Speciální letové nabídky z Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra (CNQ)

Non-stop lety do 2 destinací s 3 různými leteckými společnostmi

Denní odletový plán na Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
AEP Kapitál federální

1-4 letů za den

1h 30m Zobrazit cenu
EZE Ezeiza
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 28m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra

Název letiště Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra
Kód letiště (IATA) CNQ
Město Corrientes
Země Argentina (AR)
Úplná adresa Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra
Zeměpisná šířka -27.446824
Zeměpisná délka -58.760656
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště doktora Fernanda Piragina Niveyro

Úvod

Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyro je základní branou do města Corrientes v Argentině. Letiště, pojmenované na počest váženého argentinského lékaře a profesora Dr. Fernanda Piragine Niveyra, poskytuje řadu zařízení a služeb, které uspokojí potřeby domácích i mezinárodních cestujících.

Zařízení

1. Budova terminálu

Moderní budova terminálu letiště nabízí cestujícím pohodlný a pohodlný prostor. Nabízí prostornou čekárnu, čisté toalety a dostatek míst k sezení. Cestující mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu.

2. Stravování a nakupování

Na letišti se nachází různé možnosti stravování a obchody, které cestujícím umožňují uspokojit svůj hlad a nakoupit základní věci. Ať už jde o rychlé občerstvení nebo plnohodnotné jídlo, letiště nabízí řadu restaurací, kaváren a prodejen rychlého občerstvení. Součástí nákupní zóny jsou bezcelní obchody, knihkupectví a stánky se suvenýry, které nabízejí možnost nákupu dárků nebo místních produktů.

3. Bankovnictví a směnárna

K uspokojení finančních potřeb cestujících poskytuje letiště bankovní a směnárenské služby. Cestující mohou snadno přistupovat k bankomatům a směnárnám, aby získali místní měnu nebo mohli provádět finanční transakce.

4. Půjčovna aut

Pro cestovatele, kteří dávají přednost prozkoumávání města vlastním tempem, jsou na letišti k dispozici půjčovny aut. Cestující si mohou pohodlně pronajmout vozidlo od renomovaných autopůjčoven, aby si zajistili hladkou a pohodlnou cestu.

Služby

1. Informační přepážka

Na letišti je informační přepážka vybavená zkušeným personálem. Cestující mohou vyhledat pomoc, zeptat se na podrobnosti o letu nebo získat informace o letišti a okolních oblastech.

2. Služby zavazadel

Letiště nabízí efektivní služby zavazadel, které zajišťují bezpečnou manipulaci se zavazadly. Cestující mohou podle potřeby využívat zavazadlové vozíky, balení zavazadel a úložné prostory.

3. Doprava

Pro přepravu cestujících do požadovaných destinací jsou snadno dostupné možnosti dopravy. Taxíky, kyvadlová doprava a veřejná doprava jsou dostupné přímo před budovou terminálu.

4. Zdravotnická zařízení

Letiště upřednostňuje blaho cestujících poskytováním zdravotnických zařízení. V případě nouze nebo lékařské pomoci je k dispozici zdravotní středisko vybavené kvalifikovanými odborníky, kteří jsou připraveni poskytnout potřebnou pomoc.

5. Zvláštní asistence

Pro cestující se zvláštními potřebami nebo postižením nabízí letiště speciální asistenci. Bezbariérový přístup, vyhrazená parkovací místa a podpora letištního personálu zajišťují pohodlný a bezstresový zážitek.

Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragine Niveyro se snaží poskytnout cestujícím řadu špičkových zařízení a služeb. Od dobře vybavené budovy terminálu po různé možnosti stravování, možnosti dopravy a speciální asistenci – letiště zajišťuje příjemnou a pohodlnou cestu pro všechny cestující procházející jeho branami.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra?

Kód CNQ byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra a Jorge Newbery Airfield (AEP) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 1h 30m.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra mají na výběr mezi 3 různými dopravci, přičemž Aerolineas Argentinas, Felix Airways, Jetsmart Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Corrientes?

Typicky je Mezinárodní letiště doktora Fernanda Piragina Niveyra (CNQ) preferovanou možností pro cestující z Corrientes kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Corrientes?

V okolí Corrientes se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella