Dostupné lety z Letiště Barra (BRR)

Prozkoumejte 1 lokalit s 1 různými dopravci

Denně plánované odlety z Letiště Barra

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
GLA Glasgow

2-Mar letů za den

1h 10m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Barra

Název letiště Letiště Barra
Kód letiště (IATA) BRR
Město Barra
Země United-Kingdom (GB)
Úplná adresa Letiště Barra
Zeměpisná šířka 57.025294
Zeměpisná délka -7.449481
Webové stránky Hial.co.uk
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Barra

Letiště Barra, které se nachází na úžasném ostrově Barra ve Skotsku, je jedinečné a malebné letiště, které nabízí řadu zařízení a služeb, které zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro cestující. Zde je přehled některých klíčových zařízení a nabídek na letišti Barra:

1. Budova terminálu

Budova terminálu na letišti Barra poskytuje cestujícím pohodlný a moderní prostor. Nabízí veškeré potřebné vybavení, včetně odbavovacích přepážek, prostor pro výdej zavazadel a salonků pro cestující.

2. Kavárna a obchod

Návštěvníci letiště Barra se mohou těšit na útulnou kavárnu, která nabízí výběr občerstvení, nápojů a lehkých jídel. Kromě toho se v budově terminálu nachází obchod, který nabízí různé suvenýry, dárky a cestovní potřeby.

3. Parkoviště

Pro cestující, kteří chtějí zaparkovat svá vozidla na letišti, je k dispozici vhodně umístěné parkoviště. Parkovací plocha poskytuje bezpečný a dobře udržovaný prostor pro krátkodobé i dlouhodobé parkování.

4. Doprava

Barra Airport nabízí různé možnosti dopravy pro cestující, aby dosáhli svých požadovaných destinací. Mimo budovu terminálu jsou snadno dostupné taxi a služby půjčoven aut, což návštěvníkům umožňuje pohodlně prozkoumat okolní oblasti.

5. Zařízení pro tělesně postižené

Barra Airport se zavázala poskytovat přístupná zařízení pro cestující se zdravotním postižením. Budova terminálu a toalety jsou bezbariérové a jsou k dispozici specializovaní zaměstnanci, kteří pomohou jednotlivcům se speciálními potřebami.

6. Letecký provoz

Letiště Barra je známé svou unikátní ranvejí, která je vlastně pláží. Letiště provozuje pravidelné lety a nabízí vyhlídkové prohlídky, které cestujícím umožňují vychutnat si úchvatné výhledy na pobřeží a okolní krajinu.

7. Wi-Fi

Pro pohodlí cestujících poskytuje letiště Barra bezplatné Wi-Fi připojení v celé budově terminálu. Cestovatelé mohou zůstat ve spojení a sledovat e-maily nebo procházet internet, zatímco čekají na své lety.

8. Informace o letu

Na celém letišti se zobrazují jasné a aktuální informace o letu. Informační obrazovky poskytují aktualizace v reálném čase o příletech, odjezdech a jakýchkoli změnách jízdních řádů, což zajišťuje, že cestující budou neustále informováni.

9. Ztráty a nálezy

Pokud cestující během své návštěvy zahodí předměty, letiště Barra má vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které pomůže získat ztracené věci. Přátelský personál vám pomůže najít a vrátit ztracené předměty jejich právoplatným vlastníkům.

10. Cla a přistěhovalectví

Letiště Barra má celní a imigrační zařízení, která mezinárodním cestujícím zajišťují hladký proces vstupu a výstupu. Cestující zde naleznou přátelský personál, který se věnuje udržování efektivních a zdvořilých postupů.

Celkově letiště Barra nabízí řadu zařízení a služeb, jejichž cílem je učinit cestování příjemným zážitkem. Ať už přijíždíte nebo odlétáte, cestující si mohou užívat pohodlnou budovu terminálu, přístup k dopravním možnostem, zůstat ve spojení s Wi-Fi a další. Letiště Barra skutečně předvádí krásu Skotska a zároveň poskytuje cestujícím prvotřídní vybavení.


Letiště Barra Často kladené dotazy

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Barra?

Kód BRR byl přiřazen letišti Letiště Barra Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Barra je nejdelší nabízený let do s přibližnou dobou trvání na palubě .

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Barra?

Celkem 1 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Barra, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Loganai

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Barra?

Typicky je Letiště Barra (BRR) preferovanou možností pro cestující z Barra kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Barra?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella