Přímý let z Letiště Diqing Shangri-La (DIG)

Cestujte do 5 destinací s 5

Informativní detaily týkající se Letiště Diqing Shangri-La

Název letiště Letiště Diqing Shangri-La
Kód letiště (IATA) DIG
Město Shangri-La
Země China (CN)
Úplná adresa Letiště Diqing Shangri-La
Zeměpisná šířka 27.793146
Zeměpisná délka 99.681860
Webové stránky Ynairport.com
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Diqing Shangri-La

Letiště Diqing Shangri-La, které se nachází v srdci malebného okresu Shangri-La v Yunnan, Čína, nabízí řadu zařízení a služeb světové úrovně. zajistit cestujícím bezproblémový a příjemný zážitek z cestování. Ať už přilétáte, odlétáte nebo v tranzitu, letiště uspokojí vaše potřeby svým výjimečným vybavením. Zde je přehled vynikajících zařízení a služeb dostupných na letišti Diqing Shangri-La:

Budova terminálu

Moderní a dobře navržená budova terminálu letiště poskytuje pohodlné a prostorné prostředí pro cestovatelů. Díky nejmodernějším zařízením mohou cestující využívat pohodlné odbavovací a imigrační procesy a také bezproblémovou proceduru nastupování.

Restaurace a kavárny

Diqing Na letišti Shangri-La se nachází řada restaurací a kaváren, které nabízejí široký výběr kuchyní, občerstvení a nápojů. Ať už toužíte po místních specialitách nebo mezinárodních jídlech, najdete možnosti, jak uspokojit své chuťové buňky. Letištní prodejny potravin zajišťují, že cestující mají spoustu možností vychutnat si vynikající jídlo nebo si dát rychlé občerstvení před nebo po odletu.

Maloobchodní prodejny

Pro ty, kteří si chtějí něco dopřát maloobchodní terapie, letiště se může pochlubit řadou obchodů nabízejících rozmanitý výběr produktů. Od místních řemeslných výrobků a suvenýrů až po špičkové módní značky, elektroniku a bezcelní zboží, maloobchodní prodejny poskytují cestovatelům dostatek příležitostí, jak si sami nakoupit nebo vyzvednout nezapomenutelné dárky pro své blízké.

VIP Lounges

Cestovatelé hledající soukromí a pohodlí mají přístup do VIP salonků na letišti, které nabízejí klidnou oázu daleko od rušného terminálu. Salonky vybavené luxusními sedadly, bezplatnou Wi-Fi a výběrem občerstvení a nápojů poskytují klidné útočiště, kde mohou cestující relaxovat a načerpat nové síly.

Dětský koutek

Pro rodiny Letiště Diqing Shangri-La, které cestuje s dětmi, uspokojuje potřeby mladých cestovatelů s vyhrazeným dětským hřištěm. Hřiště je vybaveno poutavými hračkami a hrami, které dětem poskytují zábavný a bezpečný prostor ke hře a umožňují rodičům odpočinout si před cestou.

Služby zavazadel

Letiště nabízí efektivní a spolehlivé zavazadlové služby pro zajištění hladké manipulace se zavazadly. Vozíky na zavazadla jsou snadno dostupné v celém terminálu pro pohodlí cestujících. Navíc je vždy po ruce ochotný personál, který vám pomůže s jakýmikoli problémy souvisejícími se zavazadly.

Možnosti dopravy

Letiště Diqing Shangri-La má dobré spojení s okolním regionem a poskytuje různé možnosti dopravy pro cestující. Taxíky a půjčovny aut jsou snadno dostupné mimo terminál, což umožňuje cestujícím snadno dosáhnout svých cílů. Kromě toho letiště nabízí kyvadlovou dopravu do okolních hotelů, což zajišťuje bezproblémový transfer pro hosty.

Dostupnost

Letiště je plně dostupné pro cestující se sníženou pohyblivostí nebo se zvláštními požadavky. vyhrazená zařízení, jako jsou rampy, výtahy a přístupné umývárny. Zaměstnanci jsou vyškoleni k poskytování pomoci a zajištění toho, aby se všichni cestující mohli pohodlně pohybovat po letišti.


Letiště Diqing Shangri-La Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Diqing Shangri-La?

Kód DIG byl přiřazen letišti Letiště Diqing Shangri-La Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Diqing Shangri-La je nejdelší nabízený let do Guangzhou Baiyun International Airport (CAN) s přibližnou dobou trvání 2h 45m na palubě Boeing 737 Passenger.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Diqing Shangri-La?

Celkem 5 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Diqing Shangri-La, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: China Eastern Airlines, Chongqing Airlines, Lucky Ai

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Shangri-La?

Typicky je Letiště Diqing Shangri-La (DIG) preferovanou možností pro cestující z Shangri-La kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Shangri-La?

V okolí Shangri-La se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella