Dostupné lety z Mezinárodní letiště Darwin (DRW)

Cestujte do 13 destinací s 6

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Darwin

Název letiště Mezinárodní letiště Darwin
Kód letiště (IATA) DRW
Město Darwin
Země Australia (AU)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Darwin
Zeměpisná šířka -12.407667
Zeměpisná délka 130.876998
Webové stránky Darwinairport.com.au
Zobrazit na mapě Google maps

Mezinárodní letiště Darwin

Zařízení a služby mezinárodního letiště Darwin

Mezinárodní letiště Darwin, které se nachází v Severním teritoriu Austrálie, je moderní a efektivní letiště, které poskytuje řadu zařízení a služeb pro zajištění cestujících mít pohodlný a příjemný zážitek.

Terminálová zařízení

 • Odbavovací přepážky: Letiště má k dispozici řadu odbavovacích přepážek cestujících, díky čemuž je proces odbavení rychlý a pohodlný.
 • Maloobchodní prodejny: V budově terminálu lze nalézt široký výběr maloobchodních prodejen, které cestujícím nabízejí možnost nakupovat nezbytnosti cestování na poslední chvíli nebo si dopřejte nějakou maloobchodní terapii.
 • Jídlo a nápoje: Letiště nabízí řadu možností stravování, včetně kaváren, řetězců rychlého občerstvení a restaurací, umožňuje cestujícím uspokojit jejich touhu po hladu před letem nebo po něm.
 • Salónky: Mezinárodní letiště Darwin nabízí několik salonků, kde mohou cestující relaxovat a odpočívat před odletem. Tyto salonky poskytují pohodlné sezení, bezplatné občerstvení a přístup k Wi-Fi.

Dopravní služby

 • Taxi: Taxi hodnost se nachází hned před budovou terminálu, což umožňuje cestujícím snadný přístup k přepravě do požadované destinace v Darwinu.
 • Půjčovny aut: Na letišti sídlí několik autopůjčoven, poskytuje cestujícím možnost pronajmout si vozidlo a prozkoumat Severní teritorium vlastním tempem.
 • Kyvadlové autobusy: Kyvadlová doprava funguje z mezinárodního letiště Darwin do různých hotelů a ubytovacích možností v město, které nabízí pohodlnou a dostupnou možnost dopravy.

Vybavení

 • Bankomaty: Po celém letišti je k dispozici několik bankomatů, zajištění přístupu cestujících k hotovosti pro všechny nezbytné transakce.
 • Zařízení péče o děti: Pro rodiny s malými dětmi poskytuje letiště vyhrazená zařízení péče o děti, včetně dětského hřiště a plenkového zařízení. přestupní stanice.
 • Ztráty a nálezy: Na letišti se nachází vyhrazená kancelář pro ztráty a nálezy, která cestujícím umožňuje nahlásit a získat jakékoli ztracené věci.
 • Lékařské služby: V případě jakékoli lékařské pohotovosti je na letišti k dispozici lékařské centrum, které obsluhují kvalifikovaní zdravotníci.
 • Wi-Fi zdarma:
 • Mezinárodní letiště Darwin poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení v celé budově terminálu, což umožňuje cestujícím zůstat ve spojení během cesty.

Svou řadou zařízení a služeb zajišťuje mezinárodní letiště Darwin, že obojí vnitrostátní i mezinárodní cestující mají vše, co potřebují pro hladký a příjemný zážitek z cestování.


Mezinárodní letiště Darwin Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Darwin?

V leteckém průmyslu je Mezinárodní letiště Darwin identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, DRW.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Darwin je nejdelší nabízený let do Singapore Changi Airport (SIN) s přibližnou dobou trvání 4h 50m na palubě Embraer 190.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Darwin?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Darwin mají na výběr mezi 6 různými dopravci, přičemž Qantas, Airnorth, Jetstar, Virgin Australia, Alliance Airline poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Darwin?

Typicky je Mezinárodní letiště Darwin (DRW) preferovanou možností pro cestující z Darwin kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Darwin?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella