Speciální letové nabídky z Letiště Fernando de Noronha (FEN)

Non-stop lety do 1 destinací s 3 různými leteckými společnostmi

Denní odletový plán na Letiště Fernando de Noronha

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
NAT Natal
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 30m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Fernando de Noronha

Název letiště Letiště Fernando de Noronha
Kód letiště (IATA) FEN
Město Fernando de Noronha
Země Brazil (BR)
Úplná adresa Letiště Fernando de Noronha
Zeměpisná šířka -3.854614
Zeměpisná délka -32.424385
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Fernando de Noronha

Úvod

Letiště Fernando de Noronha, které se nachází na hlavním ostrově brazilského souostroví Fernando de Noronha, slouží jako hlavní vstupní bod pro turisty návštěva této nedotčené a malebné destinace. Navzdory své skromné velikosti nabízí letiště řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí příjemný a pohodlný zážitek.

Vybavení

 • Budova terminálu:

  Vybavení

  • Budova terminálu:

   Moderní a dobře navržená budova terminálu letiště nabízí cestujícím čisté a přívětivé prostředí. Je vybaveno pohodlnými místy k sezení, toaletami a obchody, kde návštěvníci najdou suvenýry a potřeby.
  • Služby zavazadel: Letiště poskytuje efektivní služby odbavení zavazadel, které zajistí hladký přílet a proces odjezdu. Cestující si mohou svá zavazadla vyzvednout z vyhrazených prostor po příletu nebo je uložit před odletem.
  • Restaurace a kavárny: Cestující si na letišti mohou vychutnat různé možnosti stravování. V terminálu se nacházejí restaurace a kavárny, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni a umožňují návštěvníkům dopřát si vynikající jídlo nebo si dát rychlé občerstvení před nebo po letu.
  • Wi-Fi zdarma: Udržet krok s digitálním světem je na letišti Fernando de Noronha snadné, protože zařízení nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém areálu. Cestující mohou při čekání na let zůstat ve spojení, kontrolovat e-maily nebo jednoduše procházet internet.
  • Služby půjčoven aut: Pro ty, kteří chtějí prozkoumat úžasnou krásu Fernanda de Noronha svým vlastním tempem jsou na letišti k dispozici služby půjčení auta. Díky spolehlivým agenturám si mohou návštěvníci po příjezdu pohodlně pronajmout auto, což jim umožní snadno cestovat po souostroví.

  Služby

  • Turistické informace: Letiště poskytuje specializovanou přepážku s turistickými informacemi, na které pracuje zkušený personál, který vám může pomoci s dotazy na místní zajímavosti, ubytování a možnosti dopravy.
  • Pozemní doprava: Různé druhy dopravy. jsou k dispozici možnosti, jak dopravit cestující do požadovaných destinací. Taxi a kyvadlová doprava jsou snadno dostupné mimo letiště a poskytují pohodlnou a spolehlivou dopravu do hotelů a oblíbených památek.
  • Zdravotnická zařízení: V případě jakékoli lékařské pomoci je letiště vybaveno se základním zdravotnickým zařízením a personálem, který může v případě potřeby poskytnout počáteční asistenci.
  • Bankomaty a směnárny: Bankovní služby lze nalézt v prostorách letiště. Cestujícím jsou k dispozici bankomaty pro výběr místní měny a směnárny umožňují návštěvníkům získat brazilské realy.
  • Ztráty a nálezy: V případě ztráty věcí se cestující mohou přiblížit oddělení ztrát a nálezů letiště pro pomoc. Oddaný personál pomůže vystopovat a získat ztracené předměty, kdykoli to bude možné.

  Investice do kvalitního vybavení a služeb letiště Fernando de Noronha zajišťuje, že cestující budou mít hladký a příjemný zážitek od okamžiku, kdy přijedou, až do svého odchod. Ať už jde o pohodlí budovy terminálu nebo pohodlí nabízených služeb, letiště se snaží poskytnout pozitivní první dojem a trvalou vzpomínku pro všechny, kteří projdou jeho dveřmi.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Fernando de Noronha?

Kód FEN byl přiřazen letišti Letiště Fernando de Noronha Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Fernando de Noronha je nejdelší nabízený let do Augusto Severo International Airport (NAT) s přibližnou dobou trvání 1h 30m na palubě ATR 72.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Fernando de Noronha?

Celkem 3 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Fernando de Noronha, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Azu

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Fernando de Noronha?

Typicky je Letiště Fernando de Noronha (FEN) preferovanou možností pro cestující z Fernando de Noronha kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Fernando de Noronha?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella