Odlety z letiště Mezinárodní letiště Bacolod-Silay (BCD)

Přímé lety do 4 destinací zajišťují 4 letecké společnosti.

Denně plánované odlety z Mezinárodní letiště Bacolod-Silay

Informativní detaily týkající se Mezinárodní letiště Bacolod-Silay

Název letiště Mezinárodní letiště Bacolod-Silay
Kód letiště (IATA) BCD
Město Město Bacolod
Země Philippines (PH)
Úplná adresa Mezinárodní letiště Bacolod-Silay
Zeměpisná šířka 10.776905
Zeměpisná délka 123.018395
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby mezinárodního letiště Bacolod?Silay

Mezinárodní letiště Bacolod?Silay, které se nachází v Silay City, je hlavní branou do Bacolod City na Filipínách. Díky svému modernímu vybavení a službám poskytuje letiště pohodlné a pohodlné cestování pro domácí i mezinárodní cestující.

Zařízení

 • Budova terminálu: Letiště má prostorný a dobře udržovaná budova terminálu, která dokáže odbavit velké množství cestujících. Vyznačuje se moderní architekturou a efektivním uspořádáním pro snadnou navigaci.
 • Odbavovací přepážky: Cestující se mohou snadno odbavit na své lety u několika odbavovacích přepážek dostupných na letišti. To zajišťuje hladký a bezproblémový začátek cesty.
 • Salónky: Mezinárodní letiště Bacolod? Silay nabízí pohodlné salonky, kde si cestující mohou před odletem odpočinout. Tyto salonky poskytují vybavení, jako je pohodlné sezení, Wi-Fi připojení a občerstvení.
 • Restaurace a kavárny: Na letišti se nachází řada restaurací a kaváren, které uspokojí různé kulinářské preference. Cestující si při čekání na svůj let mohou vychutnat řadu chutných jídel, občerstvení a nápojů.
 • Duty-Free Shops: Pro ty, kteří si chtějí dopřát nějakou maloobchodní terapii, má letiště bezcelní obchody nabízející široký výběr produktů, jako jsou likéry, čokolády, parfémy a další.
 • Maloobchodní prodejny: Kromě bezcelních obchodů jsou na letišti také různé maloobchodní prodejny, kde si cestující mohou nakoupit suvenýry, místní produkty, oblečení a doplňky.
 • Bankomaty a směnárna: Letiště poskytuje snadný přístup k bankomatům a směnárnám, což cestujícím zajišťuje přístup k místní měně pro potřeby cestování.
 • Parkování.: Na letišti je k dispozici dostatek parkovacích míst pro ty, kteří dávají přednost jízdě na letiště. Parkoviště je zabezpečené a dobře udržované.

Služby

 • Informace o letu: Letiště poskytuje aktuální informace o letu prostřednictvím monitorů umístěných po celém budova terminálu. Cestující mohou snadno zkontrolovat stav svých letů.
 • Odbavování zavazadel: Letiště má efektivní služby odbavování zavazadel, aby bylo zajištěno, že se zavazadly cestujících bude zacházeno opatrně a budou rychle doručeny.
 • Asistence pro invalidní vozíky: Pro cestující se sníženou pohyblivostí je k dispozici speciální asistence. Vyškolení zaměstnanci jsou připraveni pomoci s požadavky na invalidní vozíky a poskytnout podporu po celém letišti.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty věcí se cestující mohou nahlásit na oddělení ztrát a nálezů letiště, kde jim personál pomůže vyhledání a vrácení ztracených věcí.
 • Lékařské služby: Letiště má zdravotnická zařízení a vyškolený personál pro zvládnutí jakýchkoli lékařských mimořádných událostí, které mohou nastat. Cestující se mohou cítit bezpečně, když vědí, že je k dispozici rychlá lékařská pomoc.
 • Doprava: Letiště nabízí různé možnosti dopravy do Bacolod City, včetně taxi a kyvadlové dopravy. Cestující mohou po příletu snadno přistupovat k přepravním službám.
 • Wi-Fi: Bezplatná Wi-Fi je k dispozici na celém letišti, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení a procházet internet během čekání na let.

Celkově, Bacolod?Silay International Airport nabízí řadu špičkových zařízení a služeb, které zvyšují zážitek z cestování pro všechny jeho cestující. Na tomto moderním a dobře vybaveném letišti mohou cestující očekávat bezproblémovou cestu, ať už přilétáte nebo odlétáte.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Mezinárodní letiště Bacolod-Silay?

Kód BCD byl přiřazen letišti Mezinárodní letiště Bacolod-Silay Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Mezinárodní letiště Bacolod-Silay je nejdelší nabízený let do Ninoy Aquino International Airport (MNL) s přibližnou dobou trvání 1h 25m na palubě Airbus A320.

Kteří dopravci provozují lety z Mezinárodní letiště Bacolod-Silay?

Cestující odjíždějící z Mezinárodní letiště Bacolod-Silay mají na výběr mezi 4 různými dopravci, přičemž Philippine Airlines, Cebu Pacific Air, Philippines AirAsia, Cebg poskytují většinu pravidelných odletů.

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Město Bacolod?

Typicky je Mezinárodní letiště Bacolod-Silay (BCD) preferovanou možností pro cestující z Město Bacolod kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Město Bacolod?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella