Dostupné lety z Mezinárodní letiště Carrasco (MVD)

Non-stop lety do 13 destinací s 11 různými leteckými společnostmi

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Carrasco

Název letiště Mezinárodní letiště Carrasco
Kód letiště (IATA) MVD
Město Ciudad de la Costa
Země Uruguay (UY)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Carrasco
Zeměpisná šířka -34.837778
Zeměpisná délka -56.030278
Webové stránky Aeropuertodecarrasco.com.uy
Zobrazit na mapě Google maps
Mezinárodní letiště Carrasco
Mezinárodní letiště Carrasco
Mezinárodní letiště Carrasco
Mezinárodní letiště Carrasco
Mezinárodní letiště Carrasco
Mezinárodní letiště Carrasco

Zařízení a služby mezinárodního letiště Carrasco

Mezinárodní letiště Carrasco, které se nachází v Montevideu v Uruguayi, slouží jako hlavní brána do země. Kromě svého významu jako dopravního uzlu nabízí letiště řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlné a pohodlné cestování. Ať už přilétáte, odlétáte nebo tranzitujete, mezinárodní letiště Carrasco vás pokryje.

Vybavení

 • Moderní terminál: Letiště se může pochlubit nejmodernějším terminálem vybaveným prostornými čekárnami, značkovými butiky, duty-free obchody a dalšími maloobchody provozovny.
 • Restaurace a kavárny: Hladoví cestovatelé si mohou vybrat z různých možností stravování, včetně místních specialit a mezinárodní kuchyně, takže si každý najde něco, co uspokojí.
 • Business Lounge: Cestující, kteří hledají klidné místo pro práci nebo odpočinek, mají přístup do luxusního business salonku na letišti, který nabízí pohodlné sezení, bezplatné Wi-Fi a občerstvení.
 • Ztráty a nálezy: V případě, že během přepravy zahodíte nějaké věci. Carrasco International Airport poskytuje specializovanou službu ztrát a nálezů, která vám pomůže při získávání vašich položek.
 • Bankomaty a směnárny: Bankomaty a směnárny jsou pohodlně umístěny v celém terminálu a jsou k dispozici, aby vyhovovaly vašim finančním potřebám.
 • Zdravotnická zařízení: Letiště je vybaveno zdravotnickými zařízeními pro případ mimořádných událostí nebo obav souvisejících se zdravím.

Služby

 • Služby zavazadel: Mezinárodní letiště Carrasco nabízí služby zavazadel, jako je balení zavazadel, úschovna a skříňky pro zajištění bezpečnosti a zabezpečení vašich věcí.
 • Doprava: Na letiště az letiště jsou k dispozici bezproblémové možnosti přepravy, včetně taxi, pronajatá auta a veřejné autobusy.
 • Parkování: Cestující jedoucí na letiště mohou využít rozsáhlého parkovacího místa s možností krátkodobého i dlouhodobého parkování.
 • Wi-Fi a nabíjecí stanice: Zůstaňte ve spojení po celou dobu své cesty s bezplatným Wi-Fi připojením na letiště. Kromě toho jsou nabíjecí stanice vhodně umístěny pro cestující, aby si mohli dobít svá elektronická zařízení.
 • Speciální pomoc: Letiště se zavázalo vyhovět cestujícím se zdravotním postižením nebo zvláštními potřebami. Speciální asistenční služby, včetně asistence pro vozíčkáře, jsou k dispozici na vyžádání.
 • Informační přepážky: Přátelský personál je umístěn u informačních přepážek po celém letišti, aby pomohl cestujícím s dotazy, pokyny a obecnými informacemi.

Mezinárodní letiště Carrasco neustále usiluje o zlepšování svých zařízení a služeb, aby vyhovovalo vyvíjejícím se potřebám moderních cestovatelů. Ať už cestujete za zábavou nebo obchodním manažerem, komplexní vybavení letiště zajišťuje příjemný a bezproblémový zážitek pro všechny.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Carrasco?

V leteckém průmyslu je Mezinárodní letiště Carrasco identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, MVD.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Mezinárodní letiště Carrasco?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Mezinárodní letiště Carrasco a Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport (MAD) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 11h 55m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Mezinárodní letiště Carrasco?

Celkem 11 dopravců poskytuje služby na letišti Mezinárodní letiště Carrasco, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: LATAM Airlines, Copa Airlines, Azul, Gol, Aerolineas Argentina

Které letiště by mělo být použito při odletu z Ciudad de la Costa letecky?

Cestující odjíždějící z Ciudad de la Costa často preferují Mezinárodní letiště Carrasco (MVD) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik letišť se nachází v okolí Ciudad de la Costa?

V okolí Ciudad de la Costa se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella