Odlety z letiště letiště v Brisbane (BNE)

Cestujte do 70 destinací s 25

Informativní detaily týkající se letiště v Brisbane

Název letiště letiště v Brisbane
Kód letiště (IATA) BNE
Město Brisbane
Země Australia (AU)
Úplná adresa letiště v Brisbane
Zeměpisná šířka -27.394214
Zeměpisná délka 153.121830
Webové stránky Bne.com.au
Zobrazit na mapě Google maps
letiště v Brisbane
letiště v Brisbane
letiště v Brisbane
letiště v Brisbane
letiště v Brisbane
letiště v Brisbane

letiště v Brisbane

Zařízení a služby letiště Brisbane

Letiště Brisbane, které se nachází v australském Queenslandu, je rušným centrem, které poskytuje širokou škálu zařízení a služeb, které svým cestujícím zajistí bezproblémové cestování. Ať už odlétáte, přilétáte nebo jen projíždíte, letiště v Brisbane vás pokryje.

Terminálová zařízení

 • Přepážky pro odbavení: Na letišti je mnoho odbavovacích přepážek, která je vhodně umístěna ve všech terminálech, aby pomohla zefektivnit proces odbavení cestujících.
 • Maloobchodní prodejny: Letiště Brisbane se může pochlubit širokým výběrem maloobchodních prodejen, které nabízejí vše od luxusních značek po bezcelní nákupy a zajišťují cestující mají přístup k rozmanité řadě produktů.
 • Jídlo a nápoje: Užijte si různé možnosti stravování na letišti s kavárnami, restauracemi a bary připravenými uspokojit jakékoli chutě před, během nebo po let.
 • Salónky: Pro ty, kteří hledají větší pohodlí a pohodlí, nabízí letiště Brisbane exkluzivní salonky, kde mohou cestující relaxovat, využívat Wi-Fi a vychutnat si bezplatné občerstvení.
 • Služby zavazadel: The letiště nabízí služby zavazadel, včetně úschovny zavazadel a balení zavazadel, což umožňuje cestujícím bezpečně uložit své věci nebo chránit své věci.
 • Zařízení péče o děti: Aby bylo možné uspokojit rodiny cestující s malými dětmi, nabízí letiště Brisbane vyhrazené děti pečovatelská zařízení vybavená hracími plochami, zařízeními na přebalování dětí a vybavením pro rodiny.
 • Lázeňské a wellness centrum: Dopřejte si zasloužený relax návštěvou letištních lázeňských a wellness center, kde si cestující mohou užít různé procedury a služby pro omlazení před cestou.

Služby na letišti

 • Doprava: Na letišti v Brisbane jsou k dispozici pohodlné možnosti dopravy, včetně taxi a služeb spolujízdy, půjčovny aut a kyvadlové autobusy, což zajišťuje, že se cestující snadno dostanou do požadovaných destinací.
 • Parkovací zařízení: S dostatkem parkovacích míst, krátkodobých i dlouhodobých, mohou cestující bez obav zaparkovat svá vozidla za jízdy o bezpečnosti a zabezpečení jejich vozů.
 • Informační přepážky: Přátelský letištní personál je umístěn u informačních přepážek napříč terminály a je připraven pomoci cestujícím s jakýmikoli dotazy, pokyny nebo obecnou pomocí, kterou mohou potřebovat.
 • Lékařské služby: Letiště má zdravotnická střediska a zařízení první pomoci, která poskytují okamžitou lékařskou pomoc v případě jakékoli nouze nebo zdravotních problémů.
 • Zvláštní pomoc: Letiště Brisbane se zavazuje poskytovat dostupné služby pro cestující se zdravotním postižením nebo zvláštními potřebami, včetně přístupných toalet, ramp a vyhrazených parkovacích míst.
 • Bankomaty a směnárny: Cestující mohou pohodlně přistupovat k bankomatům a směnárnám v areálu letiště, což zajišťuje snadný přístup k hotovosti nebo cizí měna.

Celkově letiště Brisbane nabízí širokou škálu zařízení a služeb, které uspokojí různorodé potřeby svých cestujících. Od pohodlných odbavovacích přepážek a maloobchodních prodejen až po možnosti dopravy a lékařské služby, letiště zajišťuje pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro všechny, kteří projdou jeho dveřmi.


letiště v Brisbane Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti letiště v Brisbane?

V leteckém průmyslu je letiště v Brisbane identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, BNE.

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze letiště v Brisbane je nejdelší nabízený let do Hamad International Airport (DOH) s přibližnou dobou trvání 14h 45m na palubě Airbus A350-1000.

Kteří dopravci provozují lety z letiště v Brisbane?

Cestující odjíždějící z letiště v Brisbane mají na výběr mezi 25 různými dopravci, přičemž Qantas, Virgin Australia, Jetstar, Rex Regional Express, Air New Zealan poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Brisbane letecky?

Cestující odjíždějící z Brisbane často preferují letiště v Brisbane (BNE) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Brisbane?

K dispozici je 2 letiště pro cestující, zahrnující: letiště v Brisbane (BNE), Letiště Brisbane Archerfield (ACF)

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella