Let bez mezipřistání z Letiště Changzhi Wangcun (CIH)

Non-stop lety do 13 destinací prostřednictvím 6 různých dopravců

Denní odletový plán na Letiště Changzhi Wangcun

Zásadní informace týkající se Letiště Changzhi Wangcun

Název letiště Letiště Changzhi Wangcun
Kód letiště (IATA) CIH
Město Changzhi
Země China (CN)
Úplná adresa Letiště Changzhi Wangcun
Zeměpisná šířka 36.246891
Zeměpisná délka 113.128568
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Changzhi Wangcun

Letiště Changzhi Wangcun, které se nachází ve městě Changzhi v Číně, je moderní a dobře vybavené letiště, které cestujícím poskytuje řadu zařízení a služeb. Ať už přilétáte, odlétáte nebo čekáte na navazující let, letiště Changzhi Wangcun zajišťuje pohodlný a pohodlný zážitek pro všechny cestující.

Terminálové vybavení

Letiště má dobře navržený budova terminálu, která ukrývá řadu zařízení, která uspokojí potřeby cestujících. Některá z pozoruhodných zařízení zahrnují:

 • Přepážky pro odbavení: Pro různé letecké společnosti je k dispozici dostatek odbavovacích přepážek, které umožňují rychlé a efektivní postupy odbavení.
 • Maloobchodní a bezcelní obchody: Terminál nabízí řadu maloobchodních prodejen, kde si cestující mohou dopřát nákupy suvenýrů, elektroniky, módy a dalších. Bezcelní obchody navíc nabízejí široký výběr produktů bez daní.
 • Restaurace a kavárny: Hladoví cestovatelé si mohou vybrat z několika možností stravování, včetně kaváren a restaurací, které podávají čínskou i mezinárodní kuchyni.
 • Salonek: Pro ty, kteří hledají luxusnější zážitek, nabízí letiště Changzhi Wangcun salonky, kde mohou cestující relaxovat, osvěžit se nebo dohnat práci s bezplatným Wi-Fi a obchodním zařízením.
 • Bankomaty a Směnárna: Pohodlně umístěné bankomaty a přepážky směnáren jsou k dispozici na různých místech v terminálu pro snadný přístup k finančním prostředkům a směnárně.

Letištní služby

Kromě Letiště Changzhi Wangcun, letiště Changzhi Wangcun, poskytuje v terminálových zařízeních několik služeb pro zajištění hladké cesty:

 • Služby zavazadel: Letiště nabízí služby manipulace se zavazadly a jejich skladování pro pohodlí cestujících.
 • Ztráty a nálezy: Vyhrazená přepážka ztrát a nálezů pomáhá cestujícím najít a získat jejich ztracené věci.
 • Informační přepážky: Přátelský personál letiště obsluhuje informační přepážky, které jsou strategicky rozmístěné po celém terminálu, aby poskytovaly pomoc, odpovídaly na dotazy, a poskytnout informace o letu.
 • Lékařské služby: V případě jakékoli lékařské pohotovosti má letiště Changzhi Wangcun k dispozici zdravotnická zařízení a odborníky, kteří poskytnou potřebnou pomoc.
 • Možnosti dopravy: Letiště je v pořádku -spojení s centrem města, s různými dostupnými možnostmi dopravy, včetně taxi, půjčoven aut a veřejné dopravy.
 • Parkování: Pro soukromá vozidla je k dispozici dostatek parkovacích míst, což zajišťuje bezproblémový zážitek pro řidiče na letiště.

Letiště Changzhi Wangcun je hrdé na svůj závazek zajistit pohodlí a spokojenost cestujících. Svým moderním vybavením, pozorným personálem a řadou služeb se letiště snaží poskytnout příjemný zážitek pro každého cestujícího, který projde jeho branami.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Changzhi Wangcun?

V leteckém průmyslu je Letiště Changzhi Wangcun identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, CIH.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Changzhi Wangcun je nejdelší nabízený let do Shenzhen Bao’an International Airport (SZX) s přibližnou dobou trvání 2h 45m na palubě Boeing 737-800 Passenger.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Changzhi Wangcun?

Celkem 6 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Changzhi Wangcun, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Gestair, Donghai Airlines, Juneyao Airlines, China Southern Airlines, Air Chin

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Changzhi?

Typicky je Letiště Changzhi Wangcun (CIH) preferovanou možností pro cestující z Changzhi kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Changzhi?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella