Speciální letové nabídky z Mezinárodní letiště Bujumbura (BJM)

Cestujte do 5 destinací s 6

Denně plánované odlety z Mezinárodní letiště Bujumbura

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Bujumbura

Název letiště Mezinárodní letiště Bujumbura
Kód letiště (IATA) BJM
Město Bujumbura
Země Burundi (BI)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Bujumbura
Zeměpisná šířka -3.319189
Zeměpisná délka 29.320621
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Bujumbura

Mezinárodní letiště Bujumbura je hlavní branou do Burundi, vnitrozemské země ve východní Africe. Letiště nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí hladký a pohodlný zážitek. Ať už cestujete služebně nebo rekreačně, mezinárodní letiště Bujumbura má vše, co potřebujete.

Terminálová zařízení

 • Odbavovací přepážky: Pro každou leteckou společnost operující na letišti existují vyhrazená odbavovací přepážka. Cestující mohou snadno najít přepážky příslušné letecké společnosti a efektivně dokončit proces odbavení.
 • Maloobchodní a bezcelní obchody: Na letišti je řada maloobchodních a bezcelních obchodů, které nabízejí výběr místních a mezinárodních produktů. Od suvenýrů přes oblečení, elektroniku až po kosmetiku, cestující si mohou užít nakupování podle svého.
 • Restaurace a kavárny: Ať už hledáte rychlé občerstvení nebo pořádné jídlo, mezinárodní letiště Bujumbura má řadu restaurací a kaváren, které uspokojí vaše chutě. Vychutnejte si místní delikatesy nebo mezinárodní kuchyni v pohodlné a přátelské atmosféře.
 • Salónky: Cestující, kteří hledají exkluzivnější a soukromější zážitek, mohou využít jeden z letištních salonků. Tyto salonky poskytují klidné prostředí, kde si cestující mohou odpočinout, vychutnat si občerstvení, přístup k Wi-Fi a dokonce i dohnat práci.

Služby pro cestující

 • Služby zavazadel: Mezinárodní letiště Bujumbura zajišťuje efektivní manipulaci se zavazadly. K dispozici jsou vozíky na zavazadla a vozíky, které cestujícím pomohou pohodlně přesunout zavazadla po celém letišti.
 • Wi-Fi: Letiště poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení všem cestujícím, což jim umožňuje zůstat ve spojení se svými blízkými nebo dohnat práci při čekání na let.
 • Lékařská pomoc: Na letišti je k dispozici vyškolený zdravotnický personál a zařízení první pomoci pro jakoukoli lékařskou pomoc nebo asistenci požadovanou cestujícími.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztracených věcí se cestující mohou nahlásit na oddělení ztrát a nálezů na letišti. Vyhrazený personál vám pomůže s vyhledáním a vrácením ztracených věcí, kdykoli to bude možné.
 • Bankomaty a směnárny: Na letišti je pohodlně umístěno několik bankomatů a směnáren, které cestujícím umožňují přístup k místní měně nebo výběr hotovosti podle potřeby.
 • Půjčovna aut: Cestující si na mezinárodním letišti Bujumbura mohou snadno pronajmout auto prostřednictvím dostupných přepážek půjčoven aut. To umožňuje cestovatelům prozkoumat krásnou zemi Burundi vlastním tempem.
 • Taxi a letištní transfery: Dopravní služby, včetně taxi a letištních transferů, jsou snadno dostupné mimo letištní terminál a poskytují cestujícím pohodlné možnosti, jak se dostat do požadovaných destinací.

Mezinárodní letiště Bujumbura se neustále snaží zlepšovat svá zařízení a služby, aby vyhovovaly potřebám svých cestujících. Ať už jde o efektivní odbavovací procesy, různé možnosti stravování nebo četné služby pro cestující, cílem letiště je zajistit příjemný zážitek z cestování pro všechny, kteří projdou jeho branami.


Mezinárodní letiště Bujumbura Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Bujumbura?

Kód BJM byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Bujumbura Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Bujumbura je nejdelší nabízený let do Addis Ababa Bole International Airport (ADD) s přibližnou dobou trvání 2h 40m na palubě Boeing 737-800 Passenger.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Bujumbura?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Bujumbura mají na výběr mezi 6 různými dopravci, přičemž Kenya Airways, RwandAir, Ethiopian Airlines, UTair-Express, Air Tanzani poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Bujumbura?

Typicky je Mezinárodní letiště Bujumbura (BJM) preferovanou možností pro cestující z Bujumbura kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Bujumbura?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella