Přímý let z Letiště Dhangarhi (DHI)

Prozkoumejte 2 lokalit s 2 různými dopravci

Denně plánované odlety z Letiště Dhangarhi

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
KTM Káthmándú

7 letů za den

0h 55m Zobrazit cenu
PKR Pokhara

1 letů za den

0h 28m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Dhangarhi

Název letiště Letiště Dhangarhi
Kód letiště (IATA) DHI
Město Dhangarhi
Země Nepal (NP)
Úplná adresa Letiště Dhangarhi
Zeměpisná šířka 28.522113
Zeměpisná délka 81.123400
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Dhangarhi

Úvod

Letiště Dhangarhi, které se nachází v okrese Kailali v Nepálu, slouží jako důležitý dopravní uzel v regionu. Poskytuje různá zařízení a služby, které cestujícím zajistí pohodlný a pohodlný zážitek.

Vybavení a služby

1. Budova terminálu

Na letišti se nachází moderní budova terminálu vybavená základním vybavením. Poskytuje prostornou čekárnu pro cestující, čisté toalety a pohodlné uspořádání sedadel.

2. Odbavování zavazadel

Letiště Dhangarhi nabízí efektivní služby odbavování zavazadel, které zajišťují hladký pohyb zavazadel. Cestující mohou pro snadnou přepravu svých věcí využít vozíky. Kromě toho je letištní personál k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli dotazy nebo problémy souvisejícími se zavazadly.

3. Kavárna a obchody

V areálu letiště se nachází bufet, kde si cestující mohou vychutnat různé občerstvení, občerstvení a lehká jídla. Kromě toho je k dispozici několik obchodů nabízejících řadu produktů včetně knih, časopisů, suvenýrů a nezbytností pro cestování.

4. Parkovací zařízení

Dhangarhi Airport poskytuje dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. Cestující mohou svá vozidla pohodlně zaparkovat bez obav o svou bezpečnost.

5. Půjčovna aut

Pro cestovatele, kteří dávají přednost samostatnému poznávání regionu, jsou na letišti k dispozici služby půjčení auta. Cestující si mohou vybrat z různých vozidel a pronajmout si je na požadovanou dobu.

6. Lékařská pomoc

V případě jakékoli lékařské pohotovosti má letiště Dhangarhi jednotku lékařské pomoci s vyškolenými profesionály připravenými poskytnout okamžitou pomoc. V tomto zařízení jsou k dispozici také služby první pomoci a nezbytné lékařské vybavení.

7. Cla a přistěhovalectví

Letiště má vyhrazené celní a imigrační přepážky, které cestujícím zajistí hladký a bezproblémový proces vstupu a výstupu. Jsou přítomni vyškolení úředníci, kteří vyřizují imigrační procedury a pomáhají cestujícím s jakoukoli požadovanou dokumentací.

8. Bankovnictví a směnárna

Na letišti Dhangarhi jsou poskytovány bankovní služby a směnárna. Cestující si mohou pohodlně směnit měnu nebo provádět bankovní transakce v prostorách letiště.

9. Informační přepážka

Na letišti je k dispozici informační přepážka, která cestujícím poskytuje pokyny a pomoc. Zaměstnanci mohou nabídnout informace týkající se letových řádů, postupů při nástupu na palubu a dalších dotazů.

10. Připojení Wi-Fi

Letiště Dhangarhi nabízí bezplatné připojení Wi-Fi, které umožňuje cestujícím zůstat ve spojení se svými blízkými nebo dohnat práci při čekání na let.

11. Zařízení pro tělesně postižené

Letiště je vybaveno zařízením pro cestující se zdravotním postižením. Patří mezi ně rampy, výtahy, vyhrazená parkovací místa a asistenční služby pro vozíčkáře, které zajistí jejich pohodlí a pohodlí.

12. Bezpečnost letectví

Letiště Dhangarhi upřednostňuje bezpečnost a ochranu svých cestujících. Letiště má dobře vyškolený bezpečnostní personál a zavedla pokročilá bezpečnostní opatření, aby zajistila bezpečný zážitek z cestování.

13. Letové služby

Letiště provozuje vnitrostátní lety do velkých měst v Nepálu, což usnadňuje cestujícím spojení. Cestující mají přístup k informacím o letech, nákupu letenek a odbavení na přepážkách příslušných leteckých společností v budově terminálu.

Letiště Dhangarhi se snaží cestujícím poskytovat příjemný a pohodlný zážitek. Díky svému modernímu vybavení a široké škále služeb zajišťuje efektivní uspokojení potřeb cestujících, díky čemuž je jejich cesta po letišti hladká a pohodlná.


Letiště Dhangarhi Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Dhangarhi?

Kód DHI byl přiřazen letišti Letiště Dhangarhi Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Dhangarhi je nejdelší nabízený let do Tribhuvan International Airport (KTM) s přibližnou dobou trvání 55m na palubě De Havilland (Bombardier) DHC-8-400 Dash 8Q.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Dhangarhi?

Celkem 2 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Dhangarhi, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Shree Airlines, Buddha Ai

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Dhangarhi?

Typicky je Letiště Dhangarhi (DHI) preferovanou možností pro cestující z Dhangarhi kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Dhangarhi?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella