Speciální letové nabídky z Letiště Balmaceda (BBA)

Prozkoumejte 4 lokalit s 4 různými dopravci

Denně plánované odlety z Letiště Balmaceda

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
PMC Puerto Montt

2-4 letů za den

1h 8m Zobrazit cenu
SCL Pudahuel

1-3 letů za den

2h 23m Zobrazit cenu
ZCO Temuco
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 28m Zobrazit cenu
PUQ Punta Arenas
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 30m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Letiště Balmaceda

Název letiště Letiště Balmaceda
Kód letiště (IATA) BBA
Město Balmaceda
Země Chile (CL)
Úplná adresa Letiště Balmaceda
Zeměpisná šířka -45.914780
Zeměpisná délka -71.691824
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Balmaceda

Letiště Balmaceda, známé také jako Aeropuerto de Balmaceda, se nachází v regionu Aysén v Chile. Letiště slouží jako důležitý dopravní uzel pro tento vzdálený region a nabízí řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí pohodlné a pohodlné cestování.

Zařízení terminálů

 • Odbavovací přepážky: Letiště Balmaceda poskytuje vyhrazené odbavovací přepážky pro různé letecké společnosti operující z letiště. Cestující se mohou snadno odbavit na své lety a získat palubní vstupenky.
 • Prostor pro výdej zavazadel: Jakmile cestující dorazí na letiště Balmaceda, mohou si svá zavazadla snadno vyzvednout z dobře vybaveného prostoru pro výdej zavazadel.
 • Restaurace a kavárny: Letiště nabízí několik možností stravování, včetně restaurací a kaváren, kde si cestující mohou vychutnat různé místní a mezinárodní kuchyně.
 • Obchody: V terminálu je řada obchodů., která cestujícím nabízí možnost zakoupit si suvenýry, občerstvení, časopisy a další cestovní náležitosti.
 • Salónky: Letiště Balmaceda nabízí pohodlné salonky, kde si cestující mohou před odletem odpočinout, pracovat nebo si něco přečíst.
 • Bankomaty a směnárna: Cestující mohou snadno přistupovat k bankomatům a vybírat místní měnu nebo provádět transakce. Kromě toho jsou v terminálu k dispozici směnárny.

Doprava

 • Taxislužby: Taxislužby jsou příhodně umístěné mimo terminál a poskytují cestujícím rychlý a efektivní způsob dopravy do okolních měst a měst.
 • Půjčovna aut: Několik poskytovatelů autopůjčoven má na letišti Balmaceda přepážky, které cestujícím umožňují pronajmout si vozidla a prozkoumat okolní oblasti vlastním tempem.
 • Veřejná doprava: Místní veřejné autobusy spojují letiště Balmaceda se sousedními městy a městy.

Zvláštní pomoc

 • Dostupnost pro vozíčkáře: Letiště Balmaceda je vybavena zařízeními pro cestující se sníženou pohyblivostí nebo postižením. Na požádání jsou k dispozici rampy pro invalidní vozíky a pomoc.
 • Lékařské služby: V případě jakékoli lékařské pohotovosti má letiště zdravotnická zařízení a vyškolený personál, který poskytuje okamžitou pomoc.
 • Informační přepážka: An informační přepážka je vybavena zkušeným personálem, který může cestujícím pomoci s jakýmikoli dotazy nebo problémy.
 • Ztráty a nálezy: Letiště Balmaceda má vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které cestujícím pomáhá získat ztracené věci.

Celkově se letiště Balmaceda snaží poskytovat cestujícím příjemný a efektivní zážitek tím, že nabízí řadu zařízení a služeb. Ať už jde o pohodlné salonky, pohodlné možnosti dopravy nebo speciální asistenční služby, cílem letiště je zajistit bezproblémovou cestu pro všechny cestující, kteří projdou jeho dveřmi.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Balmaceda?

V leteckém průmyslu je Letiště Balmaceda identifikováno podle jeho určeného IATA kódu, BBA.

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Balmaceda?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Balmaceda a Arturo Merino Benitez International Airport (SCL) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 2h 23m.

Kteří dopravci provozují lety z Letiště Balmaceda?

Cestující odjíždějící z Letiště Balmaceda mají na výběr mezi 4 různými dopravci, přičemž Sky Airline, LATAM Airlines, JetSMART, Aerovías DA poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Balmaceda?

Typicky je Letiště Balmaceda (BBA) preferovanou možností pro cestující z Balmaceda kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik letišť se nachází v okolí Balmaceda?

V okolí Balmaceda se nachází 1 letiště:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella