Přímý let z Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga (FLZ)

Přímé lety do 1 destinací zajišťují 1 letecké společnosti.

Denní odletový plán na Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
KNO Knokke-Heist

1 letů za den

0h 55m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga

Název letiště Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga
Kód letiště (IATA) FLZ
Město Sibolga
Země Indonesia (ID)
Úplná adresa Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga
Zeměpisná šířka
Zeměpisná délka
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga

Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga, známé také jako letiště Silangit, je mezinárodní letiště nacházející se v Siborong-Borong, Severní Sumatra, Indonésie. Slouží jako brána k jezeru Toba, jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v zemi. Letiště nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí hladké a pohodlné cestování.

Zařízení

Terminál

Letiště má moderní a dobře vybavené - udržovaná budova terminálu, která poskytuje pohodlné a efektivní prostředí pro cestující. Terminál je vybaven zařízením, jako jsou čisté toalety, čekárny a možnosti stravování.

Odbavení a zabezpečení

K dispozici jsou vyhrazené odbavovací přepážky, které cestujícím umožňují snadno dokončit nezbytné postupy před nástupem na jejich lety. Letiště má také bezpečnostní kontrolní stanoviště, která zajišťují bezpečnost všech cestujících a jejich věcí.

Maloobchod a bezcelní

Pro ty, kteří chtějí nakupovat, má letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga bezcelní a maloobchodní prodejny nabízející řadu produktů včetně suvenýrů, oblečení, elektroniky a místních ručních výrobků. Cestující mohou najít různé položky, které vyhovují jejich potřebám, nebo si před odletem vyzvednout dárky na poslední chvíli.

Služby

Odbavování zavazadel

Letiště poskytuje efektivní zavazadla manipulační služby, aby bylo zajištěno, že zavazadla cestujících budou přepravována bezpečně a rychle. Existují oblasti pro výdej zavazadel, kde si cestující mohou po příletu vyzvednout své věci.

Doprava

Pro usnadnění dopravy na letiště az letiště jsou k dispozici různé možnosti. Cestující si mohou vzít taxi, osobní auta nebo využít letištní kyvadlovou dopravu, aby dosáhli svých požadovaných destinací. Pro ty, kteří dávají přednost prozkoumávání oblasti nezávisle, jsou navíc k dispozici služby půjčení auta.

Informace a zákaznický servis

Pro jakékoli dotazy nebo pomoc má letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga informační přepážky s personálem přátelský a znalý personál. Jsou připraveni poskytnout informace o letových řádech, letištních zařízeních a další související dotazy. Cestující mohou také vyhledat pomoc ohledně ztracených věcí nebo jakýchkoli jiných obav, které mohou mít během cesty.

Wi-Fi a dobíjecí stanice

Aby letiště uspokojilo potřeby moderních cestovatelů nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu. To umožňuje cestujícím zůstat ve spojení, procházet internet a věnovat se všem nezbytným online úkolům. Kromě toho jsou nabíjecí stanice pohodlně umístěny v terminálu, což zajišťuje, že zařízení jsou vždy zapnutá a připravená k použití.

Jídlo a nápoje

V restauraci Ferdinand Lumban jsou k dispozici různé možnosti jídla a nápojů. Letiště Tobing, včetně kaváren, restaurací a snack barů. Cestující si mohou vychutnat různé místní a mezinárodní pokrmy, občerstvení a nápoje, aby uspokojili své chutě před cestou, během ní nebo po ní.

Lékařské služby

Letiště má zdravotnická zařízení a vyškolený personál pro zvládnutí jakýchkoli lékařských mimořádných událostí, které mohou nastat. Cestující se mohou cítit bezpečně, protože vědí, že v případě jakýchkoli zdravotních problémů je k dispozici pomoc.

Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga poskytuje širokou škálu zařízení a služeb, které cestujícím zpříjemní cestování. Od dobře navrženého terminálu a maloobchodních možností až po efektivní manipulaci se zavazadly a přepravní služby, letiště se snaží, aby každá cesta byla příjemná a bezproblémová.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga?

V leteckém průmyslu je Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, FLZ.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga a představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně .

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga?

Cestující odjíždějící z Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž Wings Ai poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Sibolga?

Typicky je Letiště Ferdinanda Lumbana Tobinga (FLZ) preferovanou možností pro cestující z Sibolga kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Sibolga?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella