Let bez mezipřistání z Mezinárodní letiště El Dorado (BOG)

Prozkoumejte 85 lokalit s 29 různými dopravci

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště El Dorado

Název letiště Mezinárodní letiště El Dorado
Kód letiště (IATA) BOG
Město Bogota
Země Colombia (CO)
Úplná adresa Mezinárodní letiště El Dorado
Zeměpisná šířka 4.699039
Zeměpisná délka -74.141560
Webové stránky Eldorado.aero
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště El Dorado
Mezinárodní letiště El Dorado
Mezinárodní letiště El Dorado
Mezinárodní letiště El Dorado
Mezinárodní letiště El Dorado
Mezinárodní letiště El Dorado

Zařízení a služby mezinárodního letiště El Dorado

Úvod

Mezinárodní letiště El Dorado, které se nachází v kolumbijské Bogotě, je nejrušnějším a největším letištěm v zemi a slouží jako hlavní mezinárodní brána do regionu. Mezinárodní letiště El Dorado se svou moderní infrastrukturou a širokou škálou zařízení a služeb zajišťuje cestujícím pohodlný a pohodlný zážitek.

Zařízení

  • Budovy terminálu: letiště El Dorado sestává ze dvou hlavních terminálů, terminálu 1 a terminálu 2, které poskytují různé vybavení a služby.
  • Nakupování a stravování: Letiště nabízí rozmanitý výběr obchodů, od luxusních obchodů až po bezcelní obchody, kde cestující můžete zakoupit vše od oblečení a doplňků až po suvenýry a elektroniku. Kromě toho je k dispozici mnoho možností stravování, včetně kaváren, restaurací a řetězců rychlého občerstvení, které uspokojí různé chutě a preference.
  • Salónky: Mezinárodní letiště El Dorado nabízí několik salonků pro cestující, kteří hledají klidnější a komfortní prostředí. Tyto salonky nabízejí vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi, občerstvení, pohodlné sezení a obchodní zařízení.
  • Wi-Fi a nabíjecí stanice: Letiště nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém svém areálu, což umožňuje cestujícím zůstat připojeno. Kromě toho jsou k dispozici pohodlné nabíjecí stanice, které zajistí, že elektronická zařízení zůstanou napájena.
  • Banky a směnárna: Pro finanční potřeby jsou na letišti umístěny různé bankovní služby, bankomaty a směnárny, které cestujícím poskytují snadný přístup. k peněžním službám.

Služby

  • Informační přepážky: Po celém letišti je několik informačních přepážek, které obsluhuje ochotný personál, který může cestujícím pomoci s jakýmikoli dotazy nebo obavy.
  • Služby zavazadel: Letiště El Dorado nabízí úschovnu zavazadel a také služby balení zavazadel. Tyto služby zajišťují bezpečnost a pohodlí věcí cestujících.
  • Lékařská pomoc: V případě jakékoli lékařské pohotovosti má letiště lékařské centrum s vyškolenými odborníky připravenými poskytnout pomoc. K dispozici jsou také služby první pomoci a sanitky.
  • Doprava: K dispozici jsou různé možnosti dopravy, včetně taxi, půjčoven aut a veřejných autobusů, což cestujícím usnadňuje cestování na letiště a zpět.
  • Zvláštní pomoc: Mezinárodní letiště El Dorado se snaží uspokojit potřeby všech cestujících. Nabízí speciální asistenční služby pro osoby se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, které zajišťují jejich pohodlí a pohodlí po celou dobu jejich cesty.

Komplexní nabídka zařízení a služeb mezinárodního letiště El Dorado z něj činí letiště světové třídy která upřednostňuje pohodlí a spokojenost svých cestujících. Od vynikajících možností stravování a nákupních příležitostí až po spolehlivé dopravní služby a speciální asistenční programy zajišťuje mezinárodní letiště El Dorado příjemný a pohodlný zážitek z cestování.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště El Dorado?

Kód BOG byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště El Dorado Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště El Dorado?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště El Dorado a Frankfurt International Airport (FRA) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 11h 25m.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště El Dorado?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště El Dorado mají na výběr mezi 29 různými dopravci, přičemž AVIANCA, LATAM Airlines, EasyFly, SATENA, Viva Air Colombi poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Bogota letecky?

Cestující odjíždějící z Bogota často preferují Mezinárodní letiště El Dorado (BOG) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Bogota?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující: Mezinárodní letiště El Dorado (BOG)

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella