Odlety z letiště Letiště Burnie (BWT)

Non-stop lety do 3 destinací prostřednictvím 3 různých dopravců

Denní odletový plán na Letiště Burnie

Informativní detaily týkající se Letiště Burnie

Název letiště Letiště Burnie
Kód letiště (IATA) BWT
Město Burnie
Země Australia (AU)
Úplná adresa Letiště Burnie
Zeměpisná šířka -40.996794
Zeměpisná délka 145.725992
Webové stránky Burnieairport.com.au
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Burnie

Letiště Burnie, které se nachází ve městě Wynyard v Tasmánii, je regionální letiště, které slouží jako důležitý dopravní uzel pro severozápadní pobřeží Tasmánie. Přestože se jedná o relativně malé letiště, Burnie nabízí řadu moderních zařízení a služeb, které cestujícím zajistí příjemný a pohodlný zážitek z cestování.

Vybavení terminálu

Letištní terminál poskytuje pohodlné a funkční prostor pro cestující. Mezi klíčová zařízení nabízená v rámci terminálu patří:

  • Přepážky pro odbavení: Letiště Burnie má vyhrazené odbavovací přepážky pro různé letecké společnosti působící na letišti. Cestující mohou snadno odevzdat svá zavazadla a získat palubní lístky.
  • Nakupování bez cla: Cestující mohou prozkoumat výběr bezcelních obchodů, které nabízejí širokou škálu produktů, jako je alkohol, tabák, kosmetika a suvenýry za ceny osvobozené od daně.
  • Restaurace a kavárny: Na letišti je k dispozici několik možností stravování, od kaváren s rychlým občerstvením až po restaurace s kompletním servisem nabízející rozsáhlé menu. Cestující si při čekání na let mohou dát kávu nebo si vychutnat jídlo.
  • Wi-Fi: Letiště Burnie poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení v celém terminálu, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení, dohánět e-maily nebo procházejte internet při čekání na své lety.
  • Služby půjčoven aut: Cestující si mohou snadno půjčit auto po příletu na letiště Burnie, přičemž v terminálu působí několik zavedených autopůjčoven. Tato pohodlná možnost umožňuje návštěvníkům prozkoumat krásnou okolní oblast vlastním tempem.

Přístupnost a parkování

Burnie Airport zajišťuje, že cestující se zdravotním postižením nebo problémy s mobilitou mají přístup ke svému zařízení bez jakýchkoliv překážek. Letiště poskytuje přístupná parkovací místa v blízkosti vchodu do terminálu, stejně jako přístupné toalety a výtahy v celé budově.

Pokud jde o parkování, letiště Burnie nabízí možnosti krátkodobého i dlouhodobého parkování. Parkovací plochy jsou vhodně umístěny v těsné blízkosti terminálu, což cestujícím zajišťuje bezproblémový zážitek.

Možnosti dopravy

Cestování na letiště Burnie a zpět je snadné díky různé dostupné možnosti dopravy:

  • Taxi: Cestující mohou snadno najít taxíky umístěné mimo terminál, což poskytuje pohodlný způsob dopravy na letiště az něj.
  • Kyvadlová doprava: několik funguje kyvadlová doprava na letiště Burnie a zpět a nabízí sdílenou dopravu do oblíbených destinací v okolí.
  • Veřejná doprava: Letiště je dobře napojeno na místní autobusovou síť, takže se cestující mohou snadno dostat na letiště pomocí veřejná doprava.
  • Soukromé transfery: Cestující mají také možnost zařídit si soukromé transfery do svých požadovaných destinací, což poskytuje osobní a pohodlný zážitek z cestování.

Burnie Airport nabízí řadu moderních zařízení a služeb, které cestujícím zpříjemní cestování. Od pohodlného vybavení terminálu až po pohodlné možnosti dopravy, letiště zajišťuje, že cestující budou mít bezproblémovou cestu při využití jeho zařízení.


Letiště Burnie Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Burnie?

Kód BWT byl přiřazen letišti Letiště Burnie Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Burnie je nejdelší nabízený let do Melbourne Airport (MEL) s přibližnou dobou trvání 1h 15m na palubě De Havilland (Bombardier) DHC-8-300 Dash 8 / 8Q.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Burnie?

Cestující odjíždějící z Letiště Burnie mají na výběr mezi 3 různými dopravci, přičemž Rex Regional Express, Sharp Airlines, Qanta poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Burnie?

Typicky je Letiště Burnie (BWT) preferovanou možností pro cestující z Burnie kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Burnie?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella