Odlety z letiště Letiště plukovníka Hilla (CRI)

Non-stop lety do 2 destinací prostřednictvím 1 různých dopravců

Denní odletový plán na Letiště plukovníka Hilla

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
AXP Jarní bod
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 15m Zobrazit cenu
NAS Nassau
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 15m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště plukovníka Hilla

Název letiště Letiště plukovníka Hilla
Kód letiště (IATA) CRI
Město plukovník Hill
Země Bahamas (BS)
Úplná adresa Letiště plukovníka Hilla
Zeměpisná šířka 22.745859
Zeměpisná délka -74.177208
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby na letišti Colonel Hill

Vítejte na letišti Colonel Hill, klíčovém dopravním uzlu, který se nachází v malebném prostředí Colonel Hill na ostrově Crooked Island na Bahamách. Naše letiště nabízí řadu prvotřídních zařízení a služeb, které zajistí příjemný a bezproblémový zážitek z cestování pro všechny cestující. Ať už jste turista prozkoumávající krásné ostrovy Bahamy nebo obchodní cestující, Colonel Hill Airport se snaží poskytovat výjimečné služby, které uspokojí vaše potřeby.

Zařízení

 • Moderní Budova terminálu: Naše letiště se může pochlubit moderní a dobře vybavenou budovou terminálu, která cestujícím zajišťuje pohodlí a pohodlí.
 • Služby zavazadel: Letiště Colonel Hill nabízí efektivní služby zavazadel pro přílety i odlety. Cestující mohou očekávat, že s jejich zavazadly bude zacházeno opatrně a budou rychle doručeny.
 • Maloobchodní prodejny: Na našem letišti se nachází řada maloobchodních prodejen nabízejících řadu produktů, včetně místních řemeslných výrobků, suvenýrů, knih a časopisů. Udělejte si čas na procházení a vyzvedněte si vzpomínku na svůj čas na Bahamách.
 • Prodejny jídla a nápojů: Hladoví cestovatelé si mohou vychutnat výběr kaváren, restaurací a snack barů nabízejících chutná jídla a osvěžující nápoje.
 • Půjčovna aut: Na letišti Colonel Hill Airport jsou k dispozici pohodlné služby půjčování aut, které vám umožní prozkoumat ostrov vlastním tempem.
 • Parkoviště: Pro oba je k dispozici dostatek parkovacích míst. potřeby krátkodobého a dlouhodobého parkování, které nabízí pohodlí těm, kteří přijíždějí svými osobními vozidly.
 • Dostupnost pro vozíčkáře: Letiště Colonel Hill je plně přístupné cestujícím se sníženou pohyblivostí nebo handicapem. Na požádání poskytujeme asistenci pro invalidní vozíky, abychom zajistili hladký tranzitní zážitek.

Služby

 • Informace o letu: Cestující mají přístup k přesným a aktuálním letovým informacím prostřednictvím obrazovek našeho letiště, abyste byli informováni o všech zpožděních nebo změnách vašeho rozvrhu.
 • Ztráty a nálezy: Naše vyhrazené oddělení ztrát a nálezů je k dispozici, aby cestujícím pomohlo najít jejich ztracené věci a zajistit jejich rychlé vrácení.
 • Zákaznický servis: Náš přátelský a znalý personál se zavázal poskytovat vynikající služby zákazníkům. Neváhejte se na ně obrátit s jakýmikoli dotazy nebo obavami a oni vám rádi pomohou.
 • Zdravotnická zařízení: Letiště Colonel Hill je vybaveno základními zdravotnickými zařízeními pro řešení menších zdravotních problémů a mimořádných událostí. Kvalifikovaný lékařský personál je v pohotovosti, aby v případě potřeby poskytl okamžitou pomoc.
 • Wi-Fi zdarma: Zůstaňte ve spojení s přáteli, rodinou a v práci během pobytu na letišti s naší bezplatnou službou Wi-Fi, která je dostupná po celém budova terminálu.

Na letišti plukovníka Hilla je prioritou spokojenost cestujících a jeho cílem je zajistit bezproblémové cestování. Naše letiště se špičkovým vybavením a službami usiluje o vytvoření pozitivního a příjemného prostředí pro všechny cestující, kteří tudy projíždějí. Ať už přilétáte, odlétáte nebo jen projíždíte, doufáme, že váš čas strávený na letišti Colonel Hill předčí vaše očekávání.


Letiště plukovníka Hilla Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště plukovníka Hilla?

V leteckém průmyslu je Letiště plukovníka Hilla identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, CRI.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště plukovníka Hilla je nejdelší nabízený let do Nassau International Airport (NAS) s přibližnou dobou trvání 1h 15m na palubě ATR 42-300 / 320.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště plukovníka Hilla?

Cestující odjíždějící z Letiště plukovníka Hilla mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž Bahamasai poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z plukovník Hill letecky?

Cestující odjíždějící z plukovník Hill často preferují Letiště plukovníka Hilla (CRI) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí plukovník Hill?

V okolí plukovník Hill se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella