Let bez mezipřistání z Letiště Changzhou Benniu (CZX)

Prozkoumejte 35 lokalit s 16 různými dopravci

Zásadní informace týkající se Letiště Changzhou Benniu

Název letiště Letiště Changzhou Benniu
Kód letiště (IATA) CZX
Město Changzhou
Země China (CN)
Úplná adresa Letiště Changzhou Benniu
Zeměpisná šířka 31.912048
Zeměpisná délka 119.783935
Webové stránky Czjc.czjt.gov.cn
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Changzhou Benniu

Letiště Changzhou Benniu, které se nachází ve městě Changzhou v provincii Jiangsu v Číně, je moderní a dobře vybavené letiště, které zajišťuje vnitrostátní i mezinárodní lety. S řadou nabízených zařízení a služeb mohou cestující očekávat pohodlné a pohodlné cestování.

Vybavení

Budova terminálu

Budova terminálu letiště poskytuje dostatek prostoru zajišťující plynulý tok cestujících v celém zařízení. Je vybaveno moderním vybavením a pohodlnými místy k sezení, aby si cestující mohli před odletem odpočinout.

Maloobchod a restaurace

Letiště Changzhou Benniu nabízí řadu maloobchodních prodejen a možností stravování. Cestující mohou procházet duty-free obchody nabízející širokou škálu produktů, včetně kosmetiky, elektroniky a místních specialit. Letiště má také výběr restaurací a kaváren, kde si cestující mohou vychutnat jídlo nebo si dát rychlé občerstvení.

Salónky

Na letišti jsou pohodlné salonky, které poskytují klidné a tiché prostředí pro cestující, kteří chtějí odpočívat nebo pracovat v klidném prostředí. Tyto salonky nabízejí bezplatnou Wi-Fi, občerstvení a obchodní zařízení pro pohodlí cestujících.

Parkování

Changzhou Benniu Airport poskytuje pohodlné možnosti parkování pro cestující, kteří cestují autem. Parkoviště je zabezpečené a dobře udržované a nabízí řešení dlouhodobého i krátkodobého parkování.

Služby

Informační přepážka

Na letišti je specializovaný informační pult vybavený přátelským personálem, který je připraven pomoci cestujícím s jakýmikoli dotazy nebo problémy, které mohou mít. Ať už se jedná o letové informace, trasy nebo obecné letištní služby, informační přepážka je pro cestující cenným zdrojem.

Odbavování zavazadel

Na letišti jsou k dispozici efektivní služby odbavování zavazadel, které zajišťují aby zavazadla cestujících dorazila do místa určení rychle a bezpečně. Pro větší pohodlí jsou v terminálu k dispozici také vozíky na zavazadla a vozíky.

Doprava

Vně letištního terminálu jsou snadno dostupné možnosti veřejné dopravy, jako jsou autobusy a taxíky, což poskytuje pohodlné a cenově dostupná doprava do různých destinací v Changzhou. Pro cestující, kteří raději řídí sami, jsou k dispozici také služby půjčení auta.

Speciální asistence

Letiště se snaží poskytovat příjemný zážitek všem cestujícím, včetně těch se speciálními potřebami. Asistenční služba pro vozíčkáře, přednostní nástup a další podpůrné služby jsou k dispozici na vyžádání.

WiFi

Bezplatná vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici na celém letišti, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení a procházet internet během pobytu na letišti.

Směnárna

Pro pohodlí mezinárodních cestujících poskytuje letiště Changzhou Benniu služby směnárny, což zajišťuje hladké transakce pro cestující, kteří vyžadují místní měnu.

Changzhou Benniu Airport nabízí řadu moderních zařízení a služeb, které cestujícím zpříjemní cestování. S dobře vybavenou budovou terminálu, maloobchodními a stravovacími možnostmi, salonky a pohodlným parkováním letiště zajišťuje, že se cestující budou cítit pohodlně a budou mít uspokojeny všechny své potřeby. Kromě toho jsou k dispozici služby, jako jsou informační přepážky, manipulace se zavazadly, možnosti přepravy, speciální pomoc, WiFi a směnárna, které zajistí bezproblémovou a příjemnou cestu. Letiště Changzhou Benniu Airport nadále usiluje o dokonalost při plnění potřeb domácích i mezinárodních cestujících.


Letiště Changzhou Benniu Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Changzhou Benniu?

V leteckém průmyslu je Letiště Changzhou Benniu identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, CZX.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Changzhou Benniu?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Changzhou Benniu a Don Mueang International Airport (DMK) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 4h 20m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Changzhou Benniu?

Celkem 16 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Changzhou Benniu, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: China Eastern Airlines, Shenzhen Airlines, Sichuan Airlines, China Southern Airlines, Spring Airline

Které letiště by mělo být použito při odletu z Changzhou letecky?

Cestující odjíždějící z Changzhou často preferují Letiště Changzhou Benniu (CZX) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Changzhou?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella