Dostupné lety z Národní letiště Astypalaia Island (JTY)

Cestujte do 2 destinací s 1

Denně plánované odlety z Národní letiště Astypalaia Island

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
ATH Athény
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 0m Zobrazit cenu
LRS Leros
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 25m Zobrazit cenu

Informativní detaily týkající se Národní letiště Astypalaia Island

Název letiště Národní letiště Astypalaia Island
Kód letiště (IATA) JTY
Město Ostrov Astypalaia
Země Greece (GR)
Úplná adresa Národní letiště Astypalaia Island
Zeměpisná šířka 36.581215
Zeměpisná délka 26.373793
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby národního letiště Astypalaia Island

Národní letiště Astypalaia Island, které se nachází na krásném ostrově Astypalaia v Řecku, nabízí řadu zařízení a služeb, které návštěvníkům zajistí příjemný a pohodlný zážitek z cestování. Ať už přilétáte nebo odlétáte z letiště, můžete očekávat dobře vybavené a moderní zařízení, které splní vaše potřeby.

Vybavení

 • Budova terminálu: Letiště se může pochlubit moderní a prostornou budovou terminálu s pohodlnými sedadly a dostatkem přirozeného světla, což vytváří příjemnou atmosféru pro cestující.
 • Odbavování zavazadel: Astypalaia Island National Airport poskytuje efektivní služby manipulace se zavazadly, které zajistí hladký průchod vašich zavazadel.
 • Restaurace a bufety: Cestující mají přístup k řadě možností stravování, přičemž restaurace a kavárny nabízejí různé místní a mezinárodní kuchyně. Ať už máte chuť na rychlou svačinu nebo vydatné jídlo, najdete něco, co uspokojí vaše chutě.
 • Nakupování: Na letišti najdete řadu obchodů, kde můžete procházet a nakupovat řadu zboží, včetně suvenýrů, oblečení, doplňků a bezcelního zboží. Využijte svůj čas na letišti k nalezení jedinečných pokladů.
 • Salónky: Pro ty, kteří hledají exkluzivnější zážitek, nabízí Astypalaia Island National Airport salonky, kde si můžete odpočinout, odpočiňte si a užijte si bezplatné občerstvení a Wi-Fi připojení.
 • Parkování: Pokud cestujete na letiště autem, je k dispozici parkoviště, které vám umožní bezpečně odjet vaše vozidlo během cesty.
 • Služby půjčoven aut: Z letiště funguje několik autopůjčoven, které poskytují pohodlné možnosti dopravy pro váš pobyt na ostrově.

Služby

 • Informace o letu: Národní letiště Astypalaia Island National Airport zajišťuje, že cestující jsou dobře informováni poskytováním aktuálních informací o letu prostřednictvím obrazovek umístěných na v celém terminálu.
 • Ztráty a nálezy: Pokud během cesty zahodíte nějaké věci, letiště má vyhrazenou službu ztrát a nálezů, která vám pomůže věci získat.
 • Lékařská pomoc: Na letišti je k dispozici vyškolený zdravotnický personál, který cestujícím v nouzi poskytne potřebnou lékařskou pomoc.
 • Zvláštní pomoc: Letiště nabízí asistenci cestujícím se sníženou pohyblivostí nebo jinými speciálními potřebami. K zajištění bezproblémového zážitku jsou k dispozici invalidní vozíky a specializovaný personál.
 • Přístup k Wi-Fi: Zůstaňte ve spojení po celou dobu pobytu na letišti díky bezplatné Wi-Fi dostupné všem cestujícím.

Astypalaia Island National Airport je odhodláno poskytovat vysokou úroveň služeb a pohodlí všem cestujícím, kteří procházejí jeho dveřmi. Díky řadě zařízení a služeb navržených tak, aby zpříjemnily vaši cestu, bude vaše návštěva ostrova Astypalaia skvělým začátkem nebo koncem na tomto moderním a dobře vybaveném letišti.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Národní letiště Astypalaia Island?

Kód JTY byl přiřazen letišti Národní letiště Astypalaia Island Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouho trvá nejdelší let?

Ze Národní letiště Astypalaia Island je nejdelší nabízený let do Athens International Airport 'Eleftherios Venizelos' (ATH) s přibližnou dobou trvání 1h 0m na palubě ATR 42 / ATR 72.

Kteří dopravci provozují lety z Národní letiště Astypalaia Island?

Cestující odjíždějící z Národní letiště Astypalaia Island mají na výběr mezi 1 různými dopravci, přičemž Sky Expres poskytují většinu pravidelných odletů.

Které letiště by mělo být použito při odletu z Ostrov Astypalaia letecky?

Cestující odjíždějící z Ostrov Astypalaia často preferují Národní letiště Astypalaia Island (JTY) kvůli jeho výhodné poloze.

Kolik je letišť v blízkosti Ostrov Astypalaia?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella