Letiště Foshan Shadi (FUO) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Foshan?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella