Let bez mezipřistání z Letiště Assiut (ATZ)

Prozkoumejte 8 lokalit s 7 různými dopravci

Denně plánované odlety z Letiště Assiut

Destinace Dny v týdnu Doba trvání Letecké společnosti Cena
JED Jeddah

2 letů za den

1h 45m Zobrazit cenu
KWI město Kuwait

3 letů za den

2h 25m Zobrazit cenu
RUH Rijád

1 letů za den

2h 25m Zobrazit cenu
HMB Sohag
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 40m Zobrazit cenu
AMM Ammán
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 30m Zobrazit cenu
CAI Káhira
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

0h 55m Zobrazit cenu
SHJ Sharjah
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

3h 15m Zobrazit cenu
MED Medina
Ned
Pon
Úte
Stř
Čtv
Pát
Sob

1 letů za den

1h 55m Zobrazit cenu

Zásadní informace týkající se Letiště Assiut

Název letiště Letiště Assiut
Kód letiště (IATA) ATZ
Město Assiut
Země Egypt (EG)
Úplná adresa Letiště Assiut
Zeměpisná šířka 27.051941
Zeměpisná délka 31.017494
Zobrazit na mapě Google maps

Zařízení a služby letiště Assiut

Letiště Assiut, které se nachází ve městě Assiut v Egyptě, poskytuje řadu zařízení a služeb, které cestujícím zajistí příjemný zážitek z cestování. Ať už přilétáte nebo odlétáte z Assiut, najdete různé vybavení, které splní vaše potřeby.

Vybavení

 • Budova terminálu: Funkce letiště moderní a dobře udržovaná budova terminálu s řadou vybavení.
 • Maloobchod a stravování: Cestující mohou na letišti využívat různé nákupní a stravovací možnosti. Existuje několik maloobchodních prodejen prodávajících širokou škálu produktů, včetně suvenýrů, oblečení a elektroniky. Různé prodejny potravin navíc nabízejí místní i mezinárodní kuchyni.
 • Salónky: Letiště Assiut nabízí pohodlné salonky, kde si cestující mohou před odletem odpočinout. Tyto salonky poskytují klidné prostředí, bezplatné Wi-Fi připojení a občerstvení.
 • Bankomaty a směnárny: Letiště má k dispozici bankomaty a směnárny, aby bylo možné plnit bankovní a bankovní služby cestujících. potřeby v cizí měně.
 • Parkování: Letiště Assiut nabízí dostatek parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. Parkoviště jsou zabezpečená a mají výhodnou polohu v blízkosti budovy terminálu.
 • Lékařské služby: Letiště zajišťuje pohodu cestujících poskytováním zdravotnických zařízení a pomoci v případě potřeby. K dispozici je lékařské středisko vybavené pro zvládnutí jakýchkoli lékařských mimořádných událostí a také kvalifikovaný zdravotnický personál, který je neustále k dispozici.

Služby

 • Manipulace se zavazadly: Letiště Assiut upřednostňuje efektivní manipulaci se zavazadly. Cestující mohou očekávat, že s jejich zavazadly bude zacházeno rychle a opatrně.
 • Ztráty a nálezy: V případě ztráty nebo nesprávného umístění má letiště Assiut vyhrazené oddělení ztrát a nálezů, které jim pomůže cestující při získávání svých věcí.
 • Informační přepážka: Letiště má dobře vyškolený personál u přepážek s informacemi, kteří jsou pohotově k dispozici, aby poskytli pomoc, odpověděli na dotazy a nabídli cestujícím rady.
 • Speciální pomoc: Letiště Assiut vychází vstříc potřebám cestujících vyžadujících zvláštní pomoc, včetně osob se zdravotním postižením, starších cestujících a rodin s malými dětmi. K zajištění hladké cesty pro tyto cestující jsou k dispozici služby vozíčkářů a specializovaný personál.
 • Wi-Fi: Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém areálu letiště, což cestujícím umožňuje zůstat ve spojení se svými blízkými nebo dohnat práci během cestování.
 • Dopravní služby: Pro usnadnění dopravy na letiště az letiště nabízí letiště Assiut různé možnosti, včetně taxi, půjčovny aut služby a kyvadlovou dopravu.

Letiště Assiut se snaží poskytovat pohodlné a pohodlné cestování pro všechny své cestující. Letiště se svým výjimečným vybavením a službami zajišťuje cestujícím příjemnou cestu od začátku do konce.


Často kladené otázky

Můžete mi říct kód IATA přiřazený letišti Letiště Assiut?

Kód ATZ byl přiřazen letišti Letiště Assiut Mezinárodní leteckou dopravní asociací (IATA).

Jak dlouhý je nejdelší let odletající z Letiště Assiut?

Překonání obrovské vzdálenosti mezi Letiště Assiut a Sharjah International Airport (SHJ) představuje ultimátní zkoušku vytrvalosti, přičemž cesta trvá přibližně 3h 15m.

Jaké letecké společnosti provozují lety na Letiště Assiut?

Celkem 7 dopravců poskytuje služby na letišti Letiště Assiut, mezi nimiž vynikají prominentní letecké společnosti jako: Air Arabia Egypt, Air Cairo, EgyptAir, Jazeera Airways, Nesma Airline

Rozhodujete se, z kterého letiště odletět z Assiut?

Typicky je Letiště Assiut (ATZ) preferovanou možností pro cestující z Assiut kvůli jeho blízkosti a poskytovanému komfortu.

Kolik je letišť v blízkosti Assiut?

K dispozici je 1 letiště pro cestující, zahrnující:

5 VÝHOD REZERVACE LETENEK S AviaskenerEM

1

Hledáme nejlepší nabídky letů

2

Nevyžadujeme žádné další poplatky nebo provize

3

Spolupracujeme s mnoha partnery, abychom vám nabídli nejlepší ceny

4

Aviaskener výhradně spolupracuje s etablovanými a důvěryhodnými společnostmi

5

Buďte informováni o nejaktuálnějších top nabídkách. Vyberte si cíl a dostávejte aktualizace o jakýchkoli změnách cen

Recenze

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 recenze)

Úžasný nástroj pro nalezení nejlevnějších letů. Uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlé výsledky. Aviaskener usnadňuje plánování cest.

star
star
star
star
star
5

Carla

Aviaskener konzistentně nabízí nejlepší nabídky letů. Jeho komplexní vyhledávací motor je nepřekonatelný. Ušetřil mi čas i peníze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Našla jsem lety, které jsem nikde jinde nenašla, díky Aviaskener. Je efektivní, spolehlivý a snadno se používá.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Pokaždé, když použiji Aviaskener, najdu skryté poklady. Má široký výběr leteckých společností a destinací. Výjimečný nástroj pro cestovatele.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezervace s Aviaskener je vždy hladký proces. Nabízí jasné možnosti a pomáhá mi dělat nejlepší cestovní rozhodnutí.

star
star
star
star
star
5

Alex

Aviaskener předčil mé očekávání. Nejenže jsem našel levné lety, ale také zákaznický servis byl na vysoké úrovni. Musí používat pro cestovatele.

star
star
star
star
star
4

Tony

Aviaskener zjednodušuje plánování cest. Jeho intuitivní design a rozsáhlé možnosti letů z něj udělaly můj oblíbený nástroj pro cenově dostupné výlety.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella