Dostupné lety z Letiště Fort Yukon (FYU)

Prozkoumejte 3 lokalit s 1 různými dopravci

Denní odletový plán na Letiště Fort Yukon

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
FAI Fairbanks

2-3 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
VEE Benátsko

1 letů za den

0h 20m Zobrazit cenu
KBC Centrální

1 letů za den

0h 15m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Fort Yukon

Název letiště Letiště Fort Yukon
Kód letiště (IATA) FYU
Město Fort Yukon
Země United-States (US)
Úplná adresa Letiště Fort Yukon
Zeměpisná šířka 66.571490
Zeměpisná délka -145.250417
Webové stránky Nfdc.faa.gov
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Fort Yukon

Letiště Fort Yukon, které se nachází ve Fort Yukon na Aljašce, je základním dopravním uzlem regionu. Letiště nabízí řadu zařízení a služeb a zajišťuje cestujícím pohodlné cestování a pohodlný zážitek. Podívejme se blíže na to, co letiště Fort Yukon nabízí:

  • Přistávací dráha: Letiště má jedinou zpevněnou přistávací dráhu, která je dlouhá 5 800 stop a poskytuje dostatečný prostor pro různé typy letadel. To umožňuje bezpečné vzlety a přistání.
  • Budova terminálu: Moderní budova terminálu nabízí cestujícím příjemné a efektivní prostředí. Jsou zde umístěny přepážky pro prodej letenek, bezpečnostní kontroly, výdej zavazadel a nástupní brány.
  • Letecké služby: Cestující si mohou vybrat z několika leteckých společností působících na letišti Fort Yukon. Tyto letecké společnosti poskytují pravidelné lety na velká letiště az nich, čímž zajišťují spojení do různých destinací po celém státě i mimo něj.
  • Pozemní doprava: Pro usnadnění bezproblémového cestování nabízí letiště několik pozemních přeprav možnosti. Patří mezi ně taxíky, půjčovny aut a hotelová kyvadlová doprava, díky nimž se cestující snadno dostanou do svých požadovaných destinací ve Fort Yukon a okolních oblastech.
  • Parkování: Letiště nabízí dostatek parkovacích míst, která umožňují cestujícím, aby během cesty bezpečně opustili svá vozidla. K dispozici jsou krátkodobé i dlouhodobé možnosti parkování.
  • Restaurace a obchody: Uvnitř budovy terminálu mohou cestující najít různé možnosti stravování a obchody. Tato zařízení nabízejí široký výběr jídel a nápojů a také možnosti nákupu suvenýrů, knih a dalších nezbytností pro cestování.
  • Wi-Fi a dobíjecí stanice: Letiště Fort Yukon rozumí potřeba konektivity v dnešní digitální době. V celém terminálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi, takže cestující mohou zůstat ve spojení. Kromě toho jsou k dispozici pohodlné nabíjecí stanice, které udržují elektronická zařízení v chodu.
  • Přístupnost: Letiště je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám všech cestujících, včetně těch s postižením. Nabízí bezbariérová zařízení, toalety a vyhrazená parkovací místa.

Letiště Fort Yukon je odhodláno poskytovat všem cestujícím příjemný zážitek z cestování. Díky své řadě zařízení a služeb letiště zajišťuje hladkou a pohodlnou cestu od začátku do konce. Ať už jste místní obyvatel nebo návštěvník Fort Yukon, letiště se snaží vyhovět vašim cestovním potřebám a zajistit vám co nejpohodlnější cestu.


Letiště Fort Yukon Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Fort Yukon?

Kód FYU byl přiřazen letišti Letiště Fort Yukon Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Fort Yukon?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Fort Yukon a Fairbanks International Airport (FAI) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 0m.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Fort Yukon?

Cestující odjíždějící z Letiště Fort Yukon mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž Astral Aviatio poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Fort Yukon?

Typicky je Letiště Fort Yukon (FYU) preferovanou možností pro cestující z Fort Yukon kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Fort Yukon?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella