Let bez mezipřistání z Letiště Barnaul (BAX)

Non-stop lety do 14 destinací prostřednictvím 12 různých dopravců

Denní odletový plán na Letiště Barnaul

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
DME Moskva

1-2 letů za den

4h 40m Zobrazit cenu
VKO Moskva

1 letů za den

4h 25m Zobrazit cenu
KJA Krasnojarsk

1 letů za den

1h 50m Zobrazit cenu
AER Soči

1 letů za den

5h 3m Zobrazit cenu
SVX Jekatěrinburg
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 40m Zobrazit cenu
OVB Novosibirsk
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 50m Zobrazit cenu
TJM Ťumeň
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 10m Zobrazit cenu
PEE Perm
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 10m Zobrazit cenu
SGC Surgut
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

2h 53m Zobrazit cenu
LED Petrohrad

1 letů za den

4h 50m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Barnaul

Název letiště Letiště Barnaul
Kód letiště (IATA) BAX
Město Barnaul
Země Russia (RU)
Úplná adresa Letiště Barnaul
Zeměpisná šířka 53.361199
Zeměpisná délka 83.547044
Webové stránky Airaltay.ru
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Barnaul

Letiště Barnaul, které se nachází v oblasti Altajského kraje v Rusku, je moderní a dobře vybavené letiště, které zajišťuje domácí i mezinárodní cestující. Svým rozsahem zařízení a služeb se letiště Barnaul snaží poskytovat pohodlný a efektivní zážitek z cestování pro všechny své návštěvníky.

Vybavení

 • Budova terminálu:

  Zařízení

  • Terminal Building: Letiště má prostornou a moderní odbavovací budovu s veškerým potřebným vybavením. Cestovatelům nabízí příjemné a přívětivé prostředí.
  • Maloobchod a stravování: Cestující mohou v terminálu využívat různé možnosti nakupování a stravování. Existuje několik maloobchodních prodejen, bezcelních obchodů a restaurací, kde si návštěvníci mohou dopřát místní i mezinárodní kuchyni.
  • Bankomaty a směnárny: Letiště Barnaul poskytuje pohodlný přístup k bankomatům a služby směnárny, které cestujícím zajistí snadné finanční transakce.
  • Parkování: Letiště nabízí dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Zajišťuje bezpečnost a zabezpečení vozidel po dobu trvání cesty.
  • Salónky: Pro ty, kteří hledají pohodlí a odpočinek před odletem, poskytuje letiště přístup do pohodlných a dobře vybavených pokojů. zařízené salonky. Cestující si při čekání mohou odpočinout, dohnat práci nebo si užít bezplatné občerstvení.
  • Informační přepážky: V celém terminálu jsou k dispozici vyhrazené informační přepážky, které cestujícím pomohou s jakýmikoli dotazy nebo obavami, které mají mohou mít. Zkušení zaměstnanci jsou připraveni poskytnout pokyny, informace o letu a další pomoc podle potřeby.

  Služby

  • Služby zavazadel: Letiště Barnaul nabízí efektivní služby odbavení zavazadel, které zajistí hladký přesun a doručení zavazadel. K dispozici jsou také vozíky na zavazadla a pomoc pro cestující se speciálními potřebami.
  • Zdravotnická zařízení: V případě jakékoli lékařské pohotovosti nebo potřebné pomoci má letiště v pohotovosti zdravotnická zařízení a vyškolený personál poskytnout okamžitou pomoc a podporu.
  • Wi-Fi: V celém terminálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení a procházet internet během pobytu na letišti.
  • Doprava: Letiště má dobré spojení s centrem města a okolními oblastmi prostřednictvím různých dopravních možností. Taxíky, kyvadlová doprava a půjčovny aut jsou pro cestující snadno dostupné.
  • Ztráty a nálezy: V případě ztráty nebo ztráty věcí má letiště vyhrazené oddělení ztrát a nálezů pomáhat cestujícím při získávání jejich věcí.
  • Zvláštní pomoc: Letiště Barnaul se snaží vyjít vstříc cestujícím se zdravotním postižením nebo zvláštními potřebami. Bezbariérový přístup, vyhrazené toalety a vyškolený personál jsou k dispozici, aby poskytli potřebnou pomoc.

  Svou komplexní nabídkou zařízení a služeb zajišťuje letiště Barnaul všem svým cestujícím příjemný a bezproblémový zážitek z cestování. cestující. Ať už přilétáte nebo odlétáte, návštěvníci mohou na tomto moderním letišti očekávat pohodlí, komfort a efektivitu.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Barnaul?

Kód BAX byl přiřazen letišti Letiště Barnaul Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Letiště Barnaul je nejdelší nabízený let do Sochi International Airport (AER) s přibližnou dobou trvání 5h 5m na palubě Boeing 737-900 (winglets) Passenger/BBJ3.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Barnaul?

Cestující odjíždějící z Letiště Barnaul mají na výběr mezi 12 různými dopravci, přičemž Ural Airlines, Pobeda, S7 Airlines, UTair, Pegas Fl poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Barnaul?

Typicky je Letiště Barnaul (BAX) preferovanou možností pro cestující z Barnaul kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Barnaul?

V okolí Barnaul se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella